Dej vale bombarďákům, udělej si radost sexy maličkostí

Přišly první teplé dny v roce. Odhazujeme bundy, kabáty, huňaté svetry a mikiny. Právě jednoho takového příjemného dne se všechny mé kamarádky rozhodly vyrazit společně na lov jarních trendy hadříků.

Protože však moje peněženka zela prázdnotou, zůstala jsem doma. Doma jsem z ní přece jen něco málo vylovila a přemýšlela, čím bych si udělala radost. Za chvíli mě to trklo. Jeden malý kousek, který mi dodá sebevědomí, aniž by o něm kdokoli jiný věděl. Bylo rozhodnuto, nahradím své zimní bavlněné bombarďáky sexy kalhotkami.

tezenis2

Foto: Tezenis

Pár rad, jak si správně vybrat kalhotky:

  • Dej pozor na umělé materiály. Odborníci doporučují bavlnu nebo přírodní hedvábí.
  • Vždy vyber správnou velikost, která ti sedne. Při výběru nespěchej, kalhotky máš na sobě celý den a v těsném kontaktu s pokožkou. Příliš těsné a škrtící kalhotky ti mohou zadělat na zdravotní problémy, jako jsou výtoky, svědění a tak dále.
  • V zrcadle si zkontroluj, zda ti nelezou tanga z džín. I nyní se pořád stává, že všechny zadní lavice vidí, jaké kalhotky mají holky poblíž tabule. A to sexy opravdu není.
  • Pokud se v tangách necítíš a připadají ti nepohodlné, nepřemáhej se. V dnešní době už výrobci nabízí pěkné a přitažlivé kousky také v klasickém provedení. Také holčičí boxerky můžou být sexy a navíc jsou na běžné nošení daleko příjemnější.

Tipy na nákupy:

kalhotky

Naše tipy:
1. Zelené červíčkové, Tezenis, info o ceně v obchodě
2. Jemné květinky, H.I.S. (Otto), 329 Kč za 3 kusy
3. Zamilované, Lovelygirl (Crazygirl.cz), 156 Kč
4. S ovečkou, Petite Fleur (Otto), 379 Kč za 3 kusy
5. Pidipuntíčky a mašličky, H&M, 149 Kč
6. Hello Kitty tanga, H&M, 199 Kč za 3 kusy
7. Šťavnaté jahůdky, Tezenis, info o ceně v obchodě
8. Jarní fialky, Lovelygirl (Crazygirl.cz), 156 Kč
9. Svůdná zebra, Flashlights (Otto), 329 Kč

2 Comments
  1. Já mám nejlepší zkušenosti s prádlem od Victoria Secret.Cena není zase tak neúnosná a ta kvalita a vzhled je super !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.