Jarní a letní trendy v módě

Je to až k neuvěření, zima ještě ani pořádně nezačala a máme tu jaro. Krásné, voňavé, plné lásky a života. S jarem přichází znovuzrození nejen přírody, ale i módních trendů.

Jaké jsou ty, pro letošní jaro/léto se dozvíš v dnešním článku.kvetovany-vzor

Ve znamení květin

Jako snad každý rok i letos se na molech objevily květinové potisky, a to doslova ve velkém. Vévodí kousky ve svěžích barvách, které prozáří nejeden deštivý den. Květiny ale skvěle vyniknou i na tmavém podkladu nebo s kombinací džínoviny.

A zase ta geometrie

Květinový potisk možná překvapením nebyl, za to záplava různých geometrických, grafických a místy i abedecních vzorů ano. Jsou hravé a dokonalé oživý tvůj outfit.

Romance s krajkou

Krajka je i letos nezbytností snad téměř všech ženských šatníků. No řekni sama, je něco půvabnějšího než krajka na ženě? Ať už zvolíš decentnější variantu nebo odvážnější celokrajkový kousek nešlápneš vedle. Sázkou na jistotu je letos bílá a černá krajka.

Zahalená v lesk

Výrazným letošním trendem jsou také metalické barvy. Lesk a třpyt je jejich dominantou. Některá mola doslova zářily jako hologramy. Nezapomeň, zvlášť u těchto výrazných kovových a extravagantních barev, že méně je někdy více. Metalické kousky ti mohou nahradit ty černé.

Pastelová něžnost

Tlumeným a pochmurným barvám letos odzvonilo a do popředí se dostávají zářivé a svěží pastelové barvy. Nebeská modř, mátová, světlounce růžová, krémová, každá z těchto barev ti dodá dívčí půvab a něžnost.

Jaký vrch, takový spodek

V jistých dobách se hojně nosily stejné horní i spodní díly, tento trend je zpět. Velké módní domy vrátily na výsluní slazení klasických kalhotových kostýmů nebo topů a kalhot. Platí pravidlo, „Nakupuj zásadně v páru“.

Óda na midi

Midi je délka, která byla dlouho opomíjená a ženami snad už i zapomenuta. Jedná se o délku sukní, která sahá od kolen do půli lýtek. Sukně do pasu v této délce tvoří překrásnou ženskou siluetu, které jen tak někdo neodolá.

Ukaž kůži

Pokud se ráda odhaluješ, vsaď letos na holá ramena či pupík. Lodičkové výstřihy odhalující obě ramena, spadlý rukáv, topy přes jedno rameno, všechny tyto střihy jsou letos číslem jedna v odhalování.

Plis, please

Krátké, dlouhé, širší, užší, barevné, černé! Letošní jaro/léto je ve znamení plisovaných sukní. Jsou lehounké a určitě se v nich budeš cítit jako víla.

Jakým trendům letos podlehneš, a nad kterými naopak ohrneš nosem?

Klára

Milovnice hororových knih, historie, alternativních stylů a módy, umění a ženskosti.

No Comments Yet

Comments are closed