4 volňásky na koncert

Holky pozor! Chcete si užít skvělý koncert po italsku a navíc zcela ZADARMO? Je to jednoduché – pročtěte si následující článek o zpěváku Zuccherovi (zde) a odpovězte na naše otázky. Čtyři z vás se budou radovat z volňásků!

Jelikož se koncert bude konat už v pátek 14. září, naše soutěž končí již tuto neděli 9. 9. 2007 v 17:00, proto neváhej! Vyhrají ty, které odpoví správně na všechny tři otázky o Zuccherovi a nejvtipněji na 4. otázku.

OTÁZKY:

1. Kolik alb Zucchero nahrál celkem?
a) 3
b) 16
c) 10

2. Jeden ze zpěvákových největších hitů se nazývá:
a) Diamante
b) Smaragde
c) Safire

3. Zucchero vystoupí 14. září 2007 v:
a) V brněnském Boby centru
b) V Sazka Areně v Praze
c) V Kongresovém centru v Praze

4. Proč bys zrovna ty měla vyhrát volňáska na koncert? (Nejvtipnější nebo nejzajímavější odpověď vyhrává!)

Jak soutěžit:

Odpovědi na všechny čtyři otázky posílejte na e-mail soutez@slecna.info do 9.9.2007 (oficiální konec v 17:00 hod) pod heslem KONCERT a nezapomeňte připsat celou adresu pro případ výhry. O výherci rozhodne redakce podle správnosti 1.-3. odpovědi a odpovědi na 4. speciální otázku.

  Správné odpovědi:
  1) b
  2) a
  3) c
  4) …

  Výherci:
  Marie – Nová Paka
  Miloš – Praha
  Ludmila – Hradec Králové
  Markéta – Praha

  Gratulujeme!

Pravidla soutěže:

– Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří do 9.9.2007 do 17:00 hodin odešlou na výše uvedený e-mail správnou odpověď včetně své adresy.
– Ze soutěže budou vyřazeni všichni spolupracovníci serveru Slečna.info.
– Veškeré uvedené údaje (e-mail, jméno, adresa) slouží pouze pro vnitřní účely Slečna.info a za žádných okolností nebudou poskytnuty třetí straně.
– Slečna.info si vyhrazuje právo zasálat zúčastněným čtenářům novinky o nových článcích a soutěžích. Toto zasílání novinek však lze zrušit!
– Určení vítězů proběhne nezávislým hlasováním 10.9.2007 v 9:00. O výhře budeme všechny výherce kontaktovat co nejdříve po skončení soutěže.
– Výhra není právně vymahatelná a nelze ji proměnit za finanční hotovost ani za jiný předmět.

1 Comment
 1. Prosim přidejte nějaký soutěže. Já chápu, že jsou prázdniny, ale vsadím se, že náký holky, který navštěvujou váš web jsou taky docela zklamaný, že tady ty soutěže chyběj, jako já. Jo a přidávám super herní webovku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.