Vyzkoušej svoji novou roli

Sice zde nebude řeč o divadle v pravém slova smyslu, ale určitou dávku schopnosti vžít se do někoho jiného budeš rozhodně potřebovat. Při tvém počínání však nevstaneš před obrovským publikem, budeš si muset vystačit pouze s jedním pozorovatelem, který se navíc stane i tvým kolegou. Jestliže stále netušíš, o čem je vlastně řeč, přestanu tě napínat. Bavíme se o hraní rolí v posteli s tvým partnerem.

Nevěřím, že existuje muž, který by neocenil podnikavou partnerku, která ráda vyzkouší cokoliv nového. Pokud jste se již s tvým miláčkem o vnesení nového erotického náboje společně bavili, budeš to mít o něco 83565b9736718d892a0d21f802234c83jednodušší. V opačném případě musíš nejprve své přání vyslovit, což některým stydlivějším slečnám může činit potíže. Není se však čeho bát, vsadím se, že tvůj protějšek bude nadšený okamžitě poté, co s nápadem přijdeš.

Když už hrát, tak pořádně

Nyní se zaměříme na to, jak vlastně celou akci zrealizovat tak, aby přinesla co největší uspokojení oběma stranám. Chyba by jistě byla, odbýt fázi přípravy. Když už se do něčeho takového chceš pustit, neuškodí menší investice a kreativita, nebudete to přeci dělat každý den, a proto je na místě vnést do situace kapku výjimečnosti.

Jako první si vyber svůj kostým, ve kterém budeš účinkovat. Je přitom na tobě, abys odhadla preferenci svého partnera. Některým se líbí roztomilé školačky či převleky podřízené pokojské, jiní ocení sebevědomou policistku či zdravotní sestřičku. Kostým si můžeš objednat prostřednictvím internetu ve vybraném eshopu, který ti zaručí jistou dávku anonymity. Rozhodni se rovněž, jestli se celá akce bude konat doma či někam vyrazíte. Již zmíněná policistka se jistě bude skvěle vyjímat na opuštěné silnici, školačku hravě zvládnete i v domácím prostředí.

Domluva či improvizace

Dále je třeba se rozhodnout, jestli si celou akci naplánujete nebo raději využijete improvizaci. Ať tak či onak, vždy bys měla znát hranice, na kterých se předem domluvíte a nebudete je překračovat. Sex je totiž záležitostí dvou lidí, kteří vzájemně respektují svá přání, a proto pokud by ti případně bylo něco nepříjemné, neboj se ozvat. Je mnohem lepší celou událost ukončit než si pak vůči ní později vytvořit naprostou averzi.

Inspiruj se

Než se do celé akce pustíš, můžeš se zkusit nechat inspirovat nějakým tím scénářem. Pro představu ti jej nyní popíšu, aby ses jím mohla řídit či mu přizpůsobit vaše vlastní preference. Jak jsem již psala výše, velice oblíbená je role školačky. Přítel bude tvůj učitel a ty si k němu můžeš přijít například na soukromé doučování. Volba předmětu, který ti dělá obtíže, je celkem jasná – biologie. Můžeš si hrát na hloupou studentku, která stále nemůže pochopit, o co vlastně jde nebo se naopak snažit dělat vše, co ti tvůj profesor zadá, správně, aby ses dočkala odměny. Druhou variantou této role může být pokus o vylepšení známky či potrestání za vyrušování při vyučování. Nemyslím tím samozřejmě násilí, lepší je přiklonit se k tomu, že za svoji reputaci budeš bojovat uměním skvěle obšťastnit partnera.sexy ucitelka

Pokud máš radši scénář takový, že tvoje role je nadřízená té partnerově, můžeš se proměnit v přísnou policistku. Tuto akci můžete zorganizovat ve venkovním prostředí, a je tak lepší brát v úvahu i aktuální počasí. Vymyslíš si, za co přítele potrestáš – za rychlou jízdu, telefonování za volantem nebo ignorování dopravního značení. Následně mu můžeš uložit pokutu, na kterou však přítel čirou náhodou nebude mít příslušnou hotovost. Svoji řidičskou chybu však naštěstí může napravit jinak – udělá vše, co si jen budeš přát v soukromí vašeho vozu.

Hraní rolí vede v určité míře k sebepoznání. Partneři tak objeví i jinou stránku toho druhého a mohou si dovolit popustit uzdu své fantazie, na což by se třeba při běžném milování neodvážili ani pomyslet. Jelikož současný trh nám nabízí nespočet nejrůznějších převleků, nemusíš se bát, že by vám došla inspirace příliš brzy. Navíc se upevní i vaše pouto, budete mít uložený další společný zážitek a i když se to poprvé třeba nepodaří podle vašich představ, bude na co vzpomínat.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.