Ozdob se stříbrnou klasikou i stylovou ocelí

Moderní šperky vylepší styl každé z nás. Chceš-li zkrátit dobu svého bezradného postávání před zrcadlem doma či v obchodech s bižuterií, vsaď na kvalitu, která hned tak z módy nevyjde.

prsteny

Věčné stříbro

Nabídka stříbrných náušnic je velmi široká. Podle tvaru svého obličeje či svého vkusu si můžeš vybrat dlouhé a střapaté náušnice, které se hodí pro dívky s oválným či kulatým obličejem. Opticky ho prodlouží. Jednoduché, ale velmi elegantní náušnice zdobené perlami si mohou naopak dovolit i majitelky podlouhlé tváře. Tento styl nejlépe doplní klasické a elegantní modely šatů.

Už několik sezón se na výsluní hřejí třpytivé zirkony. Vsazují se jak do náušnic, tak do přívěsků, takže si můžeš pořídit celou sadu šperků. V nabídce je spousta různých modelů, od jednoduchých šperků s jedním kamínkem až po přívěšky a náušnice bohatě osázené řadou barevných zirkonů.

ak_sperky

Naše tipy:
1. Gravírované stříbrné náušnice, 1411 Kč
2. Přívěsek ve tvaru květiny s krystaly, 299 Kč
3. Stříbrný náramek s čirými krystaly, 680 Kč

Náušnice, náhrdelník i přívěšek máš vyřešený, ale pořád to není ono? Zkus svůj komplet doplnit také stříbrným náramkem. Pokud si vybereš střízlivý a jednoduchý vzor, využiješ ho na běžné nošení i do divadla či na párty.

Moderní ocel

Chirurgická ocel se těší stále stoupající oblibě především mezi mladými lidmi. Co je na ní nejlepší? Nevyvolává alergické reakce a je tmavší než stříbro, proto si ji oblíbili i muži. K dostání jsou ocelové náhrdelníky, náušnice i prsteny. Pokud dáváš přednost robustnějším šperkům, poohlédni se po ocelových prstenech.

Kde nakupovat?
Velkou nabídku stříbrných a ocelových šperků nalezneš v internetovém obchodě AK-šperky.cz. Na vybrané modely ocelových prstenů zde poskytují doživotní záruku a každoroční údržbu zdarma.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.