Vyhraj dárkové balíčky a 20 vstupenek na INTERBEAUTY PRAGUE 2012 (SOUTĚŽ)

Chceš si užít dva dny plné péče o krásu, zdraví a ještě si užít spoustu zábavy? Soutěž s námi o dárkové balíčky a vstupenky na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2012! 

 

Program letošního ročníku INTERBEAUTY PRAGUE 2012 bude skutečně nabitý. Těšit se můžeš na celou řadu beauty soutěží, prezentací zdravotních procedur a také na překrásná představení Křižíkovy fontány doprovázená filmovými hity. To vše ve dnech 7. a 8. září 2012 v pražském Průmyslovém paláci v Holešovicích.

Soutěže, přehlídky, poradny a ještě něco navíc

V pátek 7. 9. proběhne na veletrhu 5. Mistrovství ČR v kombinované modeláži nehtů se studiovým zdobením PROFI STUDIO NAIL CUP 2012, v sobotu 8. 9. uvidíš 3. ročník Mistrovství České republiky v modeláži nehtů – NAIL DESIGN 2012 či soutěž MAKE UP 2012, kde budou nejlepší čeští vizážisté a vizážistky bojovat o postup na International Master´s Make-up Award 2012 v Mnichově.

Pokud se zajímáš o wellness a zdraví, nemůžeš vynechat zajímavé zdravotní procedury, jako například měření složení těla přístrojem Bodystat, který můžeš znát z pořadu „Jste to, co jíte“. Vůbec poprvé bude na veletrhu k dispozici bezplatná ordinace uznávaného plastického chirurga MUDr. Davida Tomáška, který zdarma poradí a vysvětlí veškeré zákroky, o nichž možná do budoucna uvažuješ. Ale to není zdaleka vše. V takzvaném Stanu proti melanomu si můžeš zdarma nechat vyšetřit svá mateřská znaménka dermatoskopem, chybět nebude ani bezplatná profesionální vlasová poradna kliniky FN Královské Vinohrady a opět zcela zdarma si budeš moci nechat vyšetřit prsa ultrazvukem.

Také na samotném veletrhu se budeš moci zúčastnit řady soutěží, například o kosmetiku za 150 000 Kč. Úplně každý návštěvník veletrhu získá navíc dárek: volné vstupné na vodní zamilované představení na unikátní Křižíkově fontáně.

Soutěž s námi o 5 dárkových balíčků a 20 vstupenek!

[styled_box Title=”Soutěžní otázka” Color=”blue”]

Mistrovství České republiky MAKE-UP 2012, které se koná v rámci veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE, má pro tento rok soutěžní téma:

a) ROCK se potkává s Rokokem

b) Secese – kráska z obrazu Alfonse Muchy

c) Nezkrotná Angelika

Nápovědu hledej na www.veletrhkosmetiky.cz

[/styled_box]

Jak soutěžit?

Správnou odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do neděle 2. září 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu!

Jako předmět zprávy uveď heslo INTERBEAUTY.

O výhercích se rozhodne slosováním a poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

Hanka S.

Čerstvá absolventka Filozofické fakulty MU v Brně, momentálně na volné noze. Zajímá se o literaturu, fantasy, přírodu a sport. Ráda se učí nové věci, maluje a tvoří. Když může, vyhne se stresu a namyšleným lidem.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.