Štíhlejší okamžitě a bezbolestně. Vyzkoušej naše fígle

Last minute: Hubnutí u problémových partií vyžaduje spoustu času a trpělivosti. Někdy ale může nastat chvíle, kdy bys potřebovala, aby nějaké to kilo zmizelo okamžitě. Co teď? Vyzkoušej naše čtyři fígle. Značka: Klamání povoleno!

Baculaté tváře, výraznější boky nebo vyklenuté bříško trápí spoustu dívek a žen. Zbavit se oblinek v problematických partiích je ale běh na dlouhou trať. Potřebuješ vypadat štíhlejší hned teď? Zkus naše čtyři rychlé a účinné triky.

štíhlejší

Krok první: Pohraj si s make-upem

Styl líčení pro zakrytí oblinek na tvářích zvládne každý. Na co bys měla myslet? Vyhýbej se tmavším odstínům make-upu, než je tvá barva pleti. Mohla bys tím způsobit kontrast tmavého obličeje s bílým krkem, a všechny nedostatky by byly o to nápadnější.

Při líčení zvol vždy jedno místo, které bude zvýrazněné nejnápadněji. To znamená, že pokud zvolíš výraznější stíny, zapomeň rtěnku v sytých a křiklavých barvách.

K zamaskování boubelatějších tváří a podbradku ti pomůže také pudrový bronzer. Obsahuje zrníčka v několika barvách vytvoří úžasný optický klam, díky kterému tváře získají křivky.

Věděla jsi, že…? Mastná, lesknoucí se pleť působí vždy kulatějším dojmem než matná. Na líčení si proto pořiď tekutý make-up se zmatňující složkou. Během dne si mastnotu z tváře můžeš odstranit pomocí savého ubrousku a poté obličej popraš vrstvičkou sypkého transparentního pudru.

Krok druhý: Optický klam díky oslnivé hřívě

Správně upravené vlasy dovedou bleskurychle zamaskovat plnější tváře a zvýraznit partie, které si pozornost opravdu zaslouží. Jaký účes je pro tebe ten pravý?

Máš dlouhé vlasy? Horní část vlasů vyčesat z čela nahoru a sepni pomocí pinetek nebo malých sponek. Zbytek vlasů nech rozevláté kolem obličeje nebo je sepni do culíku. Tvou tvář to opticky prodlouží a zeštíhlí.

Máš vlnité vlasy? Nežehli a neuplácávej je stylingovými přípravky do rovna, vypadaly by zplihle a takový účes by ti na kráse nepřidal. Nech vyniknout přirozenou krásu tvých přírodních vln a vlnek.

Máš rovné vlasy? Rovné vlasy přimáčknuté u obličeje zbytečně zkulacují obličej. Pokud mají tvé vlasy problémy s plihnutím, vezmi si na pomoc tupírovací hřeben a dodej jim u kořínků objem.

Krok třetí: Pryč musí nejen tuky, ale také přebytečná voda

Zbavit se rychle tukových polštářků bez drastického hladovění či následků v podobě jizev bylo dříve nemožné. Přicházejí však nové technologie, které umožňují bezbolestné zákroky s rychle nastupujícím a dlouhodobých efektem. Příkladem je neinvazivní liposukce, takzvaná kavitace, která je velmi rychlá a už po prvním ošetření je výsledek znatelný. Je určená pro kohokoliv, kdo má problémy s větším hromaděním tuků, kterého se chce rychlým a účinným způsobem zbavit. Na rozdíl od chirurgických zákroků je finančně dostupná a hlavně – žádný skalpel, jen příjemná masáž.

Jak kavitace funguje? Přečti si o ní více na webu Liposukce-plus.cz.

Tuky však nejsou jedinými, kdo ti dovede přidat hned několik centimetrů přes obvod. Voda je v našem těle nezbytná, ale jakmile se v těle začne hromadit, dovede napáchat pěknou paseku. Zbavením se zadržované vody můžeš okamžitě ztratit dva až pět kilo váhy. Odvodnění organismu by se však nemělo přehánět, aby sis nezpůsobila zdravotní komplikace.

Pro vyloučení vody z těla vyzkoušej bylinkové čajové směsi nebo tabletky. Na odvodnění výborně působí kopřiva, jalovec, petržel, zelený čaj, listy řepíku, břízy a další významné bylinky, které je nejlepší zakoupit v míchané kombinaci v čajovnách.

Krok čtvrtý: Zakryj nedostatky, vyzdvihni přednosti

Vylepšit si figuru můžeš i s pomocí správně zvoleného spodního prádla. Podprsenka nesmí být ani o kousek menší či větší a především musí být opravdu pevná, aby udržela ten správný tvar poprsí. Tvarovaný dekolt tě nahoře opticky zúží a ubere na váze. Kalhotky by měly být spíše vyvýšené tak, aby zakryly plnější boky a nezařezávaly se do těla.

Poohlédnout se můžeš také po stahujícím spodním prádle, které ti vykouzlí senzační postavu. Vybrat si můžeš ucelené, nebo pouze kalhotky s nohavičkami. Jsou dobře prodyšné a při jejich nošení je nebudeš vůbec cítit.

Pokud tě trápí širší boky a větší bříško, raději se vyhýbej bokovým kalhotám a vsaď na kalhoty s vyvýšením pasem v tmavších barvách s mírně rozšířenými nohavicemi. Opticky tě prodlouží. V případě topů tvé postavě nejvíce zalichotí tuniky s výstřihem.

Jestli ti nevadí chůze na podpatcích, můžeš toho s noblesou využít. Boty na podpatku zeštíhlí tvé nohy, prodlouží postavu a uberou na pohled pár kil. Ale hlavně – žádné hrbení, vykračuj pěkně zpříma! Na závěr se vyzdob výraznějšími doplňky – dobře skombinované a ladící s celým outfitem odvedou pozornost od nedokonalostí.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.