Můj nejlepší přítel je na kluky

Máš spoustu kamarádek, že by ses mezi nimi nedokázala rozhodnout pro tu „nejlepší“? Nebo naopak máš spoustu známých a žádnou opravdovou kamarádku? Je obecně známo, že nejlepší kamarádka, vlastně kamarád, je kluk homosexuální orientace. Slečna provedla malý průzkum.

Muž a žena v přátelském hovoru
Mít přítele gaye má mnohé výhody

Má svůj styl, sleduje nejnovější trendy v oblékání, miluje nakupování, má úžasně designově zařízený byt a rád vaří. Má kolem sebe spoustu přátel a miluje večírky. Že takový chlap neexistuje? Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že ano, a hned několikanásobně. Akorát je na kluky, no a co? Za nejlepšího přítele, ta nejlepší volba.

Máš kamaráda? Možná tě tajně miluje

Určitě máš kolem sebe i kluky kamarády, ale většina dívek v přátelství mezi klukem a holkou moc nevěří, pokud tedy nejsou zrovna v příbuzenském vztahu. Obvykle z jedné nebo druhé strany je něco víc než „jen“ přátelství a časem to vypluje na povrch vztahu. Bohužel na základě toho, většina takových přátelství končí, protože to nebývá oboustranné.

Dvě ženy na jednom bojišti

Máš nejlepší kamarádku až za hrob, ale ačkoliv si to nepřipouštíte, existuje mezi vámi stále skrytá rivalita, přece jenom v „boji o kluky“ jste dvě. Jedna je štíhlejší, druhá má větší smysl pro humor, nikdy nebudete stejné. Nedejbože když narazíte na kluka, který se líbí oběma. To bývá největší zlo mezi kamarádkami.

Máš přítele s homosexuální orientací?

Slečna se poptala kolem sebe, zda někdo má za přítele kluka, který je prostě na kluky a co na to říká. Nesetkala jsem se s žádným negativním názorem. Dotazované buď tu zkušenost vůbec neměly, nebo naopak měly a vylíčily jen samá pozitiva.
[row_box style=”box border box_light_gray”]

Kamarád stylista

Petra, 27 let: „Mám takového kamaráda, jmenuje se Radek. Zbožňuje nakupování a je to vlastně takový můj stylista. Protože vím, že se orientuje v módním oblékání, nechávám výběr na něm. Kdybych šla s kamarádkou, vždycky mi poradí tak, aby ona vypadala o trochu lépe. Což z Radkovy strany nehrozí, nemá k tomu důvod, protože si nemůžeme nikdy vlézt do zelí, co se týče chlapů.“

Obklopená skvělou společností

Magda, 24 let: „Tomáš vlastní klub v Praze. Byl to jeho sen a klub mu šlape jako po másle. Je v kontaktu se skvělými lidmi, mezi které s ním ráda chodím. Kolikrát je ke mně pozornější než můj partner. A hlavně nechápu, jak to dělá, ale vždycky je v pohodě, úsměv na tváři a deprese jako by se ho netýkaly.“

Takoví kluci bývají často velice cílevědomí, můžeš je potkávat na manažerských postech, vedoucích obchodů s oblečením nebo nábytkem, šéfkuchaři nebo manažery vyhlášených klubů.

Pomohl mi po rozchodu

Lucka, 19 let: „Rozešla jsem se s přítelem a Ondra byla taková moje terapie na pár dní místo měsíců. Bez něho bych se z rozchodu dostávala asi dlouho. Brečela jsem mu na rameni a mohla jsem s ním do detailu všechno probrat, nevadilo mu, že stejné věci opakuji dokola, ale neustále mi naslouchal. Dodával mi sebevědomí a dokonce se mnou vyrážel na diskotéky a společně jsme hodnotili kluky. Jednou jsme šli do kina a čekal na mě s růží, jen tak, pro radost, to mne opravdu dostalo.“
[/row_box]

Říká se, že mívají z poloviny duši ženy, protože umějí naslouchat a rozpláčou se u romantického filmu. Milují štěňátka, květiny a nesnáší násilí.

Upřímně řečeno, když já potkala svého kamaráda, líbil se mi, byl upravený a usměvavý. Když mi mezi řečí sdělil svoji orientaci, byla jsem zpočátku zklamaná, že se mu vlastně nemůžu nikdy líbit, ale z několika vět rozhovoru byly najednou hodiny a mně přišlo, jako bychom se znali věčnost. Od té doby na něj nedám dopustit, protože opravdu vydá za tři nejlepší kámošky.

A co ty? Máš nějakou podobnou zkušenost? Jaký je tvůj názor? Napiš nám!

Michaela K.

Chtěla by procestovat svět a napsat knihu. Ráda čte francouzské historické romány. Zajímá se o archeologii a starověké kultury. Baví ji módní trendy a kosmetika. Zvláštní slabost má pro nakupování bot, vlastní tolik párů, že už je snad ani nelze spočítat. A v neposlední řadě miluje svoji rodinu, kterou staví především vždy na první místo.

1 Comment
  1. Můj nejlepší kamarád typickou mužností moc neoplývá – kamarádí se spíš s holkama, moje ramena proti těm jeho vypadají obrovsky (ač nejsem žádná kulturistka nebo něco takového) a nesnaží se před každou holkou machrovat a upevňovat tak svou pozici ,,pána tvorstva”. Zkrátka by se dalo říct, že nemá ,,koule”. Jaká holka by ho tedy chtěla, že? Na první pohled nejspíš málokterá, ale na ten druhý si myslím, že až si on nějakou vybere, dotyčná bude moci mluvit o štěstí. Kamarád totiž pro ty, které má rád, je schopen udělat všechno bez ohledu na to, co to je. Jednou z něj bude výborný táta, který se bude o svojí rodinu svědomitě starat a před vším ji chránit. On takový prostě je. V tom je ,,jeho” mužnost. A já jsem ráda, že někoho takového vedle sebe mám – sice není gay, takže mi s výběrem oblečení moc nepomůže, ale když mi třeba řekne, že dnes vypadám dobře, věřím mu to asi víc, než kdyby byl na kluky. Znám i pár gayů, ale moc si s nimi nerozumím. ,,Mého” Kubu bych nevyměnila! :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.