Námořnické nehty – návod

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Jelikož se léto pomalu blíží a za chvíli začneme chodit k vodě, chtělo by to vymyslet na nehty něco, co bude neokoukané. Co se zároveň bude hodit i tématicky k téhle době, jsou kotvičky. Možná se ti ze začátku budou zdát těžké, ale žádný strach. Tentokrát ti k tomu pomůže video, ve kterém vše dopodrobna uvidíš a vzory ti půjdou lépe. 

Kotva je typickým symbolem pro moře, lodě a námořníky. Pokud letos budeš trávit dovolenou u moře nebo někde na lodi, rozhodně by ti na nehtech neměla chybět. Není to ale jen letní vzor. Co je špatného na tom si kotvu namalovat na nehty jen tak, ať je teplo nebo zima. Rozhodně tím spoustu lidí překvapíš a komplimenty tě neminou. Kotvičky se na nehtech jen tak nevidí a když už, tak na první pohled vypadají docela obtížně. Teď se sama přesvědčíš, že díky pár jednoduchým krokům zvládne kotvu na nehet udělat každý.
Jediné, co je k vytvoření potřeba je buďto tenký štěteček nebo kuličkové zdobítko.
Barevné kombinace jsou opět jen na tobě. Nejčastěji se na nehtech objevují typické námořnické barvy a to červená, modrá a bílá. Kotvička bude vypadat skvěle i na pastelovém podkladu, klidně i na neonovém. Můžeš zvolit pestrobarevné laky, jednu neutrální barvu a nebo zůstat u černobílé klasiky. Pak zbývá jen doladit i ostatní nehty. Hodně častá je vidět kombinace proužků a puntíků, ale dodělat ke kotvičce můžeš prakticky cokoli.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.