Orální sex? Není se čeho bát!

Milování symbolizuje v každém vztahu část, ve které odhalujeme své pravé já, zažíváme rozkoš a chceme vzájemně sdílet krásné požitky, které nám naše tělo nabízí. Stačí jen vědět, jak s ním správně zacházet, aby potěšení mohlo jen růst.

Některé páry se orálního sexu z nějakého důvodu štítí. Připadá ti rovněž proti gustu, abys dotyky svých úst dovedla sexypartnera k vrcholu? Pokud budete dodržovat několik málo pravidel, stane se brzy z této záležitosti velice příjemná aktivita. Opravdu se není čeho bát!

Promluvte si o tom

U sexu platí pravidlo, že bychom toho druhého nikdy neměli do ničeho nutit. Pokud proto tento akt protějšek horlivě odmítá, nepřesvědčuj ho, nakonec by sice povolil, ale pravděpodobně bys u něj jen vytvořila blok. Jestliže se k orálnímu sexu nestaví úplně negativně, zkus na toto téma nejprve zavést řeč. Nemusíš mluvit nutně o vás, můžeš odkázat na své kamarádky nebo různé články. Přednes návrh, a poté již jen očekávej reakci. Promluvte si o tom, zda to ani jedné straně nevadí a domluvte se, že při samotném činu budete stavět hlavně na komunikaci.

Hygiena na prvním místě

Nikomu není zrovna příjemné, aby se miloval s člověkem, který celý den pracoval a běhal z místa na místo. Proto předtím, než se do orálního sexu s partnerem pustíš, dopřejte si společně dlouhou voňavou koupel. Pokud upřednostňujete sprchu, jistě ani ta nebude k zahození. Pod proudem teplé vody se přitom již můžete pustit do předehry. Buď přitom důkladná a dbej na to, aby sprchový gel očistil celé tvé tělo. Sprcha skrývá ještě jednu výhodu, kterou možná napoprvé oceníš. Pokud zůstanete pod vodou celou dobu, můžeš při jeho vyvrcholení nenápadně odplivnout, aniž bys musela trapně vytahovat kapesníčky. Ne všem se tato chuť poprvé zamlouvá.

Pomalu a postupně

Jak již jsem nastínila, komunikace je v tomto ohledu velice důležitá. Jestliže patříte mezi stydlivější dvojici, nemusí se jednat přímo o tu verbální. Stačí se domluvit na určitém gestu. Je ti to, co právě partner provádí, příjemné? Stiskni mu ruku. Obtěžuje tě naopak něco jiného? Stiskni mu ruku druhou. Díky tomu pomůžeš tvému příteli, aby poznal tvé tělo a příště se již těm nepříjemnějším dotekům vyhne.

Pokud tě tato praktika láká, opravdu se nemáš čeho bát. Může se sice stát, že si v ní zalíbení nenajdete, ale zkusit se má vše. Hodně štěstí!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.