Zázračné bylinky, které najdeš doma

Představ si, že stojíš v kuchyni. Ani se neuvědomíš, kolik se toho tady dá využít! Když se některá či některý z vás podívá do skříně určitě tam najde řebříček obecný. Ale nás spíše zajímá bylinka nezpracovaná. Je to silné afrodiziakum. Pokud hodinu například před předpokládaným sexuálním stykem, vypije muž šálek čaje z listů zvýší se jeho výkonnost.

Chřest lékařský a křen selský, tak jako řebříček, má velmi nesporné povzbuzující účinky.

Lékořice vyvolává velmi sladké pocity a chili chilli papričky mají silnou pálivou látku, která podněcuje pohlavní činnost.

Pepř černý také obsahuje látku, která povzbuzuje pohlavní činnost.

Celer a cibule oproti tomu dává tělu sílu či probouzí smysly a česnek v jídle v němž je obsažen, podněcuje vášně.

Když otevřeš lednici určitě tam najdeš mrkev. V syrovém stavu je silně afrodiziakální. Okvětní lístky slunečnice usmažené v oleji, posolené a opepřené upevňují partnerskou lásku.

Banán, který se nachází ve většině domácností je taktéž silně afrodiziakální. Med a kokosový ořech zase podporuje vášně.

A něco malinko opačného – lanýže. Jsou to velmi účinné stimulanty.

Připravila: Lilian

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.