Předvánoční soutěž – získej fén Rowenta!

fen Ahoj, taky se už nemůžeš dočkat na Vánoce a na všechny ty dárečky? Ve spolupráci s internetovým obchodem e-elektra.cz jsme pro naše čtenářky připravili skvělou předvánoční soutěž o fén s difuzérem značky Rowenta v hodnotě 790 Kč. Zapoj se taky a vyhrej si svůj první vánoční dárek!

Co je ve hře?

Tentokrát soutěžíme o bezva fén Rowenta PH 242 Moveling v hodnotě 790 Kč (difuzér, 3 stupně výkonu, tlačítko “studený vzduch”, štěrbinová trubice, praktické závěsné poutko), který do soutěže věnoval internetový obchod e-elektra.cz.

Co je Tvým úkolem?

Tentokrát žádné nudné ABC! Jsme totiž zvědaví, co by sis přála pod stromečkem Ty sama – Tvým úkolem proto bude navštívit stránky již zmíněného obchodu (ZDE) a:
1) Vybrat ze sortimentu produkt, který bys ráda dostala ty sama a proč.
2) Vybrat jakýkoliv produkt, který bys nejraději věnovala někomu ze svých blízkých.
– Pozor, nepiš pouze názvy produktů, ale vlož do odpovědního e-mailu také odkaz na ně (návod: Označ na příslušné stránce adresu – viz řádek nahoře – pomocí CTRL+C ji zkopíruj a pomocí CTRL+V ji vlož do své odpovědi.

Příklad odpovědi:

1) pro sebe bych chtěla: čistič pórů Panasonic: http://www.e-elektra.cz/category/drobne-spotrebice-pece-o-telo-pece-o-oblicej/product-238/panasonic-eh2511a825-cistic-poru

2) pro mámu bych chtěla: pekárnu chleba Moulinex http://www.e-elektra.cz/category/drobne-spotrebice-kuchynske-spotrebice-pekarny-chleba/product-13945/moulinex-ow-500030-home-bread-xxl-ow500030-pekarna

Fantazii se meze nekladou, naprosto zapomeň, kolik máš právě v peněžence a jaké dárky by sis mohla dovolit. Neexistuje správná nebo špatná odpověď, je to jen na Tobě, co vybereš. Všechny odpovědi budou zpracovány a podle nich vytvoříme anketu, co byste si jako čtenářky Slečny nejvíce přály.

Co dál:

– V odpovědi nezapomeň uvést svou úplnou adresu, na kterou Ti balíček v případě výhry budeme moci zaslat. Pokud bychom Tě vylosovali a nevěděli bychom Tvou adresu, vylosovali bychom někoho jiného! (Tyto údaje slouží pouze pro zaslání výhry, nebudou dále zpracovávány nebo zaslány 3.straně)
Soutěž trvá od soboty 10. 11. 2007 až do soboty 8. 12. 2007 do 18:00 hodin. Odpovědi přišlé po ukončení soutěže nebudou zařazeny do slosování.
– Odpovědi piš na náš e-mail: soutez@slecna.info pod heslem: VÁNOČNÍ PŘÁNÍ (uvěď jako předmět).
– Soutěžit můžeš pouze jednou, jinak nebudeš zařazena do slosování.

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE
Výherce: Michaela Sváčková, Holešov

STATISTIKA

a) TOP 5 PŘÁNÍ
1. Digitální fotoaparát
2. Mobilní telefon
3. Žehlička na vlasy, kulma
4. Epilátor
5. Kávovar

b) TOP 5 DÁRKŮ PRO VAŠE BLÍZKÉ:
1. LCD televizor
2. DVD rekordér, domácí kino
3. Digitální fotoaparát
4. Mobilní telefon
5. Kávovar

c) NEJ ZNAČKY
1. Panasonic
2. Canon
3. Philips
4. Nokia
5. Krups
6. Rowenta

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

5 Comments
  1. no já si myslim že určitě vyhrát nemůžu, ale co tak sem to aspoň zkusila…. ale jako nevim tady je napsán e-mail: soutěž@slecna.info mno a není to náhodou soutez@slecna.info??? Já jenom jestli jsem to poslala na dobrou adresu když sem tam dala to druhý….

Leave a Reply

Your email address will not be published.