Odvaž se a užívej si vzrušující hrátky ve dvou

Milování je krásné, avšak pokud vpluje do stereotypu, může se stát poněkud nudným. Co takhle zapojit do vášnivé hry něco naprosto nového, neokoukaného a přímo vzrušujícího?

Existuje velké množství způsobů a prostředků, jak ozvláštnit sex. Stačí jen chtíč něco nového vyzkoušet a můžete se oddávat krásným chvílím plným rozkoše a vzrušení. V článku se dozvíš pár zajímavých tipů a také o zkušenostech ostatních lidí, kteří se k tomuto tématu s ochotou vyjádřili.

sexy

Zapojení nového kamaráda do hry

Internetové i kamenné sexshopy nabízí enormní množství erotických pomůcek různých tvarů a provedení. Záleží na konkrétní potřebě nebo představě, takže si můžete vybrat dokonalou hračku, která vám bude při milování dělat příjemnou společnost a dokáže vás dostat na vrchol blaha.

„Přítelkyně často mluvila o tom, že by si ráda pořídila do postele nového pomocníka. Zpočátku jsem byl proti, měl  jsem dojem, že můj výkon je nedostačující. Byl to pro mě šok, když před aktem zarachotila v šuplíku a vytáhla svou novou hračku – divně tvarovaný vibrátor,“ usmívá se pětadvacetiletý David. „Když mi pak ale ukázala, jak se jí to líbí, a pobízela mě, abych se ho ujal i já a dráždil ji s ním, byla nadšená a já také. Byl to nejintenzivnější prožitek, který jsem kdy zažil, když jsem ji mohl sledovat a užívat si ty slastné chvíle s ní. Brzy plánujeme opáčko.“

Špásování v přírodě

Příroda je velice romantické místo vhodné nejen k procházkám. Řada lidí praktikuje sex v přírodě často také ze vzrušujícího pocitu, že mohou být kdykoliv přistiženi, což vyvolává velkou dávku adrenalinu. Milování v přírodě bývá nádherné, avšak i zde platí určitá pravidla, která by měla být dodržována. Ani hygiena v lese či parku nesmí jít stranou, proto je vhodné vzít se sebou například čistou vodu nebo navlhčené ubrousky.

„Nikdy jsem nepatřil do skupiny exhibicionistů, spíše jsem byl takový stydlín,“ přiznává třiadvacetiletý Martin. „S partnerkou jsme se často bavili o dalších možnostech zpestření našeho sexu. Řeč padla také na milování v přírodě. Měl jsem dost velké obavy, z toho, že nás někdo uvidí,“ říká. Nakonec k tomu přece jen svolil. „Zezačátku jsem měl problémy uvolnit se, partnerka ale měla obrovskou trpělivost a během chvíle jsem nevnímal nic jiného, než ji a naše milování. Byla to nádhera – a i to je slabé slovo. Když se k tomu vrátím, tak vím, že veškeré obavy byly zčásti zbytečné. Byla by škoda tohle nezažít. Teď už se v přírodě s klidem promenáduji  bez ostychu nahý,“ směje se.

Kamasútra od A do Z

Přečíst si zajímavou erotickou literaturu nikdy není na škodu, což potvrzuje i případ jednadvacetileté Báry. „Od známé jsem si půjčila Kamasútru, která mě svým obsahem velmi zaujala. S nápadem vyzkoušet některé polohy jsem zašla za svým přítelem a prozradila mu svá přání. Překvapil mě, že nebyl proti a při nebližší příležitosti jsme to zkusili,“ vzpomíná Bára. „Některé polohy jsme sice kvůli ohebnosti nezvládli, ale alespoň jsme je zkusili. Bylo to zábavné, ale zároveň neskutečně krásné. Ta knížka nás naučila několik skvělých poloh, které praktikujeme nadále a plánujeme vyzkoušet i další.“

Auto nejen jako dopravní prostředek

Auto se patří k dalším oblíbeným místům pro intimní hrátky. Stačí jen trocha představivosti a ohebnosti, což vám milování v autě z velké míry usnadní. Pak už se jen můžete zažívat další skvělá dobrodružství a sbírat nové zkušenosti.

„S manželkou, která řídila, jsme se právě vraceli domů. Najednou odbočila beze slova mimo silnici a zajela do vjezdu směrem k lesu,“ začíná své vyprávění šestatřicetiletý Patrik. „Původně jsem si myslel, že si potřebuje odskočit na malou, ale po vypnutí motoru se na mě vrhla a začala mě vášnivě líbat. Během chvíle jsme se kousíček od lesa milovali nazí v autě. Prožili jsme krásný sex, který přišel opravdu nečekaně,“ uznává. „Sice jsme byli trošku pomačkaní, ale ten prožitek stál za to. Zábavné na tom bylo, že když bylo po všem, projelo kolem nás jiné auto. Přímo v akci by to bylo hodně nepříjemné.“

V hlavních rolích…

Zapojit do předehry role může být velmi vábivé, vzrušující a zároveň může přinést další nové poznatky v sexuální oblasti. Výběr rolí závisí na rozhodnutí každého, meze se zde nekladou. Jen je potřeba domluvit se předem s partnerem, aby nedošlo k případným nepříjemným situacím. Pro hlubší vžití do vybraných rolí není na škodu pořídit si obleček, popřípadě si ho s trochou kreativity a fantazie poskládat z kousků v šatníku.

„Byl to úžasný pocit,“ hodnotí svůj nedávný zážitek dvaadvacetiletá Jana. „Dohodli jsme se, že vyzkoušíme roli sekretářky a nadřízeného. Přítel si oblékl velmi slušivý oblek, já se rozhodla ke krátké sukni, tričku a k podpatkům. Chování jsme tomu také přizpůsobili a dle mého jsme to sehráli dokonale do posledního puntíku. Zpočátku jsme se k sobě chovali jako k cizímu, vykali jsme si a byli jsme lehce odtažití. Zapojili jsme do toho vše, co se jen dalo a díky tomu začal ten úžasný kolotoč, který oběma zajistil mrazivě dráždivý pocit a bouřlivý orgasmus,“ tvrdí a vzrušení jí čiší z očí. „Vyzkoušeli jsme i další role, které byly fantastické také, ale ta první byla ze všech nejlepší. Možná proto, že to bylo pro nás něco nového, dosud neochutnaného.“

Spojení fantazie a představivosti

Nechat se unášet touhami a fantazií může být pro vás oba velmi přínosné. Udělat vše, co některého z vás zrovna napadne a vyzkoušet přitom něco neobvyklého může být dalším výborným kořením vašeho sexuálního života, na které snad nikdy nezapomenete.

„Cítil jsem se jako v ráji, když mi má holka předvedla, co všechno umí. Její doteky a líbání bylo najednou jiné, k zbláznění sexy,“ rozhazuje rukama devětadvacetiletý Honza. „Byla jako vyměněná. Dříve se vždy chovala spíše jako stydlivka a najednou se proměnila v sebevědomou ženu. Zkoušela i nové triky, které mě dostávaly do varu. Trochu mě škádlila, abych měl pocit, že už to více nevydržím, což je jí opravdu povedlo. Zažili jsme vášnivý sex a cítili jsme se při něm jako v extázi.  Příště budu dominantní a iniciativní zase já, culí se Honza.

Pokračuj: Co říkáš na sex při menstruaci?

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.