Slečna slaví narozeniny, ale dárečky dostávají čtenářky

Lily ze seriálu Jak jsem potkal vaši matku (HIMYM) své narozeniny přímo zbožňuje. Vždy si nastaví budík na časnou ranní hodinu, vyskočí z postele a začne se radovat, že začal její narozeninový den. Její manžel Marshall jí vždy připraví nějaké sladké překvapení a večer stráví s partou svých nejbližších přátel. Vždyť kdo by své narozeniny neměl rád?

Dnes, 21. dubna, přišla řada také na Slečnu. Přesně před třemi lety se totiž na těchto stránkách objevil vůbec první článek. Ačkoliv web prošel už mnohými změnami (ale tak tomu přece bývá i v běžném životě), Slečna je stále živá, zdravá, stále nadšenější do práce a plná energie. Chceš jí k jejím třetím narozeninám poblahopřát? Zůčastni se ankety a vyhraj další z balíčků kosmetiky Lush. Slečny a kvalitní přírodní kosmetiky přece není nikdy dost :-)

Anketa

1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
2. Kolik je ti let?
3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?

Jak se zapojit a vyhrát?lush_bathday

Odpovědi na anketní otázky napiš (klidně úplně anonymně) zde do komentářů pod článkem. Abys však mohla vyhrát, je důležité, abys do kolonky “e-mail” vepsala svou elektronickou adresu. Nezobrazí se u komentáře, nikde ji nebudeme uvádět ani využívat k žádným jiným účelům. Abychom však mohli získat poštovní adresu výherce, je velmi důležité, aby e-mailová adresa byla napsána správně. Pokud se nám nepodaří pomocí uvedeného e-mailu výherce kontaktovat, vylosujeme někoho jiného. Systém je téměř stejný jako u nedávné komentářové soutěže.

Nemusíš jen chválit, uvítáme i kritiku a tipy na jakékoliv vylepšení! Nevhodné a nerelevantní (netýkající se odpovědí na anketní otázky) nebudou do slosování zařazeny. A aby to bylo férové, každý může soutěžit pouze jednou, duplicitní příspěvky budou vyřazeny.

Soutěž bude ukončena v neděli 16. května 2010 v 17:00 hodin. O vítězi se rozhodne losováním.

O co se soutěží?

Ve hře je stylový “narozeninový” balíček přírodní kosmetiky Lush Happy Bathday v hodnotě 795 korun plný voňavoučkých koupelí pro krásnou a hebkou pokožku.

P.S.: Od 20. 4. do 26. 4. 2010 běží hlasování na Facebooku o nej příspěvěk v jarní fotosoutěži s Lush. Pokud nejsi mezi soutěžícími, příležitost vyhrát jeden z kosmetických balíčků máš také hlasováním! Více informací viz odkaz.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

39 Comments
 1. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? Narazila jsem na stránky náhodně, když jsem hledala něco o decoupagi ;)
  2. Kolik je ti let? 21
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? Líbí se mi vše :-D
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč? No je fakt že se mi asi spíš líbily ty starší články… a taky žlutej design ;)

 2. 1.Těžko říct, jak dlouho, ale už je to hodně dávno…Na Slečnu jsem narazila náhodně =o)
  2.17
  3.Líbí se mi články ze života…Mohlo by se tu objevit víc článků o módě =o)
  4.Nejvíc mě pobavil článek ,,10 dôvodov, prečo je lepšie byť potvorou “, protože si díky němu v některých situacích nepřijdu tak bezcitně =oD

 3. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
  Asi týden, z facebooku

  2. Kolik je ti let?
  22

  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
  Nelíbí se mi to světle modré pozadí a chybí mi tu více soutěží

  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  Rozjeď to na inlajnech – již dlouho se vyzkoušet inlajny, ale ještě se na to nenašel pořádně čas. Článek mi tento můj plán připoměl a myslím na to zase o něco více :)

 4. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? asi měsíc. Narazila jsem na ni na Facebooku
  2. Kolik je ti let? 16
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? Uvítala bych více soutěží a možnost uveřejnění článků od čtenářek. a líbí se mi články, které uveřejňujete i jejich uspořádání
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  PMS? aneb Jak zatočit s holčičími problémy přírodní cestou a proč? ptž jsem některé vyzkoušela a pomohly…byl to fákt zázrak :)

 5. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?-Slečnu znám skoro rok, bylo to když jsem hledala článek do biologie.
  2. Kolik je ti let?-17
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?-líbí se mi, že se zvětšuje množství článků na Slečně a nelíbí se mi snad pár článků z oblasti mody-trochu moc reklam.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?-Kontaktní čočky: tvoje druhé oči, protože jsem právě dostala své vlastní a tak sem byla ráda, že se někde mohu nechat inspirovat, nebo si něco přečíst.

 6. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? – minimálně 2 roky :), narazila jsem na ni když jsem hledala informace o korektoru z miss sporty :D
  2. Kolik je ti let? – 14
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? – líbí se mi zde vše, nemám výtky :)
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč? Gumáky nepatří jen do zahrady, protože to byl článek o nečem novém :)

 7. 1. Asi dva tři roky, když jsem se na netu nudila, náhodou jsem na ní narazila a od té doby jsem pravidelným návštěvníkem.
  2. 16
  3. Líbí se mi rozmanitost článků – nejde třeba jen o kosmetiku, ale i o psychické problémy, aktuální témata a tak. Víc se mi líbilo dřívější rozřazení nových příspěvků, přišlo mi přehlednější. Jinak bych asi jen chválila :)
  4. Poslední dobou nemám moc času na čtení, vždycky jen zkouknu, co je nového. Nejvíce se těším na módní tipy a triky. Na přelomu zimy jsem uvítala jarní tématiku.
  Slečně držím palce do dalších roků :)

 8. Znám ji asi 2 roky z Facebooku. 22let a líbí se mi všechno.. Nejvíc se mi líbímodní tipy a ted me zaujala nová kolekce na jaro.

 9. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? asi tyden, upozornění na fotosoutěž na facebooku
  2. Kolik je ti let? 24
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? líbí se mi soutěže, protože ráda soutěžím :)
  chbí tu nějaké typy jak správně cvičit,… nějaké typy na výlety, dovolenou apod..
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč? né že by mě nějak zaujal nebo inspiroval, ale je to největší blbost, co jsem kdy četla :) “EMO aneb Kam ten svět spěje?!” … škoda, že mi už není 14, třeba bych byla taky EMO :D… To mi zas asi něco “uniklo” …

 10. 1) Znám ji teprve pár měsíců, ale moc se mi líbí :o)
  2) 24
  3) Ráda čtu, takže si mi moc líbí čtivé články tady a že by se mi něco nelíbílo, to ne, líbí se mi tady snad všechno
  4) EMO aneb Kam ten svět spěje………… ještěže už nejsem puberťák

 11. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
  – Na Slečnu jsem narazila díky jednomu odkazu na blogu mojí kamarádky. Tuhle stránku znám už asi tak přibližně přes rok a půl.

  2. Kolik je ti let?
  – Je mi 15.

  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
  – Články jsou velmi dobře napsané, neopakují se jako např. ve spoustě dívčích časopisech, které se dají sehnat na stáncích (které mimochodem většinou píšou jen o samých nepodstatných věcech). Můžu si číst v pohodlí domova a nestarat se o to, kdypak asi budou mít v trafice další díl Slečny :D Navíc píšete jak o módě, tak o duši, o kráse… Každý si tu najde to své, co ho zajímá, o čem se chce dočíst. Výbornou funkcí k tomuto účelu je zde vyhledávač. Líbí se ki také váš nápad založit si stránku na Facebooku, kde mohou čtenářky sledovat co a kdy se zrovna na Slečně děje.
  Co se mi nelíbí? Trošku mi vadí, že tým slečny se schází pouze v Brně, takže přijetí člena např, z Plzně nebo Prahy by pak nemuselo úplně vycházet, co se pátečních schůzek týče…

  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  – Nejvíce mě zaujal článek “Nová image nanečisto – snadno a zadarmo!” . Nejenže aplikace na http://www.taaz.com zaujala mě a mé přátele, oblíbili si ji například i rodiče :D

 12. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? – Asi rok a půl, na stránky jsem přišla náhodně.
  2. Kolik je ti let? – Skoro 15 let.
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? – Mě se líbí snad vše (články, soutěže, desing, …), nic mi tu nechybí.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč? – Líbí se mi článek Dlouhé vlasy jako mávnutím kouzelného protku, protože jsem se dozvěděla něco nového.

 13. Ahoj mila Slecno!

  1. cca rok, ze seznam.cz :)
  2. 20 let
  3. co bych uvitala – clanky o zivote ve svete – cestovani mladych lidi, studium na zahranicni univerzite, praxe v zahranici – zkusenosti, tipy tech, co tam byli, atd.. take napr.vice clanku o zdravem zivotnim stylu (nemyslim tim diety), zajimave clanky celkove
  4. Japonci jsou do studia zapalenejsi.. bylo by fajn, kdyby se mladi lide, napr. studenti dozvedeli vice o moznostech stipendii, zivote v zahranici, atd.

  Mejte se krasne!! :)

  Oli

 14. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
  Slečnu znám asi přes rok, ale teprve poslední půlrok sem chodím denně. Už vůbec nevím, jak jsem ji objevila. Nejspíš nějakou šťastnou náhodou :)
  2. Kolik je ti let?
  Je mi čerstvě 18.
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
  Mám moc ráda tenhle styl článků. Témata i zpracování jsou supr. Líbí se mi, že slečna je jiná než klasické dívčí blogy a časopisy, které mě už vážně nebaví. Není tu článek, který by mě nezaujal. Dokonce to tu teď i velmi rychle aktualizujete, takže nevím co vytknout.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  PMS? aneb Jak zatočit s holčičími problémy přírodní cestou… Skvělý článek, pro mě moc užitečný, jelikož mě spousta popsaných věcí trápí. Rozhodla jsem se, že některé tipy vyzkouším. Jsem moc zvědavá :)

 15. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? : Když jsem byla na návštěvě u kamarádky, tak to tam měla v oblíbených. Je to sice teprve týden ani ne, ale čtu si to pořád:D
  2. Kolik je ti let?: 14
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?: Líbí se mi zde tipy, jak se líčit, nebo tipy co se týče oblékání. Dále pak je tu spousta dobrých nápadů co s vlasy. Od jiných blogů či časopisů tady nepíšete blbosti, které nikoho nezajímají. Po týdnu užívání odpravdu nevím co bych vytkla.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?: Nejvíce mě zaujal článek o líčení kouřových očí, jelikož jsem co se týče tohohle opravdu nešikovná. Skvělý byl fotografický doprovod – to jsem na jiných blozích nenašla. A taky mi došlo že jakékoliv výraznější líčení je na párty. Ne do školy :)

 16. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? znám ji tak 2mesice,dostala jsem odkaz od kamaradky
  2. Kolik je ti let? 26
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? libi se mi,jak jsou clanky napsane
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč? na konkretni si bohuzel nevzpomenu,ale libi se mi temer vsechny :)

 17. 1.)asi měsíc 2.)moc:-( 3.) super počteníčko 4.)přejídám se z nudy,co stím…..a proč?protože nudu neznám a vůbec by mně nenapadlo z nudy jíst,zajímavý článek

 18. 1)Asi měsíc a znám ji přes kamarádku
  2)26
  3)Líbí se mi, že tu jsou zajímavé články,rady a soutěže. Uvítala bych víc soutěží
  4)Nejvíc mě zaujal článek o PMS..

 19. 1) Právě jsem na ni narazila, link mám od kamarádky
  2) 22
  3) mám ráda soutěže
  4) články pročítám celkem v rychlosti, vyhledávám soutěže :-)

 20. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
  Znám ji asi něco přes tři roky. Našla jsem ji tak, že jsem brouzdal po internetu a hledala nějaký článek o anorexii, našla jsem foxygrl a tam byl odkaz na slečnu, od té doby jsem totální maniak, když sednu k pc, jsu sem jako první, jestli nejsou nové články :D
  2. Kolik je ti let?
  Ach jo, zas všude nejmladší… Je mi 13.
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
  Líbí se mi tady především různorodost a originalita. Nebaví mě takové ty dívčí blogy typu : ” Dneska jsem snědla celý KitKat, asi zkočím z mostu!” Fuj.
  A chtěla jsem vás poprosit, jestli byste sem nemohly dát něco o okologii. Děkuji :))
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  Asi článek “Infikované jehly v kině a jiné senzační zprávy”. Konečně jsem vynadala do bezvědomí jedné holce, která mi stále posílá nejrůznější hoaxy, i přes to, že jsem jí několikrát psala, ať toho nechá. Nechala. :)

 21. Jejda, zas tolik překliků,
  Znám ji asi něco přes tři roky. Našla jsem ji tak, že jsem brouzdal po internetu a hledala nějaký článek o anorexii, našla jsem foxygirl a tam byl odkaz na slečnu, od té doby jsem totální maniak, když sednu k pc, jdu sem jako první, jestli nejsou nové články :D

  “A chtěla jsem vás poprosit, jestli byste sem nemohly dát něco o ekologii. Děkuji :))”

  Omlouván se :))))

 22. 1) okolo dvou let, díky kamrádce
  2) 20
  3) líbí se mi články, soutěže a bylo by dobré, kdyby tu bylo více soutěží
  4) článek PMS, protože tam jsou dobré rady

 23. 1) krátce, asi měsíc
  2) 21 let
  3) líbí se mi přehledné rozdělení rubrik, články hlavně v sekci krása a styl, skvělé fotky, stránky vypadají moderně, nelíbí se mi lišta s různými rubrikami na pravé straně, např. populární články, nej komentátorky atd., podle mě je to zbytečné
  4) zaujal mě článek Jak si vytvarovat postavu, když na fitko není – ne že bych na fitko neměla, ale spíš nemám chuť se potit s lidmi v jedné místnosti a zdá se mi zbytečné za něj utrácet, když můžu cvičit sama- jen se dokopat. trochu mi k tomu pomohl Váš článek, snažím se podle něj cvičit alespoň některé cviky, pro dobrý pocit :)

 24. Váše stránky jsem našla díky mé skvělé,dlouholeté kamarádce :-)).Moc Vám blahopřeji k narozeninám a držím palce do dalších let…Jste super!!

 25. 1) asi měsíc, znám je díky přítelkyni
  2) 22 let
  3) články jsou docela zajímavé, i když samozřejmě spíš pro holky- čtu je občas přítelkyni přes rameno
  4) Olivy na talíři, na tváři i na těle – informace o látkách obsažených v olivách a o tom, jak se poznají kvalitní mě zaujaly, olivy totiž zbožňuju

 26. 1) Několik týdnů zpátky..narazila jsem na Vás náhodou, když jsem se potloukala internetovou sítí.. :o)
  2) Příští čtvrtek dvacet čtyři
  3) Líbí se mi zde informace, inspirace, prostředí a přístup
  4) Frčí neotřelé dárky. Inspiruj se a pobav své blízké – protože tzv. gadgest velmi ráda kupuji svým blízkým :-)

 27. 1. Niekoľko mesiacov, našla som cez google
  2. 32
  3. Dozviem sa zaujímavé veci z rôznych oblastí
  4. Dlouhé vlasy jako mávnutím kouzelného proutku – lebo som vždy také túžila mať

 28. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?
  Znám ji úplně od počátku. Jednoho dne jsem hledala článek o účinku pohybu na organismus. Narazila jsem ještě na FOXY GIRL :) a tam byl odkaz na Slečnu. Od té doby jsem její pravidelný návštěvník :)

  2. Kolik je ti let? – 17

  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?
  Líbí se mi, že Slečna je na vyšší úrovni než časopisy typu BARAVO a Bravo Girl a podobně. Nepotřebuju číst články typu “miluje tě?” Jsem ale trochu zklamaná designem. Původní, žlutý, působil optimisticky, svěže, letně, líbil se mi mnohem víc. Taky mi zde chybí rubriky, které byly u původního designu. Jinak se mi líbí, že autorky jsou úplně obyčejné holky s normálníma starostma a radostma :) a že píšou o sobě.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  Dnes jsem tady kvůli článku “Zpevni půlky” protože se blíží LÉTO! :P a já musím začít něco dělat s mým zadkem :)

 29. 1. Hledala jsem jednou nějaké dívčí blogy , ale narážela jsem jen na růžově vyzdobené blogy stupidních holek s růžovým nápisem WELCOME TO MY BLOG , I LOVE THIN a podobný….Až jsem narazila na Slečnu..

  2. Přesně za 8 dní mi bude čtrnáct=o)
  3.Nejvíce se mi na ní líbí její rozmanitost a také časté soutěže(zatím jsem žádnou nevyhrála, ale co není, může být!=D). Najdeme zde články z oblasti kosmetiky, welness, rady jak na kluky a spoustu jiných zajímavých témat. Také se mi líbí, že sem dáváte i informace o sebeuspokojování, protože masturbace už přeci dávno není něco trapného, za co bychom se měli stydět..Žijeme přece v 21.století!! Také se mi líbí přehlednost, především co se týče rubrik a také vyhledávač. Jinak původní vzhled slečny se mi líbil o něco více=o)
  4. Tak patří už mezi starší , ale je to článek o tom , proč je Thinspiration postavené na hlavu. Já sama bych se k ničemu podobnému nikdy nesnížila, vážím si svého zdraví a nechci si ho kazit nějakými nesmyslnými hladovkami a nebo přejídáním a následným zvracením..I když chápu, že teď říkám , že bych sama nic podobného nikdy nedělala a skutečnost je možná jiná..Někdy stačí jedna hloupá nevinná poznámka k tomu, aby nastal tento životní koloběh, který mnohdy hraničí až se smrtí..Jinak z veselejšího soudku se mi líbil článek Uděláme z tebe plesovou královnu..Originální, nápaditý, prostě zcela bez chybičky. Jinak přeji slečně všecičko nej, protože já sama za sebe i za ostatní holky si přeji, aby sem i nadále přibývalo spoustu článků..Slečna je součástí mne samotné..Děkuji redakci za vydávání tohoto báječného internetového magazínu=o)

 30. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud?Slečnu znám už asi 2-hým rokem,a znám jí z internetu.Hledala jsem různé tipy na oblčení apod a náhodou jsem na ní narazila..od té doby jí pravidelně navštěvuju:-D!!
  2. Kolik je ti let?14
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí?Na slečně se mi líbí její rady,typy a vychytávky v různých oblastech-nejvíc krása a duševno!!
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?Nejvíc mě zaujal ten článek o výběru povolání,hodně se mi hodí!!A taky se mi hodně líbí nová image nanečisto..to je fakt super stránka…:-D:-D!!

 31. 1. Jak dlouho už znáš Slečnu a odkud? Asi rok, hledala jsem nějaké prima stránky pro girls a našla https://www.slecna.info. A jsem ráda …
  2. Kolik je ti let? 13 let
  3. Co se ti na Slečně líbí, či ti zde naopak chybí? Líbí se mi témata, která se probírají a zpracování. Uvítala bych více informací ze světa zvířat, která miluji.
  4. Který článek tě v poslední době nejvíce zaujal, pobavil, inspiroval… a proč?
  PMS? aneb Jak zatočit s holčičími problémy přírodní cestou – opravdu number 01

 32. 1. Slečnu znám už asi rok – od minulých velikonoc a upozornila mě na ni kamarádka
  2. 28 let
  3. Baví mě takové ty “holčičí články”, takové ty holčičí problémy má každá z nás, ať je nám 15 nebo 40. Problém y k klukama, s pletí, s líčením, se sexem, s rodiči – to všechno máme společné a já jsem moc ráda, když si můžu o tom na Slečně přečíst. Články mi už nejednou pomohli v rozhodování. Nebylo by špatné Slečnu nějak více rozšířit -více témat a např. nějaká ta reklama někde na ženských webech a diskusích by taky nebyla špatná.
  4. No musím se přiznat, že poslední dobou čtu články typu “zhubnout rychle a bezbolestně”. Takže asi nej článek je zatím pro mě: Jak si vytvarovat postavu, když na fitko není – snažím alespoň shodit to velké bříško, které na mě vykukuje zpod trička. Zkouším doma sama cvičit, ale je to těžké se k tomu denně donutit.
  Jinak jste super, jen tak dál, moc ráda vás čtu!!!

 33. 1. Slečnu jsem objevila teprve dnes, ale ihned mě zaujala. Z blogu http://myearlyevening.blogspot.com.
  2. 14
  3. Libí se mi rubrika krása a styl.
  4. Například článek o legínách, protože jsem si myslela, že je to opravdu až z 20.století. Ještě jsem moc článku přečíst nestihla, ale určitě budu dále číst, protože se mi to tu moc líbí.:)

 34. 1. Dnes je to přesně 13 měsíců:) měla jsem se učit na přijímačky na gympl a místo toho jsem surfovala po internetu… nakonec jsem objevila slečnu.info a od té doby jí kontroluju každý den.na ten gympl jsem se samozřejmě nedostala:)
  2. 14
  3. Líbí se mi, že slečna z holek nevychovává další sadu plastových panenek Barbie, které zajímá jen vzhled a kluci a jak bezpracně zhubnout do plavek v pěti krocích. Oceňuju i články se závažnější tématikou než je make-up, ale typy na líčení apod. si přečtu (a vyzkouším:) moc ráda.
  4. Poslední dobou se mi nejvíc líbil článek o legínách… moje mamka jim říká “tepláky” a tvrdí, že v nich vypadám hrozně hubená:) teď mám argument, že tyhle “tepláky” nejsou jen můj výmysl, ale že se nosily už dlouhou dobu před tím, než jsem přišla na svět…

 35. 1. Asi tak rok .Z blogu jedné holky, která měla pod článkem jako zdroj právě slečnu.info, tak sem se koukla a od té doby sem tu skoro denně :)
  2. 15
  3. Líbí se mi rozmanitost článků a soutěže :).Co se mi nelíbí mě nějak nenapadá :D,možná ten design.
  4. Dva fígle, jež ti usnadní život. Když mám nějaký problém, často si myslím bůhví jaká to není tragédie :D myslím, že díky pohledu z ptačí prespektivy mi to příště zas tak hrozné připadat nebude :) .

 36. 1. Ještě ze staré adresy Foxygirl nebo nějak tak
  2. 15
  3.Dají se tu najít zajímavé tipy a taky to že se nesnaží předepisovat že to je špatně a tohle dobře.
  4. Stejně jako Carol Dva fígle které ti usnadní život.

Leave a Reply

Your email address will not be published.