Jaké plavky jsou pro tebe ty pravé?

Velké přípravy na léto: Ačkoliv plavky zakrývají jen malou část těla, také ony dovedou chytře zamaskovat některé problematické partie a ukázat přednosti. Slečna ti poradí, jaké plavky ti nejlépe padnou.

Mnoho z nás se v plavkách necítí dobře. Ať už je to nějakým faldíkem navíc, velikostí dekoltu, větším zadečkem, jizvou na bříšku, důvod se vždy najde. Hubnutí do plavek se stalo každoročním fenoménem, ale věř, že místo drastických diet na poslední chvíli je lepší věnovat více času výběru plavek, které tvé nedostatky chytře schovají.

plavky2010

Kulaté bříško

Pro ty, kdo chtějí schovat bříško, jsou nejlepším řešením plavky nazývané tankini, jež jsou kompromisem mezi jednodílnými plavkami a bikinami. Vršek totiž nemá podobu pouhé podprsenky, nýbrž tílka. Kdykoli si můžeš košilku trochu vyhrnout a opalovat se i na bříšku. Dávej však pozor na přehnaně vzorované nebo lesklé motivy, které kila naopak přidávají. Pokud zvolíš jednodílné plavky, dej si záležet na výběru materiálu. Plavky s lycrou hezky modelují postavu.

Chlapecká postava

Postrádáš ženské křivky? Tvé postavě zalichotí volánky, vzory a pestré barevnost. Pokud chceš, aby tvůj dekolt vypadal plněji, vyber si push up plavky s volánky nebo přírodě trochu pomoz diskrétními gelovými vložkami. Můžeš se mrknout i na monokiny s rafinovanými výřezy na bříšku, které opticky vytvoří ty správné křivky.

Velká prsa

Majitelky bujnějšího poprsí by měly věnovat nejvíce pozornosti výběru správné podprsenky. Ta musí perfektně sedět, a to ze zdravotních i z estetických důvodů. Vybírej spíše širší ramínka a nezapomeň na kostice. Při zkoušení vršku v kabince se několikrát skloň nebo párkrát poskoč. Ověříš si tak, že ti podprsenka opravdu dobře sedí a možná se tím vyhneš nepříjemnostem na dovolené.

Široké boky

Širší boky a objemnější zadek zakryješ kalhotkami boxerkového střihu. Dobrou volbou jsou i šortky se sukýnkou.

Krátké nohy

Všechny máme zakořeněnou představu, že kluci se na pláži otáčejí jen za dlouhonohými holkami, a pokud ti příroda gazelí nožky nenadělila, možná z toho máš komplex. Naštěstí si nohy můžeš opticky prodloužit i tak sporým oblečkem, jakým jsou plavky. Zvol si proto kalhotky se zavazováním na bocích.

Široká ramena

Od širších ramen odvrátíš pozornost tím, že sáhneš po vršku s hlubším dekoltem. Vytvoříš tak vertikální linii, která protáhne a opticky zeštíhlí trup.

Trendy plavky 2010:
Plánuješ si pořídit nové plavky? Jako rozcestník při internetovém nakupování ti poslouží web oplavkach.cz. Na těchto stránkách najdeš odkazy na zajímavé e-shopy, kde můžeš koupit dámské plavky, i další zajímavé informace.

1 Comment
  1. ahoj ,chtěla bych se zeptat z jaké internetové stránky jsou plavky na obrázku napravo.Na žádných odkazech jsem je nenašla ..díky..

Leave a Reply

Your email address will not be published.