„A nezapomeň na mě, Ježíšku…“ (+ soutěž)

jezisekVánoce jsou tady přesně za měsíc a dva dny, z brněnské Vaňkovky se zase po roce stala Baňkovka a stromečkům a kýčovitým Santům se nevyhneme snad v žádném obchodě. Také čas na dopsání posledních řádků v dopise pro Ježíška se nebezpečně krátí. Že už všechno máš a nevíš, co si letos nechat nadělit? Slečna přináší tipy na několik novinek a vychytávek.

MOBILNÍ JEŽÍŠEK6220-classic-black_1230886368
Už klasicky se pod vánočním stromečkem zabydlely mobilní telefony. Během listopadu se s novinkami doslova roztrhl pytel a do Vánoc se objeví ještě asi deset úplně nových modelů. Který z nich si přát? Z cenové kategorie kolem pěti tisíc za zmínku určitě stojí elegantní LG BL20 New Chocolate, o něco levnější Nokia 6500 Classic nebo účelně vybavená Nokia 6220 Classic.
Náš tip: Mobilní telefon Nokia, 5000 Kč, kralovnaelektra.cz

sonyHUDEBNÍ JEŽÍŠEK
Dalším ježíškovským evergreenem jsou MP3 a MP4 přehrávače. V září se na trhu objevil přehrávač Fun Beat EM270 s úctyhodnou výdrží až 70 hodin. Kromě poslechu hudby a rádia dovede prohlížet elektronické knihy (E-Book). Své novinky však představil také Apple. Nový iPod nano umožňuje natáčet video, což ocení především aktivní uživatelé a fandové Facebooku a sdílení dat. K dispozici je v devíti různých barvách. Spoustu parády za slušnou cenu uděláš také se stylovým přehrávačem Sony NWZE443R.
Náš tip: Hudební přehrávač Sony, 2034 Kč, kralovnaelektra.cz

JEŽÍŠEK KADEŘNÍKfen_panasonic
A jestli po mobilu ani přehrávači zrovna netoužíš, jistě tě nadchnou vymoženosti pro péči o krásu celého těla. Nový fén D4444 a žehlička na vlasy S9950 od Remingtonu přicházejí s revolučním nápadem: dodávají vlasům pečující látky již během jejich úpravy. Díky vyšší teplotě je tento způsob ošetření účinnější než techniky „zastudena“. Fén Panasonic EH2271W825 zase udržuje přirozenou vlhkost vlasů pomocí iontové technologie. Dodává jim hydrataci, zdravý lesk a půvab.
Náš tip: Vysoušeč vlasů Panasonic, 2250 Kč, kralovnaelektra.cz

Text: Jitka
Foto: kralovnaeletra.cz, 123rf.com

Pozor, SOUTĚŽ!

Pokud při úpravě vlasů preferuješ žehličku, můžeš se se Slečnou zapojit do soutěže o cestovní Rowentu CF 7212 DO, rowentajejíž keramické destičky se do dvou minut nahřejí na teplotu 180°C. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky. Cenu do soutěže věnuje internetový obchod s elektronikou kralovnaelektra.cz.

Soutěžní otázky:
1. Kolikaprocentní slevu aktuálně poskyteje kralovnaelektra.cz na model žehličky, o niž se soutěží?
2. Kdyby sis mohla vybrat jakýkoliv dárek z celého sortimentu tohoto internetového obchodu, co by tě zaujalo nejvíce? (pošli nám odkaz na konkrétní produkt)

Jak soutěžit: Svou odpověď nám odešli prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE. Nezapomeň uvést svou adresu, abychom v případě výhry věděli, kam ti můžeme balíček poslat. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.
Konec soutěže: pondělí 7.prosince 2009 v 17:00

5 Comments
  1. Tak nevím – ani mobil, ani MP3 nebo fén bych teda k Vánocům dostat nechtěla – tohle jsou věci denní spotřeby, které si koupím i sama. Na Vánoce raději dostanu třeba blbou čokoládu, ale bude to pro mě daleko cennější než mobil. Vánoce jsou pro mě ještě pořád o tom být s tím, koho mám ráda… a ne o tom, co dostanu.

  2. Já jsem blbka, já smazala předmět :D a poslala jinej .. no viděli jste to někdy? Nu škoda :-) žehla by se hodila:-)

  3. JJ žehlička by se hodila :) jsem si ji chtěla koupit o prázninách, ale všechny moje úspory padly na učebnice do školy, tak nic….. snad mi ji přinese ježíšek :D pokud budou penízky mno :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.