Pobav se: Nejhorší plesové šaty podle hvězd

Hollywoodské hvězdy jsou nám (pozemšťankám) při výběru plesových rób velmi často inspirací. Bohužel ne vždy se můžeš spolehnout na jejich vytříbený styl – i stylisté těch největších celebrit mají zkrátka občas své dny. Podívej se, z čeho si raději inspiraci nebrat.

Vykukující bradavky, latex a umělá kůže nebo naopak až příliš mnoho odhalené vlastní kůže – spousta celebrit tak nemá problém pózovat na červeném koberci. Možná tím na sebe chtějí strhnout pozornost, o které také toužíš, ovšem pokud máš alespoň trochu vkusu, víš, že něco se do společnosti opravdu nehodí a něco z tvé postavy vykouzlí beztvarou hroudu masa a kostí… Podívej se na galerii největších hvězdných prohřešků a přešlapů, kterým se sama raději vyhni velkým obloukem.

Zleva: Anna Plunkett, Mary-Kate Olsen, Julianne Moore, Diane Kruger

Anna Plunkett: “Mami! Tati! Chtěla bych žůžové šaty na maturiťák.” – “Neboj, budeš je mít!” – “Když já ale nevím, jestli světle, středně nebo tmavě růžové…” – “Neboj, budeš je mít všechny… a klidně najednou!”
Mary-Kate Olsen: Na ples nemusíš mít zásadně co nejodhalenější šaty, špatná nemusí být ani splývavá róba s dlouhými rukávy. Pokud v ní ovšem nevypadáš jako v pyžamu – nebo nedej bože jako přízrak ze záhrobí.
Julianne Moore: Výstřih až k pupíku je PRÝ sexy – zvlášť, když nemáš co do něj a postavu ti ukázkově zdeformuje pytloidní střih kolem boků.
Diane Kruger: Jak říkala Jarmilka Šuláková: “Jen tak jsem si odběhla od plotny v zástěře!”

Zleva: Lesley Manville, Luciana, Veronica Ferres, Nikki B

Lesley Manville: Tak strašně moc dřeš v posilovně, že ti na pořádnou přípravu na ples nezbývá čas? Nuž co, na poslední chvíli strhni z oken záclonu, zahal do ní své vymakané křivky a můžeš vyrazit.
Luciana: Někdy je potřeba rozlišovat, co se hodí na ples a co už spíše na maškarák…
Veronica Ferres: Sháněním šatů můžeš strávit dny, týdny i měsíce. Možná seženeš opravdu dokonalé – pokud ale nebudou lichotit tvé postavě a nedostatky (například široká ramena) nelichotivě zdůrazní, mohla sis ušetřit námahu a vyrazit rovnou v pytli.
Nikki B:
V průhledné noční košilce můžeš večer v posteli svádět svého miláčka. Prosvítajícími bradavkami na plese ale většinu chlapů spíše odeženeš.

Zleva: LaToya Jackson, Foxy Brown, Suzanne Rogers

LaToya Jackson: Červená prý muže přitahuje. Jen barva však dojem neudělá, pokud je strih šatů bez okolků příšerný a ozdoby laciné.
Foxy Brown: Zásada číslo jedna – soudnost prosím! Zvlášť v případě šatů, které by vypadaly děsně i na čtyřicetikilové modelce.
Suzanne Rogers: Ano, ano! Každá z nás si přeje být alespoň jednou za rok princeznou. Není nad šaty plné kanýrů, kraječek, korálků a třpytek, ve kterých sotva propluješ přeplněným sálem, aniž bys na parket dorazila jen ve spodním prádle.

Zleva: Kylie Minogue, Karolína Kurková, Julie Atlas Muz, Tila Tequila

Kylie Minogue: Jsi sexy, ale máš pocit, že si toho málokdo všímá? Tak proč to sakra nedát najevo pořádně? Vyčuhující podvazky jsou přece ideálním doplňkem do společnosti.
Karolína Kurková: Česká modelka miluje hluboké zádové výstřihy. Lidi si na to už ale zvykli, je třeba pokročit dál. Jak? Začneme nenápadně ubírat látku i zespod.
Julie Atlas Muz:
Chceš být na plese originální? Holý zadek se dnes jen tak nevidí! Nacpi půlky do průsvitné záclony a vydej se jimi bořit zastaralé hranice veškerého dobrého vkusu.
Tila Tequila: Nedělejme si iluze, že dnešní muži mají ještě nějakou fantazii. Nenechávej je, chudáčky, usilovně přemýšlet a zkoušet si představovat (to přece bolí!), co pod těmi šaty k sakru máš – ukaž jim to všechno rovnou.

Zleva: Mya, Marbell, Stacy Haiduk, Katie Price

Mya: A takto to vypadá, když jste u krejčové nedočkavé a navléknete si na sebe volánky, které teprve měly být na šaty přišity. Na desatery různé šaty.
Marbell: Zdají se ti tvé šaty příliš krátké? Nevadí. Na poslední chvíli se ještě můžeš zamotat do igelitového pytle, který se navíc bude krásně lesknout a ty budeš rozhodně za hvězdu.
Stacy Haiduk: Když už fakt nevíš co by, vezmi si místo kabelky přes rameno kočku. Věř, že takový doplněk nebude mít žádná tvá kamarádka.
Katie Price: Nejsi moc na valčík a polku? Natři to všem svým konkurentkám labutím jezerem.

Zleva: Holly Madison, Hana Soukupová, Marta Sánchez, Jenny McShane

Holly Madison: Spojení kojeneckých ponožtiček s volánkem a v šatech tak tak nacpaných ňader o kojné velikosti vypadá opravdu pozoruhodně.
Hana Soukupová: Takto nějak si většina z nás představí vílu Arielu, kterou vcucl lodní motor a do moře zpět vyvrhl komín.
Marta Sánchez: Turecké kalhoty prý frčí. Prý jsou děsně pohodlné. Když už si ale stejnak místo plyšových bačkor obuješ jehlové podpatky, můžeš nechat doma i je.
Jenny McShane: Že jsi chudá studentka a potřebuješ na šatech co nejvíc ušetřit? Nechej si je ušít jen na jednu nohu…

Které z modelů na fotkách se ti zdají úplně nejhorší a co by sis naopak klidně vzala na sebe?

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. Diane špatná není, ale ostatní teda nic moc :/.. Vypadá to, jakoby si spletly červený koberec s pornofilmem..

  2. Mně se taky líbí ty Dianiny šaty, i když ona v nich vypadá jako chudinka…Každopádně úžasný popisy! :D moc jsem se nasmála :D

  3. Foxy Brown v těch šatech vypadá jako klobása :D:D:D CHACHACHA A jak si může vzít Karolína K. vzít něco takovýho?!?!?! Bejt jí tak ten svůj celulitidní zadek schovám do bombard´áků a dlooooouhýýýho kabátu!!! :D:D:D

  4. Mě se třeba líbí ty šaty Mary Kate Olsen , vypadají děsivě , jako mrtvá nevěsta Tima Burtona ale tohle bych si oblíkla klidně – a nejen na maškarák

  5. Diana..!! twle takoví šaty chcuuuu..! sou nádherní černá z atkovou červenou.. fakt nádherní a ulíííííítlí……..!! =)fakt nádherná Diana..§ <3 =)

  6. No, klidně bych si na sebe vzala šaty, které má na sobě Mya, ale šaty co mají na sobě Foxy a Nikki B bych si na sebe nevzala ani kdyby mi nabídli milion korun.neskutečně ohavné šaty:)))

  7. upřímě si nemyslím že všechny ty šaty jsu ošklivý. Zcela s čistou hlavou podotýkám, že ten kdo to psal je si padlý na hlavu protože minimálně pro čtvery šaty bych vraždila. AMimochodem šaty kde není zakrytá jedna noha jsou sexi ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.