Trenýrky, slipy, boxerky – prádlo pro něj

Pánské prádlo prochází revolucí. Jen si vzpomeň, co nosili naši tatínkové či dědečkové. Tomu už ale dávno odzvonilo! Muži 21. století si mohou vybrat, v čem chce oslnit. Spodní prádlo může dokonce leccos povědět i o jeho povaze – o tom jaký je.

panske-pradlo-boxerky
Výběr spodního prádla o něm mnohé prozrazuje.

Jen pro zajímavost – pokud nosí trenýrky, je prý gentleman ze staré školy. Naproti tomu milovník slipů je podle internetu moderní muž, který miluje pořádek a organizování. Jestliže nosí boxerky, pak trochu hrozí, že je metrosexuál. A pokud chodí naostro, nemusí to být nutně úchyl – možná je to jen dobrodruh, co žije naplno.

Od bederní roušky k sexy boxerkám

I spodní prádlo má jistou historii. Dříve pánové nosili bederní zástěrky, později rytířské podvlékačky, první slipy se začaly vyrábět až okolo roku 1930. Postupně se prádlo začalo barvit a začalo se s využíváním nových technologií při výrobě vláken – lycra byla o něco příjemnější. V 70. letech byl hlavním marketingovým tahem návrhářů sex. Prádlo získalo na barvách, na střihu, využívaly se nové látky, apod. Dnes můžeš svému příteli pořídit prádlo na sport, ke všednímu nošení, určené k milostným záležitostem, termo prádlo a pořídíš i vtipné kousky, třeba s kapsičkou na kondom.

Jak vybírat pánské prádlo?

Pokud je podle tebe spodní prádlo vhodný dárek, nejspíše se s jeho nositelem dobře znáš a víš, co nosí. Pokud nosí boxerky, nekupuj mu trenýrky nebo slipy. Respektuj to, co nosí, zkus ale třeba vybrat netradiční barvu či střih. Prodávají se trenýrky pro klasiky – ty jsou saténové, bavlněné budou vhodné pro sportovce nebo na pohodlné na domácí nošení a spaní.

Spodní prádlo vyrábějí hlavně Němci a Francouzi. Střihů pánského spodního prádla je 3x více než dámského.

Pokud chceš koupit svému milému kvalitní prádlo, sleduj hlavně švy. To nejkvalitnější nemá žádné. Když už mu pořídíš spodní prádlo se švy, měly by být jen na stranách. Pokud nemá rád upnuté prádlo, pořiď mu prádlo s pevnější gumou. Délku nohaviček vybírej podle postavy i typu a tvaru nohou. U boxerek například hraje roli šířka stehna – čím vypracovanější, tím kratší – boxerky nejvíce přitahují dámské oči. Dají vyniknout svalům a nedráždí pokožku. Slipy si například mohou dovolit jen štíhlí muži s úzkými boky, zvýrazní všechny podstatné partie a hodí se i na sport. Materiál spodního prádla by měl být kombinací bavlny a lycry. Trenýrky jsou zase symbolem maximálního pohodlí – neškrtí, nezařezávají se a neomezují v pohybu. Prádlo má dobré savé účinky a zůstane mu tvar i vzhled. Ty nejdražší kousky se ale šijí z hedvábí a lycry.

Pokud se rozhodneš kupovat prádlo na internetu, věnuj nákupu mimořádnou pozornost! Stránek, kde můžeš nakoupit, je spousta. Každopádně bys měla číst recenze, věnovat se velikostním tabulkám a dodací lhůtě, čti recenze zákazníků. To všechno ti pomůže ušetřit čas i peníze a koupit skutečně kvalitní kousek.

No Comments Yet

Comments are closed