Móda ze skříně: každý den jiná i bez milionů na kontě

Nemusíš být celebrita, aby ses jako mávnutím kouzelného proutku proměnila z domácí hospodyňky či vzorné školačky v plesovou lady, svůdnou lolitou či královnou koupaliště. A nepotřebuješ k tomu osobního stylistu ani miliony na kontě. Nesmí ti však chybět špetka fantazie.

outlet

8:30
Kostýmková lady

Ráno svlékneš noční košilku. Po snídani se z domácího oblečení hodíš „do gala“. Vezmeš si bílou košili a černou sukni po kolena nebo rovnou celý kostým. Čeká tě totiž důležitý pohovor na místo na tvé vysněné místo – dobře víš, že i sebemenší chybička v podobě nevhodně zvoleného oblečení ti může uškodit.
Nezbytnosti v šatníku: halenka a sukně či elegantní kalhoty

10:00
Kočka, která má šmrnc

Po příjezdu domů a se ti ozvala kamarádka, že se za hodinu sejdete ve vaší oblíbené kavárničce, abyste doplnily zásoby kofeinu a probraly, co se kde šustlo. Nyní zvolíš něco pohodlnějšího, například rifle s trendy topem, abys ukázala svou štíhlou postavu. Ještě vybrat tu správnou kabelku a můžeš vyrazit.
Nezbytnosti v šatníku: perfektně padnoucí džíny lichotící tvé postavě

14:00
Okouzlující zahradnice

Odpoledne tě čeká práce doma či na zahradě, kdy se pro změnu staneš půvabnou zahradnicí s úsměvem od ucha k uchu. Právě teď si můžeš dát pohov a vychutnat si klid v pohodlném oblečení. Žádné zařezávající se švy, žádné vražedné podpatky.
Nezbytnosti v šatníku: cokoliv, v čem se cítíš příjemně

16:00
Neodolatelná sportovkyně

Sport je skvělý způsob duševní relaxace. Aby ses dostala do role správné sportovkyně, obleč si tepláky či legíny a jdi si zaběhat, zabruslit či se projet na kole – záleží jen na tvé náladě. Zároveň by tvůj šatník měl ukrývat alespoň dvoje plavky, abys měla v čem řádit v bazéně i na pláži.
Nezbytnosti v šatníku: sportovní oblečení dobře sající pot

Tip: Líbí se ti značkové sportovní kousky, ale chybí ti na něj korunky? Vydej se do outletu Freeport ve Znojmě, který nabízí velké množství výprodejového sportovního oblečení značky Adidas.

20:00
Rajcovní čertice i plesová dáma

Večerní zábava nespočívá jen v návštěvách hospůdek a klubů. Čas od času se vyskytne příležitost ukázat se na společenské události, mezi které patří například maturitní ples. Jistě chceš oslnit jako princezna, které vypadly z oříšku kouzelné šaty. Zda zvolíš volnější bílé šaty, černé s korzetovým střihem, či přiléhavě fialové, je na tobě.
Nezbytnosti v šatníku: jednoduché koktejlky, které můžeš pokaždé skombinovat s jinými doplňky a šperky

Tip: Chybí ti ve skříni oblečení a k němu vhodné doplňky, ale nemáš peněz plné kapsy? Unikátní kousky jistě objevíš také ve výprodejích, takzvaných outletech. Vydej se třeba do Outlet Areny Štěrboholy do Prahy, kde seženeš vše, co si zamaneš. V Outlet Areně na tebe čeká přes sto krámků nejen s botami, oblečením, hodinky, kabelky, klenoty, parfémy i bižuterií.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

1 Comment
  1. Když nesnáším kalhoty, težko budu mít ve skříni nezbytmě aspoň jedny perfektně padnoucí džíny i kdyby nevím co, dlouhá sukně vykoná stejnou službu a nepřidává deset kilo. Holka by podle mě měla mít ve skříni především soudnost. Můžu mít sebevíc trendy top, ale když mi z toho poleze to co nemá tak je mi to k ničemu

Leave a Reply

Your email address will not be published.