Crazy trapásky

hudbaPotřebuješ rozveselit a nic ti nepomáhá? My se v redakci skvěle bavíme nad trapásky, které nám na náš e-mail posíláte, tak proč bychom se o ně něměli podělit i s vámi? P.S.: Své unikátních příspěvky můžete posílat na náš redakční e-mail s heslem TRAPASEK!

DRBNA? NIKDY VÍCE!
Buďte rádi, že neznáte našeho fyzikáře. Tričko si mění jednou za půl roku, kalhoty snad vůbec a z pusy mu páchne jako zmoklýmu vořechovi. Když k vám přijde a na něco se vás zeptá, tak odpodanete. Fakt děs! Jednou jsme s holkama seděly ve třídě a bavily se o něm. Smála jsem se a hýkala: “Ty jo, on místo pasty asi vážně používá paštiku v tubičce!” Holky se taky rozesmály, ale najednou zmlkly. Fyzikář stál přímo za mnou a já nevěděla, jestli to slyšel nebo ne. Do konce hodiny jsme se o to s holkama dohadovaly. Cítila jsem se trapně a rozhodla se, že se mu přestávce půjdu omluvit. Po zvonění jsem za ním zašla k tabuli a řekla jsem mu, že s tou pastou jsem to tak nemyslela, ať to nebere špatně. On na mě ale zůstal nechápavě hledět, z čehož jsem si vyvodila, že před tím neslyšel nic a já jsem teď za blbečka. No prostě trapas!
Mirísek, 15

NAŽHAVENÁ SMS
Nejedno odpoledne okupuju počítač v tátově pracovně. Pokaždé různě brouzdám po internetu, kecám s kámoši na icq a občas si něco stáhnu do mobilu. Je to asi půl roku, co jsem se na chatu seznámila s jedním suprovým klukem. Bavili jsme se přes icq, poslali si spoustu fotek a nakonec si i vyměnili telefnní čísla, protože večer jsem na počítači být nemohla, když už byl doma táta a musel na něm pracovat. Jednou večer jsme si psali smsky a já se skvěle bavila. Ze srandy jsem mu poslala zprávu, jestli je taky tak nažhavený, jako já. Podařil se mi ale šílený přehmat! Tuto žhavou smsku jsem totiž neposlala Michalovi, nýbrž svýmu tátovi. Ihned mi volal a vyptával se, komu takové zprávy píšu, když je mi teprv 14!
Suzee, 14

KUPTE SI NĚCO DOBRÝHO!
O pololetí jsme se ségrou dostaly od rodičů nějaké peníze za vysvědčení. Domluvily jsme se na jedno odpoledne, že spolu vyrazíme do nákupního centra a uděláme nákupy. Všude byly velké slevy a tak se nedivte, že jsme už po hodině měly utracené všechny peníze, co jsme měly se sebou. Když jsme vycházely na parkoviště, všimla jsem si u sloupu postávajícího pána s černými brýlemi a pomačkaným kabátem. Bylo mi ho líto a žduchla jsem loktem do ségry: “Hele, my jsme utratily tolik peněz za pár hadrů a ten chudák slepý nemá ani na chleba!” Vysypala jsem z peněženky pár posledních drobásků a za tím ubohým pánem zašla: “Nate, kupte si něco dobrýho,” a vhodila mu peníze do kelímku který držel v ruce. Ten chlápek ale vyděšeně vyskoči, sundal sibrýle a začal na mě křičet: “Co to tu vyvádíš, holka pitomá?! Proč mi sypeš padesátníky do kafe?!” V tom mi to docvaklo. Ten pán nebyl žádný bezdomovec, slepec ani žebrák! Ségra se mi kvůli tomu směje dodnes!
Gerinka, 16

Líbí se ti trapásky a máš vzásobě také nějaký vlastní? Nestyď se a pošli nám ho:-)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

7 Comments
  1. k tomu prvnímu: minulý rok sme měli fyzikářku, která nosila mikiny s medvídkama, a taky jí strašně smardělo z pusy, jednou sem si do školy přinesla elektrický osvěžovač vzduchu a před hodinou ho dala do zásuvky, vůbec z toho nebyla nadšená….

  2. mno jako ja se svama musim taky podelit o jeden trapasek.Byl to snad nejhorsi trapas za cely stoleti.Brr.. ehm takze:”Jednou jsme se s kamoskou domluvili,ze si vyjedeme na kole na jeden kopec kde se kazdy rok konal Tabor.Mno a jak to tak nekdy byva,sli jsem tam pres plot pozorovat spoceny kluky bez tricek a zacali jsme je hodnotit.Mno ale najednou jsem si vsimla jendoho keriku na kterym byli maliny.Tak jsem vyrusila kamosky od rozplyvani se nad tema klucinama a zatahla ji k tomu krovi.Noo tak jsme zacali sbirat ale najednou jsem zpozornila jednu velice velkou a stavnatou malinu ktera pravdepodobne cekala jen na me.Tak jsem si capla do takovy postoje ze to vypadalo jako kdyz “konam potrebu” noo a tak jsem se na ni zahledela az jsem rekla na kamosku:”Helee tak je ale chlupata!!” mno ale jelikoz to bylo u cesty,tak najednou se tam objevil jeden klucina ktery sel akorat do tabora a zacal se smat a vsecko vyzvanil ostatnim klukum.Od te doby se tomu taboru radsi z daleka vyhybam”:D

  3. No,to mě se stal ve fyzice takovej trapas,že jsem chtěla změnit školu.Jednou jsme náko změnili téma,samozřejmě “SEX”.No a moje kámoška řekla,že nechápe,proč jsou porno stránky až od 18,že Erika tam chodí v pohodě a je jí 13………
    No učitel čuměl,pak dostal vytlem,a od ty doby me dava samy jedničky :-)

  4. Mě se nejvíc líbil trapas: Nažhavená Sms, to kdybych já poslala tátovi, tak nevim co by udělal, ale určo by mě nepochaválil :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.