Jak si udržet tvář dámy i na večírku

Jistě ani tobě nejsou párty cizí. Spousta známých lidí, se kterými je zábava, skvělá hudba a mocný čaroděj alkohol. Někdy se však stane, že nejrůznějších nápojů pozřeš příliš mnoho a najednou se s tebou houpe celý svět.

Na akcích se stáváš po několikáté skleničce rozjařenější, což okamžitě pozná tvé okolí. Kluci se toho mohou snažit využít a ty společně s omámenou myslí jejich řečem postupně podléháš. Slečny se zase neobejdou bez party-vecirek-balonkykomentářů, které pak slýcháš ještě dlouhou dobu po nezdařilé párty.

Alkohol s mírou

Když už se na nějaký večírek přichystáš, jistě představuje samozřejmost nějaký ten drink nebo dva. Rozhodně se však vyhni konzumaci levného alkoholu ještě před akcí, jenom aby ses cítila uvolněná a na tanečním parketu ses nestyděla. Levné nápoje nebývají zrovna nejkvalitnější a dříve nebo později ti z nich bude tak akorát špatně. Proto si raději našetři a kup si kvalitní nápoj, po kterém se budeš cítit dobře.

Nepouštěj si k tělu každého

Nikdo ti samozřejmě nezakazuje navázat kontakt se svými vrstevníky, kterých na párty potkáš více než dost. Dávej si však pozor na to, že většinu z nich nebudeš znát zrovna nejdéle a nevíš tak, co jsou zač. Rozhodně nikoho neoslní, když se budeš předvádět před partou kluků, kteří tě pak akorát zneužijí. To stoprocentně nebude vypovídat mnoho o tvém slušném dámském chování.

Když sex, tak v soukromí

V případě, že se rozhodneš s nějakým klukem sblížit na tolik, aby jsi mu dovolila to největší, učiň tak někde, kde na tebe nevidí stovky lidí. Samozřejmě podotýkám, že by se mělo jednat o alespoň trochu slušného kluka, od kterého ti nehrozí nějaká pohlavní nemoc či dokonce násilí. Spousta párů se při velké touze odebere jen do venkovního prostoru a milostným hrátkám se oddávají na očích ostatních milenců. A poté jsou tu dívky, které si s nikým nic nezačnou, ale pomluvy o tvém sexuálním životě roznesou mile rády.

Nezapomínej, že jsme dámy a ty by měly ve společnosti dodržovat určitá pravidla, aby se o nich nemluvilo jako o špinavých courách. Pokud budeš výše zmíněné rady dodržovat, určitě budeš připadat mužům mnohem více atraktivnější.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.