Zoubky jako perličky s White Pearl

logoZávidíš hvězdám jejich úchvatné zářivé úsměvy? Ode dneška jim už závidět nemusíš, jelikož i ty si můžeš dovolit ukázat světu své zoubky. Ve společnosti s webem Krasnyusmev.cz ti přinášíme informace o snadném a pro všechny dostupném bělení zubů + soutěž, ve které vyhrává každý! (PR článek)

Revoluce v bělení zubů White Pearl.

Bělení zubů nikdy nebylo jednodušší. Stomatologové přenesli bělení zubů ze zubních ordinací a klinik do pohodlí domova a nastartovali tak nový trend v péči o Váš úsměv. S White Pearl dosáhnete techniky ordinačního bělení zubů, avšak s úsporou několika tisíc korun. Chrání zároveň i Vaše dásně proti parodontóze. Výrobek prošel přísnými klinickými testy a jeho kvalitní účinky byly ověřeny. Doporučená cena 595,-/450,- za balení 130/65ml.

K zakoupení v drogeriích Droxi, Rossmann, v každé větší lékárně a na www.krasnyusmev.cz.

Výhody bělení White Pearl:

*Vybělí i velmi zažloutlé zuby (kouření, pití kávy, stáří, léky)
*Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu.
*Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům
*Tvarovatelné aplikátory (které jsou obsahem balení- 3ks) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.
*Desinfekce dutiny ústní
*Prevence proti paradentóze
*Pouze účinná látka karbamid peroxid prokazatelně bělí zuby, a proto ji již několik let stomatologové používají

Obsah balení White Pearl

– 4x tvarovatelný aplikátor (podobný zubnímu chrániči, který si v dutině ústní vytvarujete tak, aby dobře kopíroval zuby)
– 2x tuba se speciálním bělícím gelem (130g=130ml kvalitního bělícího gelu, který vystačí až na 130 jednotlivých bělení horního i spodního chrupu)
– 1x tuba pro plnění aplikátoru
– praktický návod k použití s otázky a odpověďmi

Cena Kč 595,- vč. DPH je totiž nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu – v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130! Více informací najdeš na www.krasnyusmev.cz

WP SMILE – bělící zubní pudr

WP SMILE přichází na trh s revoluční novinkou v oblasti péče o dutinu ústní. Oproti bělícím zubní pastám a pudrům, které využívají k bělení zubů abrazivní částice(např. perlit) přichází WP SMILE s účinnou látkou Peroxydone.

Abrazivní bělící zubní pasty a abrazivní pudry pouze mechanicky odírají usazeniny ze zubu, bez výrazného bělícího účinku. Proto je odborná stomatologická veřejnost odmítá a jejich dlouhodobější používání nedoporučuje.

WP SMILE originální inovací přišel s čištěním zubů s bělícím účinkem pomocí malého množství látky, kterou používají k profesionálnímu bělení zubů stomatologové. Látka Peroxydone totiž při čištění prostupuje do zubu, kde odbarvuje pigmenty usazené z důvodů kouření, pití kávy, červeného vína, ale i vlivem stárnutí. Neobsahuje abrazivní částice a je proto ideální pro každodenní použití.
WP SMILE bělící zubní pudr v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělením bez příměsí abrazivních částic. Navíc obsahuje fluoridy a xylitol, které zajišťují kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny. Díky trojici účinných látek při čištění zubů zajišťuje maximální péči o Váš chrup.

Komplex účinných látek:

Peroxydone: účinná látka používaná ve vyšších koncentracích při profesionálním bělení zubů, kdy šetrně odstraňuje pigmenty usazené jak na povrchu zubu, tak v zubní sklovině. Peroxydone je látka používaná zubními lékaři na celém světě.
Fluoridy: zabraňují metabolismu bakterií, zvyšují odolnost zubů proti zubnímu kazu, snižují demineralizaci zubní skloviny a naopak podporují zpětný přívod minerálů a vápníku do zubu.
Xylitol: působí jako prevence proti výskytu a tvorbě zubního kazu a účinně funguje při nezbytné regeneraci zubní skloviny

Návod k použití:

Bělící zubní pudr nahrazuje běžnou bělící zubní pastu. Čistěte zuby způsobem doporučeným zubním lékařem, minimálně 2x denně. Nejprve dostatečně zvlhčete zubní kartáček ve vodě a poté jej namočte do nádobky s bělícím pudrem. Následně čistěte zuby stejně jako běžnou zubní pastou. Aplikaci pudru můžete v průběhu čištění zubů opakovat dle potřeby.

POZOR, SOUTĚŽ!

Chceš mít také krásné zoubky? Zapoj se do soutěže o produkty White Pearl a WP SMILE. Výhru máš jistou – každý, kdo se do soutěže zapojí a nevyhraje některou z cen získá slevu na nákup bělících zubních produktů!

SOUTĚŽIT MŮŽEŠ ZDE (klikni)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. tady jsou vypsaný důvody zažloutlých zubů: ,,Kouření, pití kávy, stárnutí, léky”. Nekouřím, nepiju kafe, neberu léky a je mi třináct. Stárne každej, ale už ve třinácti…? Tak proč teda mám žlutý zuby taky?

  2. To limetka: co třeba genetická dispozice, nebo užívání antibiotik v mladším věku? Toto bělení je stejně vhodné od 16ti, takže se budeš muset ještě počkat :)

  3. antibiotika jsem nikdy nebrala a nemyslím si, že by rodiče měli nějak výrazně žlutý zuby… Ale to je asi nejpravděpodobnější…

Leave a Reply

Your email address will not be published.