Dej sbohem rozšířeným pórům s Biodermou (SOUTĚŽ)

Pokožka tváře je složená z tisíců pórů, které běžným pohledem neregistrujeme. Pokud jsi ale majitelkou mastné pleti, při pohledu do zrcadla ti zřejmě neunikne několik viditelných “teček”, které nejsou jen drobnou vadou na kráse, ale mohou být příčinou dalších kožních problémů.

O pleť je třeba správně pečovat

Zdravé póry jsou téměř neviditelné a plní neocenitelnou funkci – slouží jako přenosný kanál mezi okolním světem a naší pokožkou. Díky nim přijímáme živiny zvenčí a vylučujeme škodliviny zevnitř, přes ně naše pokožka dýchá. Při tomto neustálém obousměrném koloběhu látek není vůbec ojedinělé, že se póry ucpávají anebo naopak rozšiřují. Při obou jevech může dojít i k jejich zanícení a následně k tvorbě akné.

Chceš krásnější pleť? Dodržuj několik zásad

Jez zdravě, bez nadměrného množství nezdravých tuků (uzeniny, tučné maso, mastné výrobky i smažené potraviny), omez také bílé pečivo. Přidej naopak ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky a ryby.

Vyrážky (zánětlivé pupínky) si sama nemačkej. Můžeš tak porušit sval, který zodpovídá za stahování pórů a pór se tak postupně bude rozšiřovat.

Základem všeho je dostatečné čištění pleti. I malý kousek odumřelé pokožky, zbytek krycího krému anebo pudru může způsobit neprůchodnost pórů. Ráno a večer pečlivě omyj pokožku čisticím gelem nebo ji očisti micelární vodou s antibakteriálním účinkem.

Důležitý je také výběr správné kosmetiky. Nesprávná může v tomto případě znamenat mastná, komedogenní. Zapomeň na mýdla obohacená o oleje, mastné krémy a podobně, místo toho se poohlédni po hydratačním séru, které pleti dodá dostatek živin a zároveň potlačí nadměrný mazotok a ošetří póry. Používej ho vždy na dokonale vyčištěnou pleť.

Kosmetika, která pleti pomáhá dýchat

Bioderma přináší na trh přípravek Sébium Pore Refiner, který řeší problém s rozšířenými póry. Okamžitě a dokonale pokožku zmatňuje. Zlepšuje její vzhled, struktura je jemnější, hladší, jasnější, póry jsou stáhnuté, méně viditelné. Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv® udržuje optimální produkci kožního mazu a zabraňuje tak ucpávání pórů. Lehká a jemná textura krému Sébium Pore Refiner se vstřebává do pokožky, kterou zanechává příjemnou na dotek.

Soutěž!

Otestuj nový přípravek Sébium Pore Refiner zdarma díky naší soutěži. Značka Bioderma do ní věnovala balíček pro pět čtenářek. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.
[styled_box title=”Soutěžní otázka” color=”green”]
Jaký produkt nabízí řada Sebium od Biodermy na odlíčení a vyčištění pokožky?

a) Sebium Hydra

b) Sebium micelární voda

c) Sebium Mat

Tip: Nápovědu hledej na adrese www.bioderma.com/cz.[/styled_box]

 

Pravidla soutěže:

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pátku 19. září 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět uveď heslo SEBIUM.

O co se hraje: 5x přípravek Sébium Pore Refiner

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

2 Comments
  1. ahoj, jak je to s ochranou osobních údajů? když se soutěže zúčastním, budou mi pak domů chodit reklamy apod.?

    1. Ahoj, můžeš být klidná – nic Ti domů chodit nebude. Soutěžní odpovědi nejsou předávány firmám, které věnují ceny do soutěže. Firmám jsou zaslány pouze jména a adresy výherců.
      A děkuji za komentář – uděláme stránku, kde vše vysvětlíme :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.