Vánoční soutěž: Maličkosti, které potěší

Do Vánoc zbývá sotva pár dní… Šílíš z uklízení, děsíš se, že nestihneš nakoupit úplně všechny dárky, zkrátka děláš všechno pro to, aby byl letošní Štědrý den naprosto perfektní. Ale upřímně – myslíš v těchto dnech také sama na sebe? Neženeš se slepě za potěšením druhých bez toho, abys z toho měla opravdovou radost?

Za své předvánoční zásluhy bys spravedlivě měla odměnit i sama sebe. Že už dlouho toužíš po novém parfému a je ti jasné, že ti ho pod stromeček ani letos nikdo nenadělí? Když už beztak půjdeš do parfumerie vybrat kolínskou pro tátu, proč by sis nemohla dopřát také něco pro sebe? Že už celý měsíc slintáš u výlohy nad trendy kozačkami? Zabal si je do dárkové tašky nebo si minimálně slib, že v povánočních výprodejích budou tvoje.

Leckdy ale potěší i úplná maličkost. A co víc – můžeš ji získat zadarmo v naší vánoční soutěži, kterou Slečna připravila ve spolupráci s internetovým obchodem gadgeto.cz. Odpověz na jednoduchou otázku a udělej si radost!

Co můžeš vyhrát?

Ve hře je sedm zajímavých cen:

1.-2. cena: balíček Grow-it dle vlastního výběru – svůj vlastní hrášek, olivy nebo třeba chilli papričky si vypěstuješ snadno i na okenním parapetu
3.-5. cena: silikonové hodinky Crazy – jsou pružné a hodí se k elegantnímu i sportovnímu looku
6.-7. cena: kouzelná svíčka – perfektní pomůcka pro navození relaxační atmosféry v bytě

Soutěžní otázka

Napiš nám, ve kterém městě má internetový obchod gadgeto.cz svoji kamennou prodejnu. Správnou odpověď nalezneš na stránkách sponzora soutěže.

Správnou odpověď nám pod heslem GADGETO pošli prostřednictvím formuláře (viz níže) nejpozději do 31. prosince 2011.

Soutěž ukončena.

Pravidla soutěže

Soutěž trvá od 17. prosince 2011 a bude ukončena v sobotu 31. prosince 2011.
Každý může soutěžit pouze jedenkrát. O výhercích se rozhodne slosováním.

Nezapomeň uvést poštovní adresu, na kterou ti balíček v případě výhry budeme moci poslat. Díky tomu si ho rozbalíš o to dříve! Pokud se nám výherce, který neuvedl poštovní adresu, nepodaří kontaktovat, vylosujeme někoho dalšího.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.