Není lék jako lék – Shamballa 1024

Co je dnes pro společnost opravdu důležité? Skvěle vypadat, mít hodně peněz, šetřit časem a především zdraví. Ano, právě díky zdraví můžeme mít většinou i vše ostatní. Dnešní doba nám na každém kroku nabízí pojmy jako: zdravý životní styl, harmonie těla i duše, zdravá strava, životabudiče a další.

Jak ale o svoje zdraví pečovat tak, abychom měli pod kontrolou nejen fyzickou, ale i duševní kondici? Léků na tohle i tamto (tím myslím hubnutí, vitamíny, antidepresiva a další) je na trhu nepřeberné množství. Jsou siceshamballa-1024 jistě zázračné, ale mají jednu společnou, nepěknou vlastnost. Všechny bez výjimky někde přidají a jinde uberou. Je to prostě jen chemie. Proto přichází na řadu Shamballa 1024.

Všechno je v hlavě

Trendy slovo v oboru zdraví je momentálně „psychosomatický“. Skloňuje se na všechny způsoby a jakkoli se ti může zdát tenhle pojem trapný, něco na tom je. Většina lidí už pochopila, že to jak se cítíme má chtě nechtě vliv na naše fyzické zdraví. Takže čím dál častěji slýcháme diagnózy typu „Máš na srdci něco, co jsi neřekla a bojíš se to říct. To proto tě bolí v krku a máš kašel. Dusíš to v sobě“ A směj se, ale ono to funguje. Dokonce i teorie, že zlomená noha má původ v naší duševní nerovnováze má něco do sebe.
Dnes už není šarlatánstvím léčit svoje tělo homeopatií nebo přesunem energie. Samozřejmě i v této oblasti je třeba nechat si radit pouze od opravdových odborníků a ne samozvaných léčitelů. To platí všude napříč obory.

Nehmatatelný lék

Za zmínku stojí především druh léčby, který nelze vidět a který se nepolyká. Žádné kapky, prášky ani masti. Jde o práci s energií našeho vlastního těla. Pojem energie znáš jistě ze školy. Například zákon akce a reakce. Tohle je v podstatě velmi podobné. Každý člověk disponuje energií. Je to pohon těla díky kterému chodíš, tancuješ, učíš se a miluješ. Doplňujeme ji jídlem, pitím a spánkem. Naše energie ale putuje skrze celé tělo a někdy se může stát, že v určitém místě schází nebo naopak přebývá. To má za následek většinou fyzické problémy a nemoci. Důvod, proč se tak děje, je jak jinak, než psychosomatický. Naše duševní nepohodlí směruje energii špatným směrem.
Pokud tedy kromě klasických antibiotik věříš i tomu, že ne vše se dá léčit chemií, můžeš se zkusit zamyslet nad léčením pomocí energie.
Samozřejmě to neumíme každý. Je několik druhů a léčitelských postupů. Jedním z nich jsou Reiky a dalším známým je již zmíněná shamballa 1024. Obě dvě metody pracují právě s energií a lidé, kteří mají potřebnou certifikaci a vědí jak na to, mohou energii i dodávat z okolí. Dá se dokonce i posílat na dálku.

Lektvary a černá kočka

Existence energie těla a práce s ní je dnes prakticky dokázaná. Jestli trpíš zdravotními problémy a ráda bys zkusila léčbu jinou cestou, než u klasického doktora, zaměř se na shamballu. Na internetu i na doporučení najdeš jistě odborníka, který ti může pomoci k duševní rovnováze a tím pádem i fyzickému zdraví. Opravdu se nemusíš bát, že bys ve dveřích spatřila čarodějnici se skleněnou koulí, jak v kotlíku míchá zelený lektvar. Nejde o žádné šarlatánství. O práci s energií, věděli lidé už před tisíci lety. Jen na to během té dlouhé doby nějak zapomněli.
Zúčastnit se můžeš i kurzů, kde tě naučí jak s energií sama pracovat, buď pro svou vlastní potřebu nebo k pomoci jiným. Nejjednodušší způsob jak uvěřit, je zkusit to. Protože v dnešní době se zdraví cení nad zlato, stojí za to, mít ho v pořádku.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed