Trendy letní manikúra: Zaujmi nehty v tlumených barvách

Které barvy laků na nehty jsou těmi pravými pro letošní léto? Sezona přeje snad celému barevnému spektru od jasných odstínů přes pastelové až po ty nejjemnější. Pokud chceš být stylová, nevynechávej v létě ani tlumené barvičky. Právě ty leckdy zaujmou více než křiklavé neony, jež považujeme za prázdninové must-have.

Nahoře zleva: nude, levandulová, bledě modrá; dole zleva: broskvová, kouřová, mátová

Poctivá manikúra by neměla jít stranou ani v létě. Slečna pro tebe vybrala šest módních odstínů, které tvým nehtům vdechnou styl. Zda je jěště něčím dozdobíš, je jen na tobě, efektní jsou však i čistě samy o sobě.

Béžová “nude”

Jemné béžové odstíny “nude” toto léto rozhodně nejsou nudné. Všimnout sis jich mohla dokonce na nohách modelek předvádějící nejnovější módní kolekce návrhářů Marca Jacobse či Jasona Wua. Vybírej především superlesklé odstíny, které i přes nenápadnou barvu přitáhnou pozornost.

Levandulová

Že je fialová na nehtech divoká a rebelská? I ona může vypadat sofistikovaně! Místo temných odstínů však vybírej ty nejsvětlejší levandulové tóny. V kontrastu s přirozeně snědou kůží ze sluníčka vypadají dokonale.

Bledě modrá

Námořnická až po nejsvětlejší odstíny – modrá je letos na špici. Také v tomto případě pozornost rozhodně věnuj i bledým tónům s šedavým nádechem, které jsou dokonale univerzální. Hodí se k jakékoliv příležitosti a stejně jako levandulová právě v létě pořádně vyniknou.

Broskvově růžová

Ovocné tóny na nehtech jsou bezvýhradně letní záležitost. Nemusíš se však  řadit do davu jako další prázdninová vyznavačka jahodově červené, sytě žluté nebo křiklavě oranžové. Světle broskvové nehty jednoduše zkombinuješ se rtěnkou a tvářenkou – takto něžné ladění z tebe udělá vílu vlahých nocí.

Tip: Problémy se slabými nehty řeší v létě spousta z nás. Chlorovaná voda, horko, suchý vzduch z klimatizace, zahradničení – to všechno se může podílet na vyšší lámavosti a třepení nehtů. Co s tím? Nemusíš si kvůli tomu nechat dělat dlouhé gelové nehty, které by ti mohly překážet. U své manikérky si své nehty nechej potáhnout slabou vrstvičkou UV gelu pro okamžité zpevnění.

Kouřová

Tlumené šedé odstíny evokují prázdninové večery po západu slunce plné bujarých akcí a radovánek. Až se budeš chystat na další z letních večírků, určitě sáhni také po této barvičce. Promění tě v tajemnou divu. Na nohách ji můžeš nosit klidně celé léto, což určitě ocení ty z nás, které si na obyčejnou klasiku nepotrpí.

Mátově zelená

Troufáš si dokonce na zelenou? V tom případě se chop příležitosti a letos do ní rozhodně jdi. Křiklavé tóny však nejsou podmínkou. Peprmintové barvičky jsou sice méně nápadné, ale na nehtech budí dokonale chladný dojem – jen to zasyčí!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.