Make-up, který léčí

[button link=”https://slecna.info/tag/mijin-blog /” color=”orange”]MIJIN BLOG[/button]

Máš problémovou pleť, kterou se snažíš zakrýt, ale při používání make-upu máš pocit, že své pleti nijak neprospíváš, ba naopak?
akne-plet-kozni-problemyPři používání obyčejného make-upu nedokonalosti pleti sice zakryješ, ale ucpáváš póry, které tak nemohou dýchat a hůř se regenerují. Kvůli tomu jsem všechny líčidla, kromě řasenky, používat přestala (přiznávám, že jsem ale velký důvod pro jeho používání neměla).

V poslední době jsem byla a vlastně stále jsem, často ve stresu. Nejdřív z rozchodu s přítelem, a pak do toho z blížících se maturit. Obě dvě události dokážou s člověkem pěkně zamávat.  Také proto se mi pleť o dost zhoršila.
Začala jsem hledat řešení, které by vyhovovalo oběma mým vnitřním hlasům, z nichž jeden říkal, že takhle ven jít nemůžu a druhý, jak mi takovýhle make-up asi tak pomůže…?
První řešení, které jsem dokázala vymyslet, bylo: líčit se pouze příležitostně, na společenské akce. To mě samozřejmě nijak neuspokojovalo.

Pro make-up do lékárny

Asi po měsíci se ke mně donesla zpráva o make-upu, který se prodává v lékárně. Slovo lékárna ve mně vzbuzuje důvěryhodnou představu, že produkty, které se tam prodávají, jsou opravdu zdraví prospěšné. Proto mě tato informace velice zaujala a chtěla jsem se o tom dovědět víc. Trochu jsem se bála ceny. Přece jen, taková zdravá věc vždycky něco stojí a většinou o pár korun víc než její nezdravé dvojče.
Když jsem si ale našla produkt s cenou 150 Kč, přestala jsem váhat a do lékárny jsem zašla.
Od lékárnice jsem se dověděla o existenci dvou odstínů. Přišlo mi to celkem málo. Tmavý nepřicházel v úvahu a světlý byl přece jen pro o trochu světlejší pleť, než je ta moje. Byla jsem hned ujištěna, že většina dívek nepoužívá pouze jeden odstín, ale kupují si oba dva, které pak míchají dle potřeby.
Po jeho vyzkoušení jsem zjistila, že kromě působení proti mikroorganizmům vyvolávajících zánětlivé projevy, skvěle kryje (dokonce lépe než obyčejná kosmetika).
Zatím všechny slečny, které jsem o této colorpastě slyšela vyprávět, mi potvrdily mé pozitivní dojmy.
Jsou s ním naprosto spokojeny.
Proto ti ho také vřele doporučuji. Výrobek se jmenuje Aknecolor.

Snad budeš spokojená stejně jako ostatní.

Autorka: Mija

No Comments Yet

Comments are closed