Podzimní módní hity

Podzim už tu máme v plné kráse a nám nezbývá než si trošku přeměnit šatník. Trička bez rukávů rovnou dát dospodu skříně a vytáhnout naopak mikiny a huňaté svetry. Jenže móda se každým rokem mění a ty určitě nechceš být tak úplně pozadu…

Letošní podzim a zima bude naštěstí dopřávat tvé volné ruce, bude hrát všemi barvami, takže nešokuješ okolí ani v jednom případě – jako šedá myška či barevná rebelka. Přinášíme ti proto tipy, jak se stát hvězdou podzimu!

BUĎ ZA ŠEDOU MYŠKU. PROČ NE?

Módní návrháři letos zvolili za úplný TOP tři základní barvy. To jsou bílá, šedá a černá. Můžeš je nosit v jakékoli kombinaci. Takže šedé myšky jsou vřele vítány. Ovšem moc to nepřeháněj a vždycky celý vzhled zvýrazni alespoň barveným a výrazným doplňkem. Postačí třeba náhrdelník s červeným kamínkem či čelenka do vlasů.

podzim2007

KALHOTY, MANŠESTRY nebo DŽÍNY?

Budeme muset zklamat vyznavačky bokových kalhot, ale doktoři asi letos usmlouvali návrháře, aby do svých kolekcí zařadili trošku rozumu. Je to tak! Velmi moderní jsou sukně nebo kalhoty s vyšším pasem a cigaretovými nohavicemi. Takže už tě nemusí trápit nachlazené ledviny a rozzlobené maminky. Manšestr jako materiál se také hodně prosadil a nosí se většinou v podzimní barvách. Jako jsou hnědá, khaki, zelená apod…Nezapomeň jakékoli kalhoty ozdobit páskem. Ten už je zkrátka nesmrtelný.

KABÁTY, BUNDY, VESTIČKY

Jedno je jasné, kabáty jsou a budou stále IN. Nejen, že tě příjemně zahřejí a zima nemá žádnou šanci, ale také jsou stoprocentně pohodlné a moc hezky vypadají. Hlavní barvou u kabátů je červená. Působí svůdně a nikdo tě nepřehlédne. Do módy však přišly také krátké vesty, které však nos jen v přiměřených teplotách. Rozhodně se na zimu nedoporučují. Totéž platí u bundiček s ¾ rukávy.

PROUŽKY, KÁRY, BARVIČKY

Neholduješ moc fádním barvám a jsi ráda středem pozornosti? Podzim také přeje barvičkám a to naprosto nevšedním. Nemusíš se stydět nosit svetříky, které mají naprosto „neladící“ barvy. Ovšem vybírej si spíše tlumené barvy a vyhni se křiklavostem. Kárované se nosí především sukýnky, které dokáží opticky zeštíhlit tvé nožky.

moda2007

ŠÁLY, ČEPICE, RUKAVICE

Letošní podzim a zima budou skutečně přát pohodlím žen a do módy tak přišly úžasné výtvory. Nosí se roláky, velké XXL šály, vytahané svetry

Módním doplňkem jsou i vysoké rukavičky či podomácku pletené palčáky.

Fotografie: Elle.com
Text: Míša F.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.