Kabelkománie: trendy kabelky ve stylu hvězd

Hledáš originální, stylový a zároveň praktický módní doplněk? Ani jedna z hvězd se nemůže obejít bez kabelky, která dokrášlí každičký out-fit. Nech se při výběru nováčka svého šatníku inspirovat hvězdami – Jessicou Simpson, Katherine Hiegel a dalšími!

Poradíme ti, co frčí!

ČERVENÁ ZAZÁŘÍ
Červené módní doplňky jsou skvělé – dokáží ozvlášnit a přidat šmrnc i nudnému kabátu nebo svetru. Můžeš vsadit na stejného koně, jako Katherine Hiegel, která se bez své oblíbenkyně skoro nehne z domu!
Tip Slečny: Brašna, s.Oliver (nahoře), Elegantní červená kabelka, Orsay (dole)

kab1

CO JE MALÉ, TO JE MILÉ!
Nepatříš k těm, kteří se sebou neustále musí tahat obří vak na všechno možné? Tak právě pro tebe bude nejvhodnější roztomilá mini kabelka. Frčí lesklé materiály, kovové řetízky a večer neuděláš chybu ani s  flitříky.  Misha Barton opět zabodovala!
Tipy Slečny: Černá elegantní kabelka se stříbrným řetízkem a Kabelka posetá třpytivými perličkami, obojí s.Oliver.

kab2

NÁPADNÉ VZORY
Co se nápadnosti týče, v tomto směru Jessica Simpson málokdy zklame.  Nezdráhala se ani pořídit si sexy hadí kabelku, kterou teď tahá úplně všude, což pro celebritu jejího kalibru není až tolik typické. Každopádně se vzory na kabelce neprohloupíš ani ty a je jedno, jestli to budou kostičky, puntíky či cokoliv jiného!
Tipy Slečny: Hnědá (nahoře), Promod; S bronzovou aplikací (dole), s.Oliver

kab3

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Velkou černou maxi kabelku 100% využiješ za každého počasí, nálady i při kterékoliv příležitosti (můžes si ji vzít i jako kabelku do školy). Vejde se ti do ní všechno, co budeš potřebovat po ruce a nezklame tě ani jako slušivý doplněk. Bez své “chanelky” se neobejde ani Lauren Conrad.
Tipy Slečny: Velká černá kabelka s vyráženým vzorem (nahoře) a černá lesklý kabelka se širokými uchy, obojí H&M

kab4

Foto: People.com, archiv firem

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

6 Comments
  1. mě se strašně líbí ta velká červená. úplně bije do očí, rozzaří celý ouffit a ještě se tam vleze plno věcí, které “nezbytně” potřebuju. chci ji k Ježíšku, tak jsem zvědavá.

Leave a Reply

Your email address will not be published.