Proč jsou na nás pánské trenýrky sexy

Po noci plné skvělého sexu neexistuje pro muže snad nic víc sexy než slečna v jeho košili nebo trenýrkách. Vídáme to ve filmech a nutno uznat, že to není jen klam a lež. Proč to ale není tak sexy obráceně? Ba dokonce to působí neeroticky. Kde jsme vzali úzus, který muže v našem spodním prádle pasuje do role úchyla a nás v jeho negližé do role sexy kočky?

Chlap v dámském spodním prádle? Hmmm
Chlap v dámském spodním prádle? Hmmm

Jistě i ty jsi takovou situaci už zažila a jistě ses také těšila, jak ti jeho trenýrky budou slušet. Ve dnech odloučení jsi mu jedny tajně vzala, abys v nich mohla spát. Není to jen o lásce, je to na spaní i pohodlné. Mnohé z nás už ani v ničem jiném nespí. Módní průmysl si to velmi rychle osvojil a situaci pochopil. Dámské trenýrky jsou dnes již běžným sortimentem. Je ale pravda, že dámské trenýrky postrádají ve většině punc jedinečného filmového záběru. A proč? Paradoxně pouze proto, že se jedná o dámské trenýrky. Už to prostě není ono.

Někdo by mohl dokonce namítnout, že ten, kdo dámské trenýrky vymyslel, by neměl dostat metál, naopak by měl dostat po hlavě. Dámské trenýrky nás ochudily o jedinečná rána v jeho prádle.

Dámy půjčte muži svoje prádlo

Jak jsem již na začátku zmínila, obrácená situace v nás vzbuzuje naprosto opačné pocity. Ráda bych zjistila, proč tomu tak je. Udělala jsem tedy malý test na svém vlastním muži a tady ti přináším své osobní výsledky. Můj muž nenosí klasické pánské trenýrky nýbrž boxerky. Mně osobně jsou na nošení vážně příjemné a na něm vypadají… jak jen to říct… však asi víš, co mám na mysli. Podporují jeho jisté partie.

V mém šatníku se v sekci spodního prádla nachází o trochu širší sortiment. Kromě klasických tang tu jsou nohavičkové kalhotky, polo nohavičkové, klasické kalhotky a pak bychom to měli rozdělit ještě na spodní prádlo “erotické” a spodní prádlo “od maminky” (kalhotky s houbičkami, mravenečky, trpaslíky, žirafami apod.).

V různých situacích jsem ho lstí donutila vyzkoušet postupem času vše. Dámská tanga vypadají na muži ne jen snad neeroticky, více však směšně. Nejvíce se ti pak vybaví transvestita před vystoupením. Ze všech druhů, které mám k dispozici vypadaly nejlépe polo nohavičkové kalhotky ve kterých, s trochou fantazie, bych připustila sex. Dokonce na muži pěkně obepnou zadek, což rozhodně není na škodu.

Podvědomé ponížení

Proč ale muži v kalhotkách nikdy nedostihnou nás v trenýrkách? Protože se cítí poníženě. My slečny se v jeho prádle cítíme být silnější, hezčí, přitažlivější a “na koni”. Muži se v takové situaci cítí od začátku podvědomě ponížení a jakýmsi způsobem zneuctění. Cítí se být jednoduše méně muži. Pánské spodní prádlo jim propůjčuje stejný pocit jako nám.

Můj test tedy dopadl následovně. Já mu jeho prádlo kradu neustále – je pohodlné a mám pocit, že mám na sobě kousek jeho. On mé spodní prádlo jen skládá do šuplíku.

Stejně si ale říkám že jde jen o další pravidlo, které nám společnost nastavila, aniž by někdo hleděl na následky. Jen proto, že kdysi někdo řekl fuj, si dnes muži po noci plné sexu nemohou vzít naše kalhotky nebo naše tričko. K druhé noci by totiž nedošlo.

Trenýrky mužům sluší a nám snad ještě víc. Neměly bychom je ale odsuzovat, pokud si někdy budou chtít vyzkoušet i naše kalhotky. A rozhodně bychom se jim neměly smát. Protože v dobách, kdy muži nosili pravidelně slipy, bychom v nich nevypadaly o nic lépe.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

2 Comments
  1. Kalhotky své přítelkyně jsem si vyzkoušel, ale neseděla mi velikost a tak jsem si šel koupit nějaké co mi padnou. Jsou tzv.polo nohavičkové,velice elastické a velmi pohodlné. Vybral jsem si bez krajek a neutrální barvy,jsou podobné slipům takže ani nikdo nepozná, že jsou dámské. Je velmi příjemné je nosit, ale bohužel tajně. Přítelkyně by to neunesla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.