Ovocné, letní nehtíky 2. Díl

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – I když máme léto, počasí nás překvapuje tak, že to tak vůbec nevypadá. Stále jen nečekané přeháňky, kvůli kterým se nehodí vyrazit k vodě či podnikat jiné letní aktivity. Až budeš mít v takovém nečase dlouhou chvíli, využij toho a vylaď nehtíky do letních ovocných vzorů.

Dalším ovoce, které je snadné a originální je kiwi a také jahody. Opět k vytvoření nebudeš potřebovat žádné štětečky, ale pouze pinetku a párátko.kiwi ovoce nehty

Kiwi nehtíky

Připrav si laky v barvě zelené, bílé a černé. Nevzdávej to hned, když zjistíš, že například nemáš zelenou. Ze žluté a modré si ji můžeš bez problémů namíchat. To samé můžeš udělat, když máš zelenkavou, která se ale na kiwi moc nehodí. Pomocí jiného laku smícháš tu pravou. Základem jako vždy nějaký podlak, dále pokračuj zelenou. Po zaschnutí doprostřed nehtu udělej bílý flíček, který párátkem rozmaž do stran. Nemusí to být přesné, nechej to klidně i trošku “rozpatlané”, protože další krok vše spraví. Na vršek pinetky nanes černý lak a na okraj bílé ťupkej puntíky – zrníčka. Celé zakonči svrchním lakem pro delší výdrž a lesk.
Celý postup můžeš vidět zde na videu.

Jahodové nehtyjahody nehty lakovani

U těchto nehtů se můžeš odvázat o kapku víc. Nemusíš je tvořit s červeným lakem. Oranžovým nebo růžovým to vypadá také skvěle, ale pokud chceš být ještě více originální, můžeš jahodu udělat třeba nedozrálou – zelenou. I v ohledu na zrníčka máš na výběr, buďto žlutá nebo černá.
Začni opět s base coatem a dále s vybranou jahůdkovou barvou (já skombinovala červenou a růžovou). Po zaschnutí pomocí párátka nebo pinetky udělej zelené lístečky, které mají tvar trojúhelníků. A nakonec zrníčka opět pomocí pinetky. Pak následuje svrchní lak a nehty jsou hotové.

Které z nehtů se ti líbí více? V případě, že se nemůžeš rozhodnout, můžeš nehtíky kombinovat. Bude to možná bláznivé, ale určitě si takovými veselými nehty zpříjemníš náladu v deštivém počasí.

 

No Comments Yet

Comments are closed