Swingers party jako koníček

Určitě jsi o tom už s kamarádkami mluvila. Ale jak sebrat odvahu a zjistit, co že je na tom vlastně tak zajímavého? Je to „špatné“? Nebo je to zábava? Nejlepší je to – vyzkoušet.

Swingers party je skupinový sex, kam mohou přicházet jak páry, tak jednotlivci. Náplní takové akce je provozování sexu „každý s každým“. A to jak heterosexuální, tak homosexuální styk. Duchem je sexuální volnost, svoboda a uvolnění. Jít na takovou akci není nic, za co by ses měla stydět. Je to druh zábavy, stejně jako například golf. Důležité ale je vědět, jak se v takovém prostředí chovat, co můžeš očekávat a na co si dát pozor.

Promluvte si

Swingers party
Pravidla předejdou žárlivosti a zklamání

Nejdůležitější je vybrat si pro takovou zábavu správného partnera. Promluvit si s ním, abyste se oba shodli, že to chcete vyzkoušet. Přeci jen je to velmi intimní záležitost a nejdůležitější je důvěra. Také si předem stanovte alespoň minimální pravidla. Na jak dlouho tam chceš jít, co přesně od toho očekáváš, zda jsi pro výměnu partnerů. Ujasni si předem, jak se budeš cítit, pokud tvůj partner bude mít sex s jinou ženou. Jsou i páry, které na SW chodí a přitom nemají sex s nikým jiným, jen mají rádi atmosféru kolem. Případně zda tě partner chce vidět s jinou dívkou a jestli jsi ochotná to pro něj udělat. Pravidla jsou v každém páru individuální, pokud si je stanovíte, předejdeš tím problémům a citovému zranění.

Čti také: Sex na jednu noc: je pořád tabu?

Můžeš říct NE

Klubů, které SW pořádají, je mnoho. Pravidla pro návštěvníky bývají většinou dost podobná. Nejdůležitější z pravidel je bezpečnost, jak tvoje vlastní, tak tvého partnera. Proto se na žádné takové akci nesmí nikdy provozovat sex bez ochrany. Pokud by nějaký klub takovouto možnost nabízel, raději tam ani nechoď. Další důležité pravidlo zní „ NE je NE“. Může k tobě přijít jiný muž a nabídnout ti sex, případně jiné sexuální hrátky. Pokud se ti nebude líbit on či žádaná praktika, neboj se říct ne. Nic se nestane a lidé kolem to budou respektovat. Je to heslo a není zvykem ani slušností dál vysvětlovat, proč nechceš, a omlouvat se.

Čti také: České swingers kluby a jejich pravidla

Vzrušení dle vlastního výběru

Některé swingers kluby pořádají pravidelně party se zaměřením. Ať gang-bang, romantický večer nebo BDSM večírek. Jestli chceš jít na SW party poprvé, bude nejlepší vybrat si večer bez zaměření. Jinak jsou ale tématické akce rozhodně zajímavější a akčnější. Znovu připomínám, že pokud tě tahle zkušenost láká, není důvod to nevyzkoušet. Nestyď se a užij si to!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.