Sbal kluka na párty

Na večírku je celkem přirozené navazování kontaktu s jinými lidmi. A často to pochopitelně bývají právě osoby opačného pohlaví. Jak ale postupovat tak, aby se daný muž chytil a nezůstalo jen u pouhého přátelství? Upoutej na sebe pozornost tím správným způsobem.

Nacházíš se na podařené párty, skvěle se bavíš, ale něco tomu chybí. Najednou uvidíš kluka, který tě zaujme a ty zatoužíš po tom, aby si tě všiml. Ale co teď? Máš jít za ním hned nebo až za chvíli? Co mu máš vlastně sexy-kluk-svalypovědět, aby ses úplně neztrapnila?

Nahoď úsměv

Jistě sama uznáš, že zamračený výraz na něžném obličeji kluka neokouzlí. Proto ze všeho nejdříve nahoď svůj neodolatelnější úsměv. Ale pozor – nic přehnaného, žádné cenění zubů či něco podobného. Očním kontaktem kontroluje celou situaci, pokud se na tebe čas od času podívá, máš vyhráno. Chceš-li postupovat trochu erotičtěji a máš pití obsahující brčko, můžeš si s ním začít lehce pohrávat, to ho jist nenechá chladným. Nyní jsou na výběr dohromady dva směry, kterými se celá událost bude vyvíjet. Ten první značí to, že kluk sám vstane a vydá se za tebou. Ty jsi udělala první krok a zbytek necháváš na něm. Kluci ale mají rádi, když jdeš ještě dál a přijdeš za ním jako první ty. Jednoduše se u něj objevíš, stále obklopena tím kouzelným úsměvem, a prohodíš něco, co ho dostane.

Co říct?

Na večírku máš to štěstí, že seznamování k němu prostě patří. Prohodit proto můžeš něco na adresu hudby, která hraje nebo se ho zeptat, co pije, že to vypadá dobře. Ve většině případů i tohle málo stačí k tomu, aby muž přebral iniciativu a začal se snažit on. Ale nenechávej všechno na něm, je určitě nervózní a tak se mu snaž celou situaci zjednodušit. Přidávej poznámky k věci, usmívej se, i když ti ten vtip tolik směšný nepřijde, hraj si s pramínkem vlasů, přehoď si nohu přes nohu. Neverbální komunikace pomáhá více než dost.

Nezapomeň na kontakt

Pokud tě dotyčný zaujme natolik, že by sis chtěla v budoucnu dát další rande, něco pro to také musíš udělat. Projev zájem o jeho telefonní číslo. Někdy pozvánka na další rande vyplyne přímo ze situace. Například si povídáte o jeho krásném pejskovi. Svůj zájem o další setkání dáš najevo například tím způsobem, že se zeptáš, jestli bys s nimi někdy nemohla na procházku. On určitě nebude proti a další rande máš tak v kapse.

Navázání kontaktu s mužem není nic těžkého. Stačí se jen nebát a nesedět v rohu. Pomocí úsměvu jistě získáš srdce nejednoho muže, tak do toho!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed