Tipy na dárky na poslední chvíli

[button link=”https://slecna.info/tag/katin-blog/” color=”yellow”]KÁTIN BLOG[/button]
Máš už koupené “hlavní” velké dárky, ale chybí ti ještě nezbytné drobnosti? Bojíš se, že už nemáš dostatek času na běhání po obchodech nebo tě tíží velmi omezený rozpočet? Pak je můj článek přesně pro tebe.

Nemáš čas na hledání originálních dárků? Inspiruj se!

Pro rodinu

Táta – Dej tátovi vlastnoručně vyrobený (do žaludku vhodný) dárek – nalož mu hermelín s ingrediencemi, které má rád. Nebo mu kup nějakou kvalitní šišku salámu (ty dobré se pohybují kolem sto až dvou set korun). Táta bude nadšený – láska prochází žaludkem, u chlapů zvlášť!
Mamka – Nosí si mamka do práce jídlo, co zbylo od večeře? Kup jí nějaké hezké krabičky na jídlo! Můžeš na ně sama vytvořit jmenovku nebo nakreslit motiv, který má mamka ráda (oblíbenou květinu, zvířátko,…). Nebo podaruj mamku kosmetikou, kterou používá (a kterou potají používáš i ty :-))
Sestra – Žádnou slečnu/ženu neurazí šperk – mrkni do nejbližší bižuterie! Pokud jsi šikovná, vyrob šperk pro sestru sama. Z korálků a řetízků, které se dají koupit velmi levně, vznikají nádherné a originální kousky.
Brácha – Každý správný muž má u sebe nůž. Pokud bráchovi není pět, kapesní nůž se hodí vždycky.

Pro kamarádky/kamarády

– Diář pro rok 2013 – s oblíbeným motivem nebo v oblíbené barvě – když jí/mu ho vyplníš dny narození oblíbených přátel nebo hláškami, které v partě používáte, budeš mít supr originální dárek!
– Vtipné chlupaté ponožky, které zahřejí.
– Balíček oblíbených bonbónů nebo čokolád – na přání ti ho vytvoří i ve stáncích v obchodních centrech, lepší ale bude, když ho vyrobíš sama.

Pro zvířátka

Nevím, jak ty, ale já nikdy nezapomenu obdarovat ani zvířátka (a že jich doma nemám málo!)…

Pro pejsky – Jakákoliv kost či “dobrůtka” ze zverimexu udělá tvému mazlíčkovi radost – pozor ale, aby byl dárek pod stromečkem někde na kraji nebo na vrchu, jinak hrozí převržení stromečku a rozbití mnoha dárků, až tvůj pejsek bude hledat, co mu Ježíšek přinesl!
Pro malá domácí zvířátka (králíky, morčátka, křečky) – Připrav jim vánoční misku jejich oblíbených semínek, granulí, ovoce a zeleniny. A čistou vodu, šáňo ani šťávu zvířátka nepijí  :-) (Ano, tati, opravdu nepijí!)
Pro koně – Svému “koníčku” koníčkovi pořiď třeba novou deku na zimu. Pokud peněz není nazbyt, postačí i vánoční miska plná mrkve, pořádná nálož sena a nějaká ta dobrůtka, kterou má koník rád.

A jaké jsou tvoje tipy na drobné dárky na poslední chvíli?

Káťa

Studuje v Brně - žurnalistiku, politologii, a lehce si zahrává s právy. Ráda spí, jí, čte a nedá dopustit na dobrou knihu a dobré víno.

2 Comments
  1. Udělá :) Jen ho musíte opravdu dovře zavřít, olej vylitý všude možně není to pravé vánoční překvapení :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.