Vyhraj dárkový poukaz na nákupy se stylistkou

Jsou chvíle, kdy bychom všechny potřebovaly strážného anděla, vševědoucího poradce na vztahy i každodenní patálie v domácnosti a v neposlední řadě také osobního stylistu. Alespoň jedno z toho ti obstarat pomůžeme – zapoj se do naší soutěže a vyhraj poukaz na nákupy se stylistkou. Vítězka se navíc stane tváří příští modní reportáže na Slečně.

Stojíš před zrcadlem ve zkušební kabince a soukáš na sebe sukni. “Není mi moc úzká? Nezvýrazňuje mi zbytečně boky? Budu k ní mít co nosit? Mám si tu halenku dát dovnitř, nebo nechat venku? Nemám si raději zkusit nějaké kalhoty?” běží ti hlavou a najednou je ti fuk, že před kabinkou přešlapuje deset dalších netrpělivých zákaznic. I ony si však kladou podobné otázky. Stylistka Žaneta Kantorová o tom ví své.

S čím si většina tvých klientek  obvykle neumí poradit sama?

Žaneta: Ženy si neumí vybrat věci v obchodech tak, aby je pak nosily a kombinovaly s věcmi, které již mají doma ve skříni.  To je asi největší problém. Mají plnou skříň, ale z toho nosí jen pár kousků. Také si málo věří a vidí se v zrcadle hůře, než jak vypadají ve skutečnosti.

V čem mají podle tebe české ženy největší mezery?

Žaneta: Chyba české ženy je, že si neumí poradit s tím, co má a jaká je, vidí v zrcadle nejdříve to, co jí vadí a tomu podřizuje celý svůj outfit. Málokterá žena se umí sama pochválit, přijmout pochvalu, být opravdu ženou, vyzdvihnout své přednosti. Vidím to často a je mi to líto, protože jsou to ženy krásné a mají spoustu předností. Každá má jiný tvar, jiné boky, tvář, vlasy, a to je právě to pěkné. Hodně žen má problém s tím, že si myslí, že mají velký zadek a stehna. Nevidí v tom ženskou krásu. Přitom z mého nezaujatého pohledu to tak opravdu není. Moje práce je také tak trochu psychologie. I tento obor mě baví a v zásadě s oblékáním souvisí. Problém je zvyk, který se občas snažím zbortit. Protože když je žena zvyklá něco nosit léta, to je ještě přece neznamená, že jí to sluší a je to ten pravý styl.

Jak probíhají takové nákupy se stylistkou? Na co všechno se může výherkyně naší soutěže (a samozřejmě i další zájemkyně) těšit?

Žaneta: Nejdříve se domluví termín nákupu nebo mé návštěvy v šatníku. Když se potkáme, tak si nejprve povídáme. Chci vědět co nejvíce, abych si klientu mohla zařadit. Co má ráda, kde nakupuje, jaká je její práce, její představa, koníčky atd., sleduji a vnímám ji, abych nasála její osobnost a přesně vytipovala styl. Pak se už konají samotné nákupy. Vybírám obchody, oblečení a jdeme zkoušet. To je ta nejdůležitější část, jelikož na všech věcech, které vybírám, vidíme styl, střih, barvy, ukazuji klientce, co jí sluší, co ne, proč by neměla nosit volné kalhoty nebo naopak proč ano a podobně. U zrcadla pak i ona vidí to, co předtím neviděla. Vždycky mi jde o to, aby žena vypadala co nejlépe ve stylu, který je jí blízký. Nelze ženu tlačit do stylu, který se sice může líbit mně, ale klientka se v něm necítí dobře. To pak nakoupí oblečení, přijde domů a má pocit, že utratila peníze za oblečení, které jí bude viset ve skříni jako dalších sto kusů.

Pošli dotaz a vyhraj

Láká tě vyzkoušet si nákupy se stylistkou, anebo by sis s její odbornou asistencí ráda protřídila svůj dosavadní šatník? Zapoj se do naší soutěže.

[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ ÚKOL” color=”pink”]Určitě už teď máš v hlavě spoustu otázek, na které by ses stylistky ráda zeptala. Pošli nám jakýkoliv dotaz týkající se módy a stylu do naší on-line poradny e-mailem na soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do pondělí 30. dubna 2012. Pokud se chceš zeptat na něco opravdu konkrétního, můžeš připojit i fotku (nepovinné!). Jako heslo uveď NÁKUPY SE STYLISTKOU.

Žaneta Kantorová si z došlých odpovědí vybere ty nejzajímavější a postupně na ně bude odpovídat ve svém blogu na Slečně. Jedna vylosovaná získá dárkový certifikát na tříhodinové nákupy se stylistkou v Praze. Při nich s výherkyní navíc nafotíme reportáž, která se objeví v módní rubrice na Slečně.[/styled_box]

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!


Informace o výhře:
Dárkový voucher v hodnotě 2200 korun zahrnuje tři hodiny aktivní asistence osobní stylistky při nákupech oblečení a profesionální poradenství v oblasti oblékání a stylu. Termín nákupů závisí na vzájemné domluvě. Zakoupené oblečení si hradí sama klientka – koupě doporučených věcí ale rozhodně není podmínkou. Více o službě na www.mojestylistka.cz

2 Comments
  1. Dobrý den,měla bych dotaz jsem 3měsíce po porodu a nepřipadám si už atraktivní,chtěla bych mít pro svého partnera(a své sebevědomí)trochu šmrnc:-)poraďte!!!Děkuji Lenka

    1. Ahoj Lenko,
      pošli nám prosím dotaz na soutez(zavinac)slecna.info – takhle jej sice můžeme předat Žanetě, ale nebyl by zařaditelný do slosování o poukaz ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published.