V květnu nelze Catgang.cz odolat (+ soutěž)

catNemůžeš se dočkat letních slev a červen je ještě daleko? Máme řešení. V květnu to na adrese www.catgang.cz vypadá jako při letních výprodejích v nákupních centrech. Nejenže tu najdeš módu a módní doplňky se slevou až 70 %, Catgang navíc nabízí v květnu slevu 20 % na všechno. Ale pozor, nejedná se o žádný outlet! Kromě široké nabídky prověřených i originálních značek přibylo i mnoho světových novinek jako značka Skunkfunk, Yak Pak, dámská kolekce tašek Dunlop, šperky Disney či novinky Madgirlnancy nebo Fluff.

catgangCenová mánie bude na Catgang.cz řádit po celý květen a dvacetiprocentní slevu z každého nákupu získá každý registrovaný nakupující, přičemž registrace nezabere víc než pět minut času. Navíc zde najdeš i výprodej jarních kolekcí se slevou až sedmdesát procent. A jaké jsou květnové novinky v sortimentu?

Na Catgang v květnu přibyly nové letní kolekce od Madgirlnancy, Loungefly, Gamma Go, Fluff a mnoha dalších. Některé z kolekcí jsou k dostání exkluzivně pouze na www.catgang.cz, takže jinde než v tomto e-shopu je u nás neseženeš. Pokud sis oblíbila  tašky  v retro stylu, pak těžko odoláš jejich kompletní dámské kolekci značky Dunlop, která si s tou pánskou v ničem nezadá. Tašky Yak Pak  jsou pak neodolatelné jednoduše pro všechny. Zdály se ti doposud v obchodech dostupné tašky a obaly na notebooky nudné? YakPak tě z tohoto pocitu rychle vyvede. A zmiňovat jejich kabelky a batohy nemá ani cenu, stejně budou v reálu mnohem lepší.

Pokud chceš nakoupit dárky a na oblečení si netroufáš, pak musí být jasnou volbou nová bižuterie Disney ideální pro sestry, kamarádky, přítelkyně. Během května na Catgang.cz přibudou další exluzivní novinky, jako jsou kabelky španělského Desigualu a značky Skunkfunk. Oba brandy nabízejí unikátní módu a doplňky, které v tobě vyvolají neodbytný pocit, že je prostě musíš mít.

Více na www.catgang.cz

♥POZOR, SOUTĚŽ!
Zasoutěž si o skvělou retro tašku Dunlop (vhodná i jako skoro kabelka do školy), kterou do soutěže věnoval právě Catgang.cz. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:
Jakou slevu získáš v květnu registrací na Catgang.cz (popřípadě Dunlopella.cz) na celý nákup?
a) 10 %
b) 20 %

c) 50 %

Jak soutěžit? Správnou odpověď zašli nejpozději do konce května, tedy do 31. 5. 2009, na e-mail: erakova(zavináč)slecna.info (nebo využij odpovědní formulář) s heslem CATGANG. Nezapomeň uvést celé své jméno a adresu! Po skončení soutěže budou všechny osobní údaje soutěžících vymazány a nebudou předány třetí straně. Pozor! Každá čtenářka může soutěžit pouze jednou, jinak nebudou její odpovědi zařazeny do závěrečného slosování.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.