Ani na podzim nesmí být nuda!

sunshineI když už začala škola a všichni máme plno starostí, měla by sis najít alespoň chvilku na odpočinek. Využij zatím ještě slunečných víkendů k procházce po městě, jízdě na kolečkových bruslích nebo pikniku s přáteli. Máme pro tebe opět pár osvědčených tipů. Letošní podzim bude skutečně pestrý!

1) Sportovní odpoledne

Nejlepší odpočinek je aktivní odpočinek. Tak vytáhni kolečkové brusle či kolo a vem s sebou kámošku, svého kluka, psa nebo vyraž sama, záleží na tobě. A nejen že se skvěle pobavíš, ale při bruslení trochu vytvaruješ zadní partie :-)

2) V parku

Pokud na sportování zrovna moc nejsi, vem mp3ku nebo oblíbenou knížku a obsaď lavičku v parku. Typ: Učení v parku taky není špatné a třeba zjistíš, že ti to venku jde líp;-)

3) S partou

Samozřejmě, že s partou můžeš vyrazit na kolečkové brusle nebo do parku, ale co třeba návštěva plavečáku, když už není teplo na koupání u rybníku. A co kdyby jste zašli do ZOO? Že je zoologická zahrada pro mimina? Tak to ani omylem, rozhodně tam zažijete spoustu legrace.

4) Když se ti nechce ven…

…tak se dá dělat hodně věcí i doma. Na Slečně najdeš mnoho typů na dobré knihy i filmy, tak se nech inspirovat. Když k filmu přizveš ještě kámošku, je o zábavu postaráno.

Pište své vlastní doporučení podzimních aktivit do komentářů!

Text: Verča W.

3 Comments
  1. No wow, dobré tipy. :-)) By som sa išla trebárs trochu pokorčuľovať, ale neviem to, tu absolútne nikde neni poriadne miesto na učenie. :-(

Leave a Reply

Your email address will not be published.