Na co myslet při výběru šatů do tanečních

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-katelyn/” color=”orange”]BLOG KATELYN[/button]
BLOG KATELYN – Sezona plesů pomalu, ale jistě začíná, a spolu s ní některým z nás i naše první taneční. Je to jistě další z nových zkušeností v životě každého člověka, přičemž ne vždy je tato skutečnost přijímána s nadšením. V tomto článku bych se ráda věnovala výběru šatů do tanečních, který není zdaleka tak jednoduchý, jako u našich protějšků.

saty-cerveneV šatech, které si vybereš, by ses měla především dobře cítit a sama sobě líbit. Hodně lidí nemá potřebnou míru soudnosti, tudíž se velmi často stává, že se zamilují do nádherných šatů, které jim však nesedí, jejich postavě nelichotí a celkově zkrátka nesluší. Při výběru šatů bys tedy měla mít při ruce někoho, kdo ti řekne pravdu a nebude ti jen falešně lichotit. Zároveň si však zachovej vlastní hlavu a nekupuj si dané šaty jen proto, že někomu jinému se v nich líbíš, ale ty si nejsi tak úplně jistá. To bys je pak stoprocentně nenosila.

Záludnosti střihu a délky

Krátké? Dlouhé? Volnější či obepnuté? Jaké mají být vlastně takové šaty do tanečních? Záleží v podstatě na tobě, navíc na všech webových stránkách škol pořádajících taneční kurzy, je zmíněna i záležitost vhodného oděvu a délka šatů bývá specifikována. Osobně si myslím, že určitě je lepší pořídit si krátké šaty někam nad kolena (nebo pod kolena, ale co si budeme povídat, takové šaty nedělají moc dobrou postavu), dlouhé by ti mohl partner nebo ty sama přišlápnout. Na druhou stranu zapomeň na šatičky těsně pod zadek, to bys pak celou lekci místo tanci věnovala pozornost sama sobě, zda náhodou někde něco nekouká. Ideální šaty do tanečních by měly být také volnější a sukně bohatší, tudíž se rovnou rozluč s obepnutými šaty, co jsou sice sexy, ale zároveň pro taneční dost nepraktické.

Já osobně nedám dopustit na obchod nedaleko stanice metra Florenc, kde najdeš krásné šaty za poměrně přijatelnou cenu. Majitelkou je velice milá, ale zároveň upřímná paní, která ti nic nenutí a nesnaží se za každou cenu jen prodat. Všechny šaty mají navíc díky žabičkování na zádech univerzální velikost, tudíž ti budou všechny, je jen na tobě vybrat si ty, co ti budou sedět nejlépe.

Autorka: Katelyn

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.