Boříme mýty o sexu ve filmech

Společný orgasmus je nesmysl. Nemůžeš otěhotnět po jedné souloži. Ztráta panenství není pro dívku důležitá. Věříš mýtům o filmovém sexu i ty?

V časopisech i na internetu jsem se setkala s mnoha články, které se zabývaly filmovými mýty o sexu a erotice na stříbrném plátně. Autorem podobných článků jsou zřejmě redaktoři zklamaní životem, kteří už nevěří v magické pouto mezi ženou a mužem. Jsou schopní popírat i přirozené biologické pochody v lidském těle. Jak je tomu doopravdy, bez přetvářky a sucharství?

film_sex

Námitka první: Realita je bez hudby

Ve filmech na pozadí erotiky hraje hudba a milování tak vypadá vždy romanticky. Žádné zvuky skřípající postele, které otravují milence i sousedy. Pravdou však je, že i ty můžeš mít v přehrávači nachystané CD, které bude v příhodné chvíli fungovat coby zvuková kulisa. Je na tobě, jestli to bude romantický Barry White, klidné zvuky přírody či něco rytmického.

Námitka druhá: Společný orgasmus za pět minut je nemožný

Je vědecky dokázáno, že ženský organismus potřebuje delší dobu stimulace k tomu, aby žena vyvrcholila. Uvádí se, že je to zhruba 15 až 20 minut. Ale určitě mi mnohé z vás dají za pravdu, že v zápalu vášně se to někdy dá stihnout mnohem dříve. Samozřejmě záleží na okolnostech a citovém rozpoložení, každopádně možné to je!
Častokrát se filmovému sexu vyčítá také společný orgasmus. Údajně se jedná o matení diváka a udržování jej v mylné představě, že něco takového, jako je společné vyvrcholení, je naprosto běžné. A komu se to nedaří, je nejspíš divný. Koho z nás by však rozpálila podívaná na upocený pár horentně se snažící o vyvrcholení, když to lze natočit mnohem jednodušeji a uhlazeněji, i když obvykle s jistým přikrášlením reality?

Námitka třetí: Ztráta panenství je ve skutečnosti banalita

Přehání filmaři, když dívku nechají dlouze a složitě přemýšlet, kdy a s kým se poprvé vyspí? Dělají kolem tak „obyčejné“ věci, jakou je první sex, zbytečný cirkus? Každý přece může mít určité zábrany nebo obavy. Navíc je zodpovědné, když dívky o svém poprvé uvažují s předstihem.

Námitka čtvrtá: První sex = těhotenství?!

Kritici filmového sexu dále uvádějí, že těhotenství po jedné souloži, je nadsázka. Kéž by měli pravdu. Realita je bohužel jiná. Už mnoho párů se utěšovalo tím, že napoprvé neotěhotní. A ejhle…

Z jiného soudku: Připravili jsme pro tebe filmové tipy.

6 Comments
  1. Mě by spíš zajímaly jiné věci. Jak je to s ranním sexem, když obyčejný pozemšťan musí dříve navštívit koupelnu než dá partnerovi ranní polibek. Nebo jakto, že je ve filmu normální oddávat se sexu i když je člověk spocený a špinavý za celý den. A jiné věci.

  2. Kdybych chtěla po příteli sprchu a umyté zuby než mu dám pusu, tak veškeré kouzlo zruším. Sex je něco, na co musí být nálada a je docela jedno jestli jsem zrovna přišla z posilovny nebo ze sprchy. Jediné, co bez sprchy nemám ráda je orál, ale ten taky nemusí být furt.
    Slovem do pranice je ale orgasmus – např. Samantha ze Sexu ve městě v jednom díle prohlásila, že vždy dosáhne vrcholu…to by mě zajímalo, jak to dělá!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.