Jako cukrlátko!

liceniJaro je obdobím krásných svěžích barviček – proč by se tvé líčení mělo omezovat pouze na černé linky a bezbarvý lesk? Vyzkoušej naše super slaďoučké make-up triky a budeš k nakousnutí! Tentokrát představujeme kosmetiku Bourjois, kterou seženeš i u nás a také v mnoha e-shopech.

LÍZÁTKOVÁ LADY

Růžová a něžná lila – to jsou nenahraditelné odstíny, které navíc budou slušet každé. Tyto jemné odstíny krásně rozzáří tvůj pohled a přitom (pokud to nepřeženeš:) působí nenápadně!
NÁVOD NA LÍČENÍ: Nanes na očištěnou tvář make-up, zmatni jej práškovým pudrem a lícní kosti zvýrazni zdravíčky v jemně růžové barvě. Oční víčka popraš malou vrstvičkou očního stínu v světle fialové nebo růžové barvě. Stín nanes také na spodní víčko a nalič řasy. Oči můžeš orámovat tenkou linkou v tyrkysové barvě. Rty si přeleskuj evětle růžovou nebo broskvovou barvičkou a mužeš vyrazit!

lila

JAHODY S CUKREM

Červené odstíny se skvěle hodí k jemným vanilkovým tónům očních stínů a pudru. Líčení pak působí něžně. Vyrážíš na party? Vyzkoušej jasně červený lesk na rty!
NÁVOD NA LÍČENÍ: Použij světlý podkladový make-up a zdravíčka v béžové barvě. Oči zvýrazni poze zhušťující řasenkou a jemným stínem v béžové nebo jemně broskové barvě. Zaměřit by ses měla spíše na zvýraznění rtů – k dennímu líčení se bude hodit lesk v oranžovo-růžové, na party se neboj použít křiklavě červenou rtěnku. Budeš IN!

vanilka

KYSELÉ ŽELÉ

Taky by ses mohla utlouct po barevných želatinových medvídcích? Inspiruj se jimi i v líčení! Žlutá, oranžová, světle zelená – to jsou přesně ty barvičky, na které bys na jaro neměla zapomínat.
NÁVOD NA LÍČENÍ: Zdravíčka v růžovo-oranžovém odstínu podtrhnou tvou přirozenou krásu. Nanes je na podkladový krém pomocí velkého štětce. Oči zvýrazni pouze řasenkou a tlustější zelenou linkou na harním víčku podél řas. Rty dokrášli křiklavě oranžovým leckem a jsi připravena na vše!

liceni2

FOTO: Philippe Salomon, archiv firmy Bourjois

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. to mozna jo, ale je rozhodne nejlepsi.miluju ho.
    je to jedna z mala znacek, u kterych se nebojite, ze koupite
    zajice v pytli.
    PS:u me vyhrala lizatkova lady.A u vas ?

  2. Ahojec – já mám nejvíc věcí od Miss sporty, je levná, mají jí všude a myslím, že je dost dobrá a má dost barev :) ale je čistě na vás, jakou značku si vyberete

Leave a Reply

Your email address will not be published.