Už máš dárek pro NĚJ?

Všechny dárky pro své blízké máš nakoupeny, ale stále ti chybí něco pro tvého partnera? Nebo naopak upřednostňuješ nakupování na poslední chvíli a hledáš insporaci? V obou případech se se mnou ale určitě shodneš v tvrzení, že sehnat dárek, který potěší mužské pohlaví, je opravdový oříšek.

Samozřejmě, že každý muž je jiný a co se líbí jednomu, odsoudí třeba ihned ten druhý. Ale třeba ti naše malá inspirace s tímto darek-narozeniny-pro muzekaždoročním problémem alespoň trochu pomůže.

Oblečení raději ne

Pokud svého přítele neznáš opravdu dobře nebo tě nepověřuje nákupem oblečení častěji, raději se této oblasti vyhýbej. Snadno sáhneš vedle jak ve velikosti, tak i stylu. Z oblečení můžeš ale poměrně snadno vybrat spodní prádlo (klidně i vtipné nebo naopak luxusní kousky). Stejně tak zřejmě nic nepokazíš tričkem oblíbené značky. Dál ale už radši nechoď.

Kosmetika? Ano, ale…

Určitě nechceš, aby si tvůj miláček myslel, že ti nějakým způsobem nevoní. Proto může být háklivý, když pod stromečkem najde obyčejný sprchový gel. Pokud však sáhneš po nějakém zajímavém kousku, jistě bude rád. Nic nezkazíš ani pěkným parfémem.

Opravdu chce lístky do divadla?

Nebo tam chceš spíše ty, a proto mu dva nadělíš? Jasně, asi s tebou půjde, ale popřemýšlej spíše nad dárkem, po kterém touží opravdu on. Zážitek je skvělá věc a ten gurmánský muže opravdu potěší. A co takhle trocha adrenalinu? Projížďka luxusním vozem? Ano, tohle se jim líbí.

Nedělej z něj někoho, kým není

Je tvůj milovaný blázen do počítačů a ke sportu ho musíš přemlouvat? Pak mu určitě neudělá jakékoliv vybavení k této aktivitě radost. To, že z něj chceš mít korbu s hordou svalů neznamená, že to chce i on, a proto na ty činky rovnou zapomeň. A platí to ve všech směrech, podporuj proto jeho stávající zájmy a zaměř se především na ně.

V každém případě se vyplatí naslouchat jeho přáním. Často jen tak utrousíme, že bychom něco chtěli, stačí si to jen zapamatovat. V neposlední řadě nezapomínej, že velikou radost mu udělá, když si mašli uvážeš jednoduše kolem sebe.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.