Dárek pro každého

dárek pro každého

Vymýšlet dárky pro příbuzné může být otrava nebo zábava – záleží jen na tvém přístupu a na tom, zda se probíráš nudnými suvenýry nebo zasurfuješ na internetu a vyhledáš dárek zajímavý pro tebe i pro obdarovaného.

Pro mnohé z nás je nakupování dárků pro ty, kteří jsou nám blízcí, velkou radostí, zvláště pak při samotném rozbalování a zjištění, že se nám koupě opravdu vydařila. Po delší době se však může stát (a většinou i stane), že dojdou nápady na originální dárky. V takových situacích, je potřeba neztrácet hlavu a začít přemýšlet nad tím, jaký daný člověk opravdu je.

Pro vtipálky

Lidé se smyslem pro humor mají rádi srandu, a zvlášť tu neotřelou. V případě, že má někdo z tvých blízkých veselou povahu, jenom dobře pro tebe. Vtipné dárky poteší každého určitě jsou to pravé ořechové. Ukaž, že i ty se umíš pobavit stejně dobře a víš co je jeho doménou.

Pro gurmány

Pokud máš v rodině jedlíka, který se v jídle opravdu vyzná, a i ty se umíš v kuchyni alespoň trochu otáčet, uvař něco moc dobrého. Inspirovat se můžeš recepty, které najdeš na Slečně. Například Red velvet cake ocení i ti nejmlsnější. Nezapomeň na to, aby i jídlo na talíři vypadalo stejně krásně jako stolování.

Pro umělecké duše

Ale co když je ve tvém okolí někdo, kdo si libuje v umění? Chceš ho překvapit něčím skutečně krásným a originálním? Co takhle jedinečné obrazy na míru? Upřímně, kdo z nás by se nechtěl pyšnit doma obrazy velikánů? Velmi praktické také je, že můžete použít rámování obrazů online, což ušetří mnoho času.

Pro odvážlivce

Tento tip je vhodnější spíše pro muže než ženy, ale najdou se i takové dámy, které adrenalinový dárek jistě ocení. Nejeden muž by si rád vyzkoušel jízdu luxusním vozem, školu smykování, pivní lázně, či tandemový seskok. Takových adrenalinových, ale i překvapivých dárků existuje bezpočetně, stačí jen vybrat.

Autorka: Klára J.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.