Šaty na kolonu

ŠatyJé, už se to blíží, co? Kolona (= závěrečné v tanečních) je skoro za dveřmi a mnohé z nás ještě nemají ani vybrané šaty. A to je problém. Vyhraď si jedno odpoledne na lítání po obchodech, které nás tak baví, a porozhlédni se po nějakých krásných šatech na kolonu, ve kterých se budeš cítit jako princezna. A my ti s tím výběrem trochu pomůžeme. Nech se inspirovat a drž se pevně, přesouváme do dob princezen.
Inspirace pro tebe:

Šaty na kolonu

Až budeš mít vybráno, vyzkoušeno a zaplaceno, potom se soustřeď na vhodný výběr doplňků. I ty dělají divy. Nezapomeň však na pravidlo – méně někdy znamená více. Máš-li bohaté šaty, už to moc nepřeháněj s nápadnými náušnicemi a náhrdelníky.
Potom si vyber šikovnou kadeřnici, která ti vytvoří nádherně bohatý účes, a je to! Budeš se rázem cítit jako princezna a určitě někomu to tak připadat budete. A pokud ne přímo svému tanečnímu partnerovi, tak aspoň rodičům nebo kamarádům ;-)

Slečna radí, jak na šaty na kolonu

Nemáš dost peněz, aby jsi je utratila za drahé šaty z butiku? Tady je pár nápadů, díky kterým ušetříš:

 • Půjč si šaty na kolonu ze svatebního salonu – nebudou tvoje, ale zato se nebudeš muset krotit kvůli finančním možnostem. Vybereš si takové šaty, které ti budou slušet nejvíce!
 • Nech si ušít šaty u šikovné švadlenky. Látku a střih si budeš moci vybrat dle vlastního vkusu (popřípadě celé navrhnout) a hlavně – šaty budou šité přímo na tvoji postavu!
 • Koupené šaty můžeš pak prodat (např. v internetové aukci) nebo za nějakou částku někomu půjčit.

Text: Jolka F.

17 Comments
 1. jj, jsou hezké:) Mě se nejvíc líbí asi ty fialové.
  měla jsi k tomu napsat ani ceny:D To by byl asi nářez, že?

 2. no ty žluté jsou nádherné, to je pravda,ale i ty modré dole jsou krásné.a ceny by u nich byly opravdu vysoké:/

 3. Já vám něco povím, nejlepší je si šaty nechat ušít, protože pak máte záruku, že s nikým nebudete mít stejný nebo podobný a navíc si navrhnete přesně jaký chcete:-) Mám nejraději šaty jednoduchý, protože v jednoduchosti je krása, takový ty s mašlema a volánama jsou hroznýýýýýýýýýý. Tak se mějte, paaaaaaaaa

 4. Ahoj, momentálně sháním šaty do tanečních, prozatím jedny mám, ale to asi nestačí. S projitím několika obchodů jsem zjistila, že kupované šaty málokdy kombinují dvě vlastnosti, a to rafinovaný střih a kvalitní zpracování s přijatelnou cenou.

  Nevíte někdo, kolik stojí ušití šatů a kolik přibližně je potřeba materiálu, popř. jak dlouho to trvá?

 5. Co jsem slyšela, tak ušití šatů stálo 3500Kč já mam věneček pozítří, šaty mám půjčené. Jen nevím co s vlasy, abych to zvládla sama.

 6. Ty žluté byc chtěla… jsou úžasné, na kolonu jdu po prázdninách…… Pojedu nakupovat do polska, tak snad tam najdu nějaké aspoň trošku podobné…. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.