SOUTĚŽ Propadla jsi módě? Jde to i bez finančních problémů

Oblečení je pro nás slečny nedílnou součástí života, ba dokonce velmi důležitou. O tom se není třeba dál rozepisovat. Máme tu ovšem jedno téma, které si pár řádků zaslouží. A to, kolik jsme schopny za oblečení utratit, a vyplatí se to?

podzimni-moda-2012Na první otázku je odpověď jednoduchá – jsme schopny utratit leckdy všechno. A jestli se to vyplatí? Mnohdy ne. V době, kdy všemohoucí internet neskýtá jen informace, ale také slevové portály s oblečením a dalšími věcičkami, se prakticky nevyplácí nakupovat v kamenných prodejnách. Trend nákupu na internetu je rok od roku silnější, ale přeci jen mnoho z nás tyto služby ještě nevyužívá. Většinou proto, že se bojíme podvodu. Na tom něco je i není. Pokud si najdeš portál s historií a s ověřením od uživatelů, nemáš se prakticky čeho bát. Zboží ti přijde ve smluvený termín a v pořádku. Jediné, na co je třeba dávat si opravdu pozor, jsou předražené slevy.

Nechci slevu zadarmo

Na tomto principu funguje nespočet slevových portálů. Zboží, které nabízejí, nejprve o několik stovek procent zdraží, a pak na něj uplatní slevu, dejme tomu 70 %, no a už ti určitě dochází, že rozhodně neušetříš. Proto si vždy zjisti, kolik stejný produkt stojí na ostatních stránkách a zda ti náhodou dodavatel nelže.
Protože nakupovat za drahé slevy se jak je vidno nemůže vyplatit.

Kdo nelže

To ale samozřejmě neznamená, že každý slevový portál se tak chová. Například portál stylomat.cz je jeden z těch lepších stránek. Kromě oblečení mají i doplňky, spodní prádlo a kabelky. Široký výběr je tu i pro muže, takže můžeš překvapit partnera nějakým stylovým doplňkem.
Jelikož se už podle názvu jedná  o slevový portál, ceny jsou velmi příjemné. Ošetřeny jsou i reklamace, k dispozici je zákaznická linka a další kontakty. V případě problému tedy nebudeš muset dohledávat kontakt kdesi na webu. Stylomat je ověřený slevový portál, kde ušetříš penízky a zároveň si můžeš dopřávat neustálou obnovu šatníku.

Stylomat.cz ti přináší soutěž

[row_box style=”box border box_light_gray”]

Soutěžní otázka: Na jaké adrese se nachází výdejní místo e-shopu Stylomat.cz?

Nápověda: Odpověď hledejte na webu!
[/row_box]
[divider_space]

A co můžeš vyhrát?

Výherce soutěže získá voucher v hodnotě 200 Kč.
Ti, kdo se umístí na 2. a3. místě, se mohou těšit na 10% slevu z celého nákupu (neplatí pro již zlevněné zboží)

Pravidla soutěže

Správnou odpověď pod heslem STYLOMAT nám společně se svou adresou odešli na e-mail soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pátku 12. 4. 2013.
O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.