Vyšperkuj se na večírek

Vánoce jsou za námi. Stále však je na co se těšit: po Silvestru opět propukne období plné plesů, večírků a jiných společenských událostí. Krásné šaty, perfektní účes a dokonale sladěné doplňky jsou zajisté základem. Šperky jsou pak neodmyslitelnou třešničkou na dortu.

I ty sebenádhernější večerní šaty by neměly ten správný šmrnc bez slušivé ozdoby. Šperky, ať už blyštivé či decentní, dodají róbě to pravé kouzlo a tvým očím nepřehlédnutelnou jiskru. Slečna tě nyní zasvětí do tajů nejčerstvějších trendů.

SVŮDNÝ KŘIŠŤÁL

Šperky Swarovski jsou proslulé po celém světě. Jejich cena se však pohybuje v řádech tisíců, a proto si je většina z nás nemůže dovolit. Pokud ti ale nezáleží pouze na značce, můžeš si křišťálové ozdůbky pořídit za daleko přijatelnější cenu. V řadě zlatnictví a obchodů s bižuterií jsou k dostání křišťálové šperky vyrobené ze Swarovski komponentů obvykle v kombinaci se stříbrem. Čirý křišťál či s lehce barevnými odlesky díky spodní reflexní vrstvě se překrásně třpytí, nedá se přehlédnout a hodí se snad ke všem outfitům.

kristal
Naše tipy: náušnice (388 Kč), přívěsek (382 Kč), náušnice (434 Kč) – artsperky.cz

STYLOVÉ PERLY

Perly jsou jednoznačně klasika a jakýmkoliv šatům bezesporu dodají punc elegance. Nová doba si však žádá nové obměny. Módní záležitostí se staly perly v kombinaci se sklem, stříbrem či křišťálem, v popředí jsou originální tvary. Takovéto šperky se pak hodí nejen k šatům klasických střihů, ale skvěle doplní a ozvláštní i moderní róby a kostýmky.

perly
Naše tipy: náušnice (433 Kč), přívěsek (372 Kč), přívěsek (666 Kč) – artsperky.cz

STŘÍBRO, NESTÁRNOUCÍ HIT

Podobně jako malé černé šaty, také stříbrné šperky z módy nikdy nevyjdou a ocení je nejen mladé slečny. Jemným stříbrným řetízkem nikdy nic nepokazíš, ale pokud nechceš zapadnout v davu ostatních plesajících krásek, vsaď na aktuální trend. I ty nejobyčejnější večerní šaty se promění ve svůdný model díky nevšedním stříbrným šperkům futuristických tvarů a kreativních kombinací například s perletí.

stribro
Naše tipy: náušnice (835 Kč), přívěsek (453 Kč), náušnice (472 Kč) – artsperky.cz

Všechny šperky na obrázcích (a mnohé další) pořídíš v internetovém obchodě se šperky a originální bižuterií na adrese www.artsperky.cz.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.