Vyzkoušej styling podle holek z Gossip Girl

Nikdo neví, kdo vlastně Gossip Girl alias Superdrbna je. Známe však newyorskou smetánku, kterou naše neznámá bedlivě pozoruje a nenechá na nikom jedinou nit suchou.

Seriál Gossip Girl získal velkou popularitu a dokonce se objevily speciální řady oblečení inspirované hlavními protagonisty. Slečna pro tebe má pár nápadů, jak obléknout podle Blair, Sereny a Jenny, i když zrovna nemáš několik set dolarů na účtu.

gossipgirl

Elegance a rafinovanost podle Blair

Vždy upravená, vše sladěno do posledního puntíku, elegantní za každou cenu. Blair Waldorfová je dcerou módní návrhářky a po matce zdědila i perfektní vkus. I když si mladá obyvatelka luxusní čtvrti Upper East Side zakládá na tom, aby se v jejím šatníku objevovaly pouze značkové a velmi drahé kousky, její kouzlo netkví v tom, co má na sobě.

blair

Blair totiž bude vypadat skvěle nejen v kabátě od Burberryho a „diorce“ pohupující se na předloktí nebo v nudné školní uniformě, ale i v rouše Evině. Proč? Tajemství se ukrývá v bezchybné pleti a nádherně lesklých vlasech. Pokud jsi fanynkou Superdrbny, určitě sis všimla, že Blair se na rozdíl od ostatních protagonistek příliš neodhaluje (kromě milostných scén samozřejmě) a i přesto učarovala největšímu svůdníkovi Chuckovi.

Chceš-li vypadat stejně dokonale jako Blair, měla bys volit spíše jemné líčení. Není třeba tun řasenky, aby tvé oči vynikly. Důležitější je správně tvarované obočí, které dokáže oči opticky zvětšit a rozjasnit pohled. Lícní kosti popraš jemnou vrstvou tvářenky nebo rozjasňovače tak, aby nikdo nepoznal, jestli se tvá líčka červenají přirozeně, nebo je to make-up.

Vlasům bys měla věnovat speciální péči. Pravidelně je ošetřuj kondicionérem nebo vlasovou maskou a vyzkoušej přípravky s leskem, díky kterým tvá kštice zazáří. Anebo na to jdi přírodní cestou: Vlasy zkrásní, když do jídelníčku zařadíš ořechy!
Vlny lemující obličej vytvoříš nejlépe s elektrickými natáčkami nebo kulmou s velkým průměrem. Účes však nefixuj lakem, ale použij sprej pro snadnější kulmování. Ve finále vlasy stáhni stuhou a dolaď svůj účes s čelenkou.

Sexy styl Sereny

serena

Serena je tak trochu bohémka. Uspěchaný životní styl a záliba ve večírcích se odráží na jejím celkovém vzhledu. Její modely jsou sexy a trendy. Líčení se soustředí na zvýraznění očí.

K tajemnému pohledu podle Sereny ti postačí oční linka a kvalitní černá řasenka. Bledá pleť této bohaté slečny nevyžaduje podkladovou bázi. Pro sjednocení barvy a zdravý vzhled použij pouze rozjasňující krém se speciálními pigmenty, které odrážejí světlo. Anebo trochu rozjasňovače na lícní kosti a pod obočí.

Za zmínku stojí i Serenin vlasový styling. S dlouhými a bohatými blond vlasy si může dovolit mnoho kreací. Serena je i přesto nejraději nosí rozpuštěné a jemně zvlněné s nedbale vytvořenou pěšinkou. Pokud nemáš tak husté vlasy, můžeš si pomoct například několika clip-in příčesky a hned budeš vypadat jako lvice na lovu. Nezapomeň také, že zvlášť o odbarvené vlasy je třeba pečovat, aby nezežloutly. Pro blondýnky je ideální maska z citrónu nebo heřmánkový čaj. K dostání jsou i masky pro zvýraznění blond vlasů.

jenny

Rebelský look Jenny

Jenny je známá průšvihářka. Kdysi vzorná holka z průměrné brooklynské rodiny se vyhoupla do světa bohatství a luxusu, kde zažila několik vzletných momentů i drsných pádů. Miluje navrhování a šití šatů, a proto jsou její modely zcela unikátní. Inspiruje se punkrockovým stylem smíchaným s glamour prvky.

Líčení Jenny je velmi výrazné. Máš-li stejně světlou pleť jako ona, nanes na ni lehkou vrstvu transparentního pudru, vytvoříš tak porcelánový look. Vyzkoušej i umělé řasy a superčerné tekuté oční linky. Pokud se chystáš na party, dovolit si můžeš také rudou rtěnku, ale pozor! Výrazná rtěnka je velmi nepraktická a její nošení vyžaduje praxi. Barví totiž zuby a vůbec vše, čeho se rty dotkneš.

Mít vlasy jako Jenny je jednoduché. Natupíruj je na temeni hlavy, jemně přelakuj a rozčísni hřebenem nebo kartáčem s řídkými zuby. Na rukách si rozetři stylingový gel s efektem mokrých vlasů a jemně jej vetři do konečků vlasů.

4 Comments
  1. Gossip girl jsem znala, ale nikdy jsem se o ten seriál příliš nezajímala. Pak jsem si přečetla tenhle článek a o seriálu si zjistila víc. Zacala jsem se na nej dívat od začátku a moc se mi líbí. Nejlepším stylem shledávám Blair, krásná, přirozená, elegantní…škoda že je mrcha :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.