Splň si svůj sen bez zbytečné námahy

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Na Nový rok si dáváme předsevzetí, která chceme splnit. Ve většině případů ho stejně nedodržíme. Rozhodnout se uskutečnit svůj cíl nebo změnit život nemusíš jen na začátku roku. Začít s plněním svých přání můžeš prakticky kdykoli si vzpomeneš. Stačí k tomu pozitivní myšlenky a dobrá kniha, která tě naučí, jak si splnit vše bez zbytečné námahy.

Určitě jsi už zaslechla, jak pozitivními myšlenkami můžeš změnit celý svůj život. Existuje mnoho knih a filmů, které se tohoto týkají. Já se k tomuhle dostala přes diskuze, které vedly slečny ke knize Tajemství (The tajemstviSecret) od Rhondy Byrne. Tahle kniha se stala bestsellerem po celém světě, dokonce byl natočen stejnojmenný film. Autorka popisuje jak ovládnout své myšlenky a pocity a díky tomu uskutečnit své cíle. Řekneš si, že je to hloupost, ale třeba po přečtení knihy změníš názor.

Základem jsou pozitivní myšlenky

Nebo také zákon přitažlivosti. Všechno, co vysílám do vesmíru, se vrátí zpět ke mně. Soustřeď se pouze na to, co chceš a nepřipouštěj si, že by to mohlo být jinak. Stoprocentně jsi někdy byla v situaci, že jsi nechtěla přijít pozdě a stále jsi na to myslela. Nakonec jsi stejně přišla pozdě a možná to nebyla jediná špatná věc, co se stala. Asi se ptáš, proč se to stalo, když sis přála opak. Zákon přitažlivosti nerozeznává chci nebo nechci, řídí se jen tvými myšlenkami. Může se stát, že nevíš, jestli jsou tvé myšlenky pozitivní nebo negativní. V tomto případě se zeptej sama sebe, jak se cítíš. Pocity ti určí, na jaké jsi frekvenci. Při špatné frekvenci se ti budou dít špatné věci a při dobré frekvenci budeš přitahovat jen dobré věci. Zní to jednoduše, ale v praxi je to těžší.

Hlavní je vědět, co přesně chceš

Pokud se ti podaří naladit na pozitivní vlnu, můžeš začít do vesmíru vysílat svá přání. Stačí si chvíli v klidu sednout a říct si, po čem toužíš. Může to být jen malé přání nebo třeba celý život. V knize jsou popsány 3 kroky, díky kterým se stane to, co očekáváš.
1. Požádej – Představ si přesně do detailů to, co chceš. Skvělé je třeba napsat si “wishlist“, ve kterém popíšeš své přání přesně, jak je chceš. Například u vysněného přítele si napiš jen pozitivní vlastnosti, které chceš, aby měl. Dál si napiš i přesný vzhled: barvu očí, vlasů, výšku a třeba i velikost bot. :-)
2. Věř – Je důležité věřit v to, že už to máš nebo to získáváš. Bez víry nezískáš nic.
3. Získej – Mysli na to, že danou věc už máš a jaký z toho budeš mít pocit, až ji získáš.

Nezajímej se o to, jakým způsobem to k tobě příjde. O to se postará sám vesmír. Ty máš jen za úkol mít jistotu, že jsou tvé představy realitou. Také si nesmíš připouštět, že by se to nemuselo stát. Tím přivoláš negativní myšlenky a to přece nechceš.

O knize Tajemství se vedou mýty, že neplní svůj účel, když je vypůjčená. Proto využij povánočích slev a kup si ji. Za přečtení rozhodně stojí.

No Comments Yet

Comments are closed