EMO aneb Kam ten svět spěje?!

emoObchody zaplavily lebky a proužky, ulice depresivní lidi(?) vypadající jako příbuzní Adamsovy rodiny. Na chatu a diskuzních fórech se střetávají dvě protikladné skupiny. Ke které patříš ty?

O EMO stylu (pokud se dá říkat styl tomu, že ze sebe někdo dělá chudinku, depresevního člověka a přitom se snaží být zajímavý) už slyšel asi každý. Existuje už několik let, ale až v poslední době nabral na popularitě.

Všude na internetu můžete narazit na tzv. EMOpravidla, která nabádají k podřezání žil, smutku, předstírání pohlavní orientace a dalším zvrhlostem.

Proč chce být někdo EMO? Možná se snaží být jen zajímavý nebo upozornit druhé, že se mu něco nelíbí, ale existují přece i jiné způsoby. Když si někdo podřeže žíly a dělá ze sebe drsňáka tím, že si namaluje pod oči černý kruhy, asi nebude moc normální člověk. Svět je takový, jaký si ho děláme my a jak ho vidíme.

Takže lidi, svět není černě proužkovanej s lebkama, ale barevnej! A jak praví jeden citát… není umění nezakopnout, ale vstát a jít dál.

P.S. budu ráda když napíšete své názory :-)

Foto: deviantart.com
Tex: Kate

304 Comments
 1. MáM stejný názor už mě to
  pekne ś*re protože kvůli EMO stylu jsem ztratila spoustu kamarádů…
  Kámoška se řeže…polovina naší třídy chodí od
  hlavy až k patě v černém s linkama. Je to trend….ale
  podle mě je EMO každy, každý je nějak citlivý…nesnáším Emáče
  …kteří si na něco hrajou..přece jsme všichni lidi
  a né nějaký bytosti kdesi z daleka.

 2. Mě emo nevadí, pokud se to nepřehání. Myslím si ale, že emo styl není jen o řezání a podobných věcech. Ti lidé to tak prostě cítí a nejsou emo jen proto, aby byly trendy, ale protože je to zkrátka jejich styl, patří k němu a líbí se jim.

 3. Ahojky, přesně tak:-(…Pomalu ale jistě ztrácím svou kámošku, protože ta už žije jen pro emo a nedokáže se bavit o ničem jiném…Vůbec se nesměje a to byla tak pohodová usměvavá holčina:-(…Musím se přiznat,byla jsem taky emo,ale líbilo se mi to
  jenomchvili,rozhodně jsem i v té době udsuzovala podřezávání žil a podobné blbosti! Jenom vzhled a hlavně muziku, ta se mi uchovala ještě
  trochu ted,ale emo užodsuzuju…Moje kámoška by beze mě o emu nevěděla a to si strašně vyčítám:-(…

 4. já si myslim to samý. protože jsem takhle přišla taky asi o dvě kamarádky. a přijde mi to jako že ten člověk, kterej se snaží uplatňovat tenhle tkzv.styl, tak se jenom snaží bejt drsnej a ve skutečnosti je to pravej opak.

 5. me se emo vubec nelibi a nechapu ty lidi ktrym jo vzdyt svet je od jakzivy barevny nebo videli ste nakou rostlinu nebo zvire jen v cerne s bilou no jako treba zebru jo ale ona si urcite zili nepodrezava :D

 6. jo někdo to fakt přehání…oblečení se mi docela líbí, ale pořád jen černo bílá černobílá..to je nuda :o) ale co je tohle za STYL

 7. jo někdo to fakt přehání…oblečení se mi docela líbí, ale pořád jen černo bílá černobílá..to je nuda :o) ale co je tohle za STYL

 8. Mě emáci nevaděj, nikomu neubližujou, do nikoho se nenavážej.. – naopak od hoperů! To sou lidi, který si hrajou na pány světa a každýho, kdo nebere jejich trapný, rádoby drsný kecy a tácky na hlavách, by nejraděj zabili.. Mluvim z vlastní zkušenosti.. A teď si vemte EMO,.. těch se člověk nemusí na neosvětlený ulici bát,že vás jen tak pro zvýšení sebevědomí zmlátěj. Maj svůj svět a nikomu ho nenutěj..Tak proč ne, je to jejich věc, jak vnímaj svět okolo sebe.. i když třeba černobíle..

 9. Každej má být sám sebou. Tyhle styly jsou jenom jako inspirace, buď si vybereš nějaký, co tě fakt osloví a neboo si je namícháš… To je jedno, hlavně buďte samy sebou!

 10. Ahojky…Jsem emo no a?Jsem ale i normální holka.Pravidla typu: Musíte si podřezat žíly,tak to dělají emo…To neberu.Je to MŮJ SVĚT a MOJE EMO.Není to návod z internetu!
  Já,můj nej kámoš a další kámoš jsme prostě emo trojka.Ale chováme se normálně,i se smějeme…Je to snad trestný? Není!Emo není o proužkách,lebkách a tom jak se tu píše,ale jsou to emoce…Je to láska,je to přátelství,je to pocit je to všechno…A my vás snad přemlouváme abyste se s námi bavili? Abyste byli emo?

 11. Není pravda, že když někdo nosí EMO styl, že je to citlivka, která ze sebe dělá chudinku a podřezává si žíly apod…..Je to prostě styl, který si člověk vybere. A není správný někoho kvůli tomu odsuzovat!!!! A tohle co se objevilo v článku: O EMO stylu (pokud se dá říkat styl tomu, že ze sebe někdo dělá chudinku, depresevního člověka a přitom se snaží být zajímavý) už slyšel asi každý. Existuje už několik let, ale až v poslední době nabral na popularitě. – to není fér!!!! Asi jste potom nepochopily, co je účelem stylu EMO. Účelem není ze sebe dělat chudinku, ale e-mage, která tak na lidi působí!!! Ovšem, každý má jiný názor.

 12. podle mě pokud to tak někdo cítí že je EMO…tak to bych možná brala, ale že se tak někdo chová,oblíká se tak atd. jen aby byl cool a dělá to z machrovinky … tak to se mě hnusí :( Znám pár takovejch a věřte mi dělají to jen kvůli tomu aby byli prostě fakt drsní! a věřte mi že drsní sou možná pro další ubohý namachrovaný lidy , ale rozhodně ne pro normální inteligentní lidi …. Tohle ráda nemám.. :( Ale když někdo ze sebe dělá EMO protože to tak cítí a nedělá ze sebe že je celej svět…tak si zas myslím, že je to v pořdku…jen at si dál depkaří na tomhle krásným veselým světě :)nebo ne..? :)

 13. Tak tyhle komentáře jsou snad všude – emo je o emocích .. Krucinál vy si snad myslíte, že nic necítíme? Že nemáme city?? Že když nejsme emo, tak nemáme emoce??? Ale to se pletete, my je máme, ale emo nejsme!!! A proč si říkáte emo? Neříketje mi, že jste byli i v době, kdy to nebylo v módě a hlavně tady netvrďte, že to neděláte aby jste byli in .. Koukala jsem na video z emo srazu no ty lidi si opravdu jen na něco hrajou a chtějí být asi zajíamvý. Ale proč??? Proč být v depkách??? Protože jste si to přečetli na emo blogu?????? K čemu to je? Řekněte mi význam emo … všude samý emo … emolebky, emoobleční, emonálady, emopanenky, emofotky, emoweby … co to jako má být? Chcete být jiní??? Tak si najděte styl, copak vás baví být v depresích jenom aby jste byli in??? Co to je za blbost?? Smějte se, bavte se, milujte se, skákejte, všechno možné, ale depky hoďte za hlavu!!!
  Je to můj názor, emo se mi nelíbí, nevím co je na něm hezkého!!

 14. Emo neodsuzuji, ale nesnáším lidi, kteří o emo stylu něco slyšeli a hned ho musejí uznávat, protože to ted frčí, je to in a oni přece musí být cool…..jenže to je úplná blbost…..emo hudba je hezká, také si jí poslechnu, ale nejsem Emo. Už vidím, že až tohle všechno odezní a najde se něco nového, tak se “naši emáčci” na to přeorientují a už najednou nebudou Emo, ale třeba metalisti, diskanti atd.
  Měla jsem kámošku, která si o sobě myslela, že je nejlepší, protože se oblíkala podle hvězd (např. Paris, Madona atd.), ostatní odsuzovala, protože neměli např. čelenku jako Paris, nebo kalhoty jako Britney. Začala nosit také proužky, lebky a další věcičky emo stylu. Pokud jsem si to oblíkla já, bylo zle……….u mě navždy skončila………Lidi, co si hrají na Emo, jen kvůli módě, nebo aby byli IN, NESNÁŠÍM!!!

 15. ahoj,
  ja se neoblýkam jako EMO girl ale normálne..Emo jsow emoce a žádné pravidla neberu
  …i když si nekny reznu nečím ,je to jenom s depresí a podobne..neríkam o sebe že sem emo…emo indsade..poslowcham emo muzika ale tahy pop a hip hop…mám ráda emo sty a mám pár pohodových emo kámošu
  líbi se my emo…no já se nochovám jako emo girl…já bych nevidržela se nezmaát a emo sow emoce ..neni nahodow tahy smích emoce ?emoce radosti..

 16. My ve třídě máme nově jednoho emaře, ale naštěstí se tak jenom oblíká, češe atd. Ale nedělá
  ze sebe vydeptovanýho chudinku kvůli každý kravině

 17. Souhlasím s 3. komentářem Míši, taky jsem kvůli tomu ztratila kamarádku, kterou jsem na to přivedla já. A to jen proto, že mi tadle hudba a moda byla vlastni a pak jsem jednoho dne našla na netu,že to odpovídá EMU.
  Moje kámoška byla taky vysmátá a pohodová holka…dneska má ruce dořezané, je stále v depresi a furt poslouchám jak ji nic nebaví.
  Bohužel to je život. To je moda. :(

  A emo není o řezání a depresích. Je to normální styl jako každý jiný, jen dnešní lidi potřebovali něco nového, tak si ho přizpůsobili.

 18. To by mě fakt zajímalo, kolik by bylo lidí v pruhovaných hadrách, kdyby nepřišla ze zahraničí vlna EMO! Kolik lidí by to u nás znalo? Není divné, že před rokem dvěma byli lidi normální a pak jako kdyby je někdo praštil do hlavy a bum, budu strašně smutná, a asi si podřežu žíly, však to bylo na netu…. třeba budu in, až mi v lepším případě budou šít zápěstí :D Je fakt zajímavé, kolik lidí v sobě NAJEDNOU objevilo, jak jsou vlastně úplně nešťastní, smutní, ztrápení…. Počítám, že to ještě chvilku vydrží, a pak zase příjde móda růžové a Emaři vymění černou a nahodí úsměvy… budou přece NAJEDNOU strašně šťastní, tak proč si podřezávat žíly, však už to nebude in…

 19. Mne osobne sa EMO ako image ľúbi… To, že si Emáci režú zápästia, je ich vec a ani mne to nejako nekomponuje a neohúrilo ma to v dobrom svetle… ale je to ich vec… niektory si myslia, že na to majú dôvod (nechal ich frajer/frajerka, majú problémy v rodine a pod.) a iný to robia len tak, aby zaujali… mno ja by som na to mala veľa dôvodov, ale nedokázala by som si ublížiť… ale vedela by som chodiť v čiernom, prúžkovanom, s lebkami a aj sa tak česať a maľovať :)

 20. když je EMO o emocích,tak PROČ se nesmějí??Vsadím se,že proto,že si to našli někde na webu…Jestli je emo o emocích,tak jen o těch špatných.Ale můj život to není, je to jejich problém,já to už dál nehrotím :-)

 21. me se libi jejich uces…jinak ze se malujou a delaji to co delaji to je proste hnuuus!!ale lebky sou good:-))

 22. hehe, spíš bych řekla že emo není o emocích, pouze o příšerně přehnaným divadýlku s depresivníma pocitama…tváří se že maj nějaký problémy, ale oni sami z toho dělají problémy, člověk kterej nějaký skutečně má, buď de a postaví se jim čelem, nebo to skrývá a nedává to rozhodně najevo jak oni, takže můj závěr….EMO je nemoc, psychická nemoc ;-)

 23. S Emo chování já taky nemám nic společného.Jen se mi líbí proužky i lebky a
  tak mám mimo barevné oblečení pár těchto trendy kousků. Vlastně to začala
  nosit kámoška pak i druhá a mě se líbí trika s potiskem,mikiny s kopucí což teď frčí
  tak sem si něco koupila. Já myslim že je to jen moda,která se zachvíly zas změní. I
  když bůh ví jestli to nebude ještě horší. :-)

 24. misim že jak rychle emo připlavalo tak rychle zas odplave. pak se ukáže kdo za tím viděl jen módní hit ale podle mě v čr “opravdových“emo moc není, jestli vůbec někdo:o) moje kámoška, “drsná metalistka”, ve mě vidí emo jen kvůli muzice, takže když mám jedno triko s proužkama(třeba červená bílá)tak hned “ty si emo!”… tak mě napadá skupiny který vznikly v roce 2000 už se nazývaly emo kapela??? já bych byla pro aby tu bylo zas něco jiný(třeba hippie, květinové děti:DDDD – dost blbej příklad pááá

 25. já emo nijak neodsuzuju, některý hadříky se mi líběj, no a proužky, nejsou jenom černo bíbý, ale i jinak barevný… a to se nosilo už dřív. A chtěla bych říct z vlasní zkušenosti: aniž bych se snažila být emo, tak prostě teď poslední dobou mam depky, neci bejt zajímavá výrazná nebo tak něco, prostě přišly a strašně mě ser.. takže si myslim že depky (některejch lidí) nejsou jenom aby byli zajímavý, ale protože sou pro to takový okolnosti a taky si myslim že v mym věku(skoro 15), se to prostě stává…
  Tohle je divnej komenář, ale já sem to sem chtěla dát

 26. jasně, každej mívá deprese, ale nedělá z toho hystericky přehnaný divadlo jak je svět ošklivej atd atd…

 27. Řeknu to takle. Me se to oblečení líbí, nosím občas lebky a tak ale někdy, teda spíš ještě častěji, nosím obyč věci všech barev. Nelíbí se mi ale to chování. Mračit se, řezat si žíly, s nikým moc nekomunikovat. Já třeba teď sem nešťastně zamilovaná a ano, občas se tvářím smutně ale když sem s někym koho mám ráda tak se mu třea svěřim ale pak už se zase směju! No ale zase chci říct že to že člověk nosí proužky a lebky neznamená že je emo. Tak např avril lavigne se taky se svym stylem na svět směje a užívá si ho. prosím napiště na k.nekvasilova@centeum.cz co si o tom myslíte. pp Kláruša :)

 28. Omg..mě upa serou..ale prostě ty holky kdyz sou zažraný do EMA je to hruza…treba nektery jsou v tokm pěkný ale je to upa na nic!!měli by to pohchopit už kua…tet sem znova viděl jak se zabila holka ..duvod??EMO…sem pro STOP EMO

 29. Podle mě spíš záleží na tom, jakou cestu si vyberete..mě se taky líbí EMO styl
  (ale zase všeho s mírou že?:-D)..když máš emo věci, nemusíš se řezat ani nic tak..
  prostě se buď vydám tou první cestou, že se navlíknu do černýho a taak, budu se řezat,
  budu přehnaně citlivá, myslet na sebevraždu atd..a nebo se vydám tou druhou cestou..zůstanu
  takovou jaká jsem, vypěču se na takový předsudky, že když mám na sobě emo věc, musím být emo a tak..
  o tom to je podle mě..prostě si vybrat…

 30. mě emo nějak nevadí, některý oblečení je docela i hezký, ale nemá s to přehánět a jako úplný vrchol mi příjde, když si někdo podřeže žíly, jenom kvůli tomu, aby světu dokázal, že je pravý emo.. Podle mě si má člověk života užívat a né celej život smutnit… Já znám jednu holku a ta je fakt šáblá… Pořezává se a s nikym nemluví… to fakt nikdy nepochodim.

 31. Jenom proto, že se líbí prouuužkyyyy a lebkovitý oblečení neznamená, že si v nejbližší
  drogerce seženu žiletku a podřežu si žíly jen proto abych byla zajimavá =DDDDD

 32. emo no..no..svet je preci barevny..a ne crno-bily…..driv jsem povazovala,ze je to moderni……jenze neni!!moderni..
  jinak receno jedinecny…rozhodne neni moderni kdyz se vsichni oblikaj stejne,nebo spis ve stejnem stylu..uz je to trapny!!!!
  jinak nevim co bych k tomu rekla

 33. no…souhlas s většinou lidí…EMO se mi nelíbí…spíš to prostě nědokážu pochopit…jak ze sebe může někdo dělat takovýho kašpara..přijde mi to ubohý…hlavně si myslim že ty kluci když si začnou hrát na unfnukánky tak už to nejsou kluci…jo jasný ne všichni kluci sou drsný a líbí se mi když je kluk trochucitlivej ale nesmí se to přehánět…tak že prostě emáci sou trapáci a konec…:D

 34. co je to za názor?? :-/ vuuubec nevite o čem emo je!! vubec :'( myslite že se vsichni řežou?je to uplne o nečem jinem !! a emopravidla? to je pro pozery! človek se musi emo narodit….tag se pak nenavažejte do takovych kteři maji melancholickou povahu od přirody….radsi se zamyslete nad těma kdo emo jsou jenom pro to že je to moderni a že se mu to momentalne libi….a vubec neni pravda že jsou porad smutni….jenom jsou proste jini než ostatni…maji aspon nejake starosti a ne rešit jestli je někdo trapny a kdo ne….

 35. jo a jste ubozí navažet se do jinych….to by emaři neudělali….respektují se a o tom to je….proč se nenechate navzajem žit? hm?? vybrali si tenhle životni styl a vy nebudete řikat že jsou špatni nebo ne!!

 36. nic proti emu,ale:
  “víte,co se stane,když přijde 5 emáčů do čtyřrohový místnosti??”
  “jeden se zabije,protože se nebude moct vybrečet v rohu místnosti=oD”

 37. Tak tenhle článek psal asi člověk kterej o emu nic neví!!To je úplná hoadina že se člověk musí řezat aby byl emo to vůbec neni pravda tohle jsou prostě jen jiní lidi kteří všechno prostě víc prožívají a na nic si nehrajou jsou akorát upřímní sami k sobě!je sice pravda že je tet hodně lidí kteří si mislí bůh ví jak nejsou emo ale přitom si na to jen hrajou aby byly zajmavý!Takoví lidi nesnášim!!!!A stejně tak nesnášim lidi kteří emo odsuzují!Ti lidi za to nemůžou prostě to mají v sobě a lidi kteří chtějí být jako oni tak vážně nic nechápou!mám kamaráda emaře myslim opravdoýho.A tet už vím že tihle lidé to mají vlastně strašně težký protože vidí všechny špatné věci(například v lidech)A trápí se tím!!!!Tohle je prostě můj názor káždý má jiný ale já si za tím stojím….

 38. Emo sou trapaci..viddi jen cernou a najednou sou vsichni emo kazdy muze byt emo hlavne kdyz je IN jaj holky zamyslete se nad sebou, budte emo pak sme my (co nejsme emo) originall! a ne kazdy synek ma rad emo a sukni a podtim elastaky!!!

 39. Kdo tu říká, že jsou špatní? Ale se vším se dá něco dělat…i s emařstvím. Jo, je to styl
  života…a je každého věc jak si svůj život žije….ale…vžyť svět přece není černobílý =)
  je barevný a veselý a zářivý =) přiznávám se, že o emo nic moc nevím….leda tak to,
  že jsou celkem dost přecitlivělí….neříkán že to nejni dobže a neberu jim to,
  ale ubližují tím hlavně sobě a i lidem ve svém okolí, když se trápí kvůli něčemu, co by se možná
  dalo s chladnou nebo aspoň chladnější hlavou vyřešit bez velkých stresů =)

 40. můj názor je docela obsáhlý, ale trošku to zkrátím, ten “styl” jako je hip hop, emo, ghotic,
  a další věci jsou v podstatě úplně stejné…a to v tom, že někdo je hoper pro oblečení, někdo pro hudbu a někdo prostě proto aby zapadl, a tak je to i u všeho ostatního! protože prostě všichni jsme stejní a mame stejne pocity atd. dobře někdo prostě má povahu s depkama, a muže byt uplně normalni člověk bez stylu!!…a pokud jste si všimli, tak ten styl maji jen puberťaci!!!…takže stručně?!..styl znamena kopirovaní idolu!!

 41. Můj osobní názor je ten, že každý je ORIGINÁL a pokud se cítí dobře ve stylu EMO, tak ať si je ve stylu EMO.
  Je to hodně i o módě, oblékání, líčení a prožitcích a myslím, že každý si projde takovým tím obdobím, kdy je buď emo, gothic, hip-hoper či skejťák..opravdu o nic jiného nejde. I já sama jsem si tohle období prožila a to ve stylu LEBKY, černá barva, černé nehty a všechno černé.
  Myslím si, že je to naprosto normální věc a když je někdo EMO, tak ho neodsuzujte, vždyť každý může mít svůj náhled na svět.
  A to i tím, že chce upozornit lidi, že mezi tuhle sortu patří. Myslím, že bychom jim to neměli odvracet a naopak je chápat.
  Skutečně na tom není nic špatného. Na světě je spousty odlišných lidí z odlišným životním krédem a každý je jedinečný i
  kdyby nosili naprosto stejné oblečení a stejně se projevovali.

 42. samozřejmě pokud si někdo pořezává žíly proto, aby byl skutečné EMO se vším všudy..nebo aby někam zapadal (jako například moje bývalá spolužačka)
  ..je to blbost! A s tím by měli někam jít!

 43. Nevím proč by každej měl projít obdobím hip hopu nebo emo, já neprošla ani jedním a nikdy neprojdu! pubertu sem víceméně přežila v klidu a s rozumem, a nemyslím si že styl je o kopírování idolu, to je blbost, styl je náš, náš životní styl, cokoliv co děláme, nemusí to být přece to co dělá půlka světa, já mám taky styl, svůj, nikoho nekopíruju, nemám svoje idoly, sem spokojená ze sebou, nemusím se stylizovat do jiných lidí.

  A jinak k tomu Emo, uznávám že dnešní svět je na jdnu stranu celkem špatnej, ale kňučením v koutě se nespraví, my sme ta další generace která si ho musí utvářet takovej jakej ho chce mít, my budeme jednou měnit svět, tak by spíš ti depkaři měli dát hlavu vzhůru a když se jim něco nelíbí, bojovat za změnu.

 44. A jestli touží po tom aby je někdo respektoval, bral vážně a uznával, tak tohle asi nejni nejlepší cesta…

 45. Každý není jako ty, víš? A já je teda hájím, protože i kopírování může být SVŮJ STYL..A klidně to může být ta nejlepší cesta..
  Je to jejich věc, mají své názory jako ty a jako každý druhý.

 46. Já si taky myslim, že je hloupost, když se někdo snaží být originální tím, že napodobuje druhy… Kdyby emo nebylo IN, tak by bylo in něco jinýho a všichni by uznávali jiný věci… Prostě je to móda, reklama, … lidi v pubertě jsou tak neuvěřitelně ovlivnitelný, i když všichni tvrdí, že chtějí být nezávislí… a přitom je to úúúplně naopak… to je muj nazor.

 47. Míša F.: no, nevim nevím, kopírování je spíš styl někoho jinýho, ale zas nic proti když si někdo řekne třeba joo ta má hezkej kabát, taky by mi třeba slušel a koupí si podobnej, inspirovat se můžeme i u jiných lidí, já myslela takový to doslovný kopírování, když si někdo kupuje bezhlavě věci jen protože to nosí buď slavný lidi nebo je to v módě, a přitom jim to vůbec kolikrát ani nesluší, je to padlý na hlavu.
  A kopírovat idol myslím nejní uplně v pořádku. Člověk by měl být rád sám sebou a hledat sám sebe a svůj styl, ne se stylizovat do někoho jinýho.

 48. Jasně, že by člověk měl mít svůj styl, ale tímto kopírováním ten svůj styl hledáš, víš??
  Jednou jsi Emo, podruhé skejták..hledáš SAMU SEBE..

 49. Najít sám sebe nespočívá pouze v měnění stylů, nejdřív si člověk musí udělat pořádek v mysli, psychice a ujasnit si priority…změny stylu ti sami o sobě moc nepomůžou

 50. Tak to se mýlíš! Každý má nějaký jiný způsob poznávání SEBE. A ty nemůžeš určovat, kdo ho jaký bude mít..!! Přece pochop, že každý jsme jiný…Např. já jsem se hodně tím obdobím poučila a dalo mně to strašně moc. Takže i kopírováním se dá hodně přiučit. A neplatí to jenom v njěakém stylu..!!Změny stylu pomůžou a jak.

 51. Já si myslím že v období dospívání je střídání stylů naprosto typické. Mladý člověk se hledá, a tak skáče od jednoho k druhému, ale jednou konečně najde to, co mu vyhovuje, ujasní si své vlastní názory a už je to o něčem jiném.
  V tom to je – Kate je starší, má už svůj vlastní názor a pravděpodobně se na tuto záležitost dívá jinýma očima než Míša. Myslím, že za hádku to nestojí, tak to prostě je a bude :-)

 52. Jo, to je fakt, zbytečný se hádat =), no, nemám nic proti změně stylu, jen proti kopírování, a k tomu najít sám sebe… je fakt hodně důležitý si ujasnit spoustu věcí, ale to příde asi až s věkem, změny pohledu na svět =)

 53. podle me je EMO totální hovadina!!!!je to jen a pouze trapná poza,prostě asi tu
  Existuje nakej tajemnej EMO-maniak,a pres noc vtlouka lidem do hlavy kecy o EMO!!!
  prostě podle mě je to TOTÁLNÍ blbost……….

 54. EMO-Je to jen takova hra…ti lide jsou pro me obycejni chudaci a nuly..Ale on ten styl zase jednou odejde a pak prijde neco noveho…no a pak se ti blbecci stanou zase necim jinam….Je to kravina….

 55. Tak tento článek je opravdu LOL.Emo neni o pruzích,lebkách,cvočkách,a bůhví co si tam napsala.Emo není styl.Emo sou emoce.A tyhlety proužky lebky a jiné, to je jen výmysl ameriky a spousta lidí tomu podlehla, co když uvidíte holku se zrzavejma vlasam plnou proužků lebek atd.,přitom co jsou to emoce ani emo nebude vědět ale lautr velký ho***,taky o ní řeknette že je emo?To mi příde uhozený.Emo a proužky nejsou to samý.Ty pravidla co jsou na netu jsou ještě uhozenější a vznikly jako ironie,kvůli těm kteým podobnýámi članky natlučete do hlavy že emo je jen a jen pruhy,žiletky a černý linky!Je to výsměch,ne pravidla probůh!Takže-Emo jsou emoce (city a pocity kdyby náhodou někdo nevěděl!). a ještě bych dodala k:”Tak tyhle komentáře jsou snad všude – emo je o emocích .. Krucinál vy si snad myslíte, že nic necítíme? Že nemáme city?? Že když nejsme emo, tak nemáme emoce??? “…bože co dodat…emo to je jako projevovat emoce,nestydět se za ně..achjo..

 56. Eia: fanatizuješ to. Nešil! A jaks’ mohla napsat, jestli si myslíme, že emaři nemaj emoce? Kurnik, dy´t jsou právě přecitlivělý…

 57. Mno tkaj ako newim,co je vhodný,tohle může napsat každej o jakimkoliv stylu,člověk by se měl rozhodnout pro svůj styl,to je jako by mě někdo odsuzoval za to,že sem mulatka a neoblíkám se extra hip-hopově,jako by to do mě dost lidí řeklo….. ,,Šlupka” člověka je něco jinýho než to c onosí uvnitř (šťastný je ten,který s itak příde sám a nejen ostatním…) ,nikdy newíš,co s iten človk prožil…. Nemám nic proti žádnýmu stylu a nepatim mezi emo lidičky… Ale aspoň nedělám vědu z toho,že se to někomu líbí a někomu ne…. Za nějakej čas příde zas new styl a co když ten se zalíbí zrovna tobě a spousta lidí ti řekne,že je to upa nejhorší věc….Mávneš nad nima rukou,řekneš si , že tomu nerozumí a pudeš dál…. Kže nefim,co tu fšichni furt řešíte,ky si uvědomte,že tady nemůže člověk nic napsat,bez toho,aby ho někdo někde odsuzoval…Zamyslete se nad tim,k čemu web wůbec slouží.. Určitě ne k tomu,aby se tu lidi furt jenom hádali kuli kovejm blbostem..pokud toho člověka neznáš,neodsuzuj ho…. =D

 58. ja si myslim,ze bez toho podrezavani zil je to in!
  Mam tento styl rada,chovani je divny,ale tmave veci jsou prece take dobre!Myslim ze by vsichni meli mit nejaky styl at uz svuj nebo jiny(metal,punk a nebo emo!!)takze ja jsme trochu proti mysleni ze emo je blby!!!

 59. teda nechápu proč vám EMO vadí…hodně lidí mi přisuzuje že i já sem Emo a nevadí mi to…prostě su a nikdo s tím nic neudělá…a nidko by lidi co máj rádi EMO neměl odsuzovat…

 60. Emo je o emocich a hlavne o lasce!!!!.Nemam rada lidi co si na emo hraji.
  A nemuzu pochopit proc nektery lidi nesnasi emo vzdyt je to taky styl!

 61. já mám něco spíš proti těm, kteří si na to hrají, což je je tak 9 z 10ti emařů… takže k tomu nemám už co dodat:D

 62. :D Boze dalsi stupidni nazor bez mozku, cloweka co newi o co jde. Pises o emu. Ale newis o co pritom jde. Nema to nic spolecnyho s depresema, prouzkama, lebkama. Mela by sis nejdrive zjistit co to ve skutecnosti znamena a zjistila bys ze jde o styl hudby. A trapni idioti co nosi hadry z new yorkeru nemaji s pojmem EMO nic spolecnyho.
  Az budes priste delat chytrou tak si zjisti podorobnosti.

 63. /rpčítám si to tady a vůbec se mi to nelíbí co píšete o emu… je to styl jako každej jinej… jako hip hop, punk atd…. Nevim nechápu vás… :-(

  “Emo isn´t a fashion style…
  Emo is a LIFE style!”

  – Samozřejmě že vzhled v tomto stylu hraje určitou roli, i když tu skoro nepodstatnou, avšak drtivá většina lidí tohoto stylu se podle toho taky řídí…
  – Každý by si měl uvědomit, že Emo styl je jedinečný a tichhle lidí není moc, právě v tom je to kouzlo, ta pravda.
  Takže dokáže pořádně nasrat, že o tom začnou v Bravíčku psát nějaké kidy, které jsou pravda jen ze čtvrtiny, a že o tom vůbec píšou, protože tohle do tisku a “dnešní nechápavé společnosti” moc nemusí…(Teď, když se to rozšiřuje jako móda, se všichni praví “Emaři” snaží o to, aby se to nešířilo zejména tak, že každej blbej si o tom přečte a začne tenhle styl kopírovat. Jsou z toho smutní. Pak to totiž bude vypadat tak, že vyjdete na ulici a každej třetí teenager bude oblečený jako Emo a stejně o tom bude hovno vědět. Teď stačí jen doufat, že se nepodřežou jen kvůli tomu, že se jim to líbí, že se o tom zrovna mluví jako o módě, nebo proto, že to tak vysvětlují v časáku. Nebo zbývá jen věřit, že tahle vlna za chvilku stichne a bude to lepší, skoro jako dřív.).
  -Co by se tam dalo zařadit? Emoce, povaha, a pak s tím související hudba a vzhled. Určitě to není všechno, ale tohle je důležité. Tichhle lidí, co jsou opravdu Emo a nejsou ničím “dnešním” ovlivněni, je docela málo. Jsou opravdu vyjimeční a to i proto, že si uvědomili co je to Život a mají na něj svůj vlastní opravdový názor.
  – Slovo Emo je odvozeno od Emocí(Emotional,Emotion). Dál se používají spojení jako Emo boy, Emo girl, Emo kid…je to nějaký druh nepřímého pojmenování.
  – Jak to mají mezi sebou? Můžu říct, že sex. orientace není žádný zank tohoto stylu, takže nezáleží na tom, jestli je Emo kluk bisexuál, homosexuál nebo heterouš. Všechno je možný…Jinak Emo lidé mezi sebou navzájem cítí náladu, myšlenky a pocity…Prosím, moc nevěřte určitým článkům o jejich vyjadřování, které jsou na každém druhém blogu. Například není pravda, že se při chůzi dívají vždy do země, že musí mít černé vlasy…atd…To záleží na jedinci, na jeho náladě a toho jak se zrovna cítí.
  – Chtěla bych něco vyvrátit: Často čítám, že Emo styl je jen o pláči, podřezávání zápěstí, depresích…S tímto rozhodně nesouhlasím, protože tohle je jen ta jedna polovina emocí. Emo je o celkových pocitech, citově založených lidech, kteří se nestydí své emoce projevit, taky o radosti, štěstí a zábavě které umí projevit.
  Někdy bývají šťastní a dokáží se radovat, bavit a hodně do toho vloží, avšak když přijde to druhé, dokáží mít dost velkou depku. Taky se cítí “jiné než ostatní, ale přece stejní”.
  Nevím, jestli tomu rozumíte, je to těžké vysvětlit, je toho hodně a ještě těžší pochopit. Taky se cítí “odloučeni” od společnosti; nechtějí následovat myšlenky proudu společnosti.
  Mají kolem sebe jen dost málo lidí, kteří jim opravdu rozumí. Je složité, když je nechápe rodina(to je často), nebo není nablízku nikdo, kdo by je pochopil. ;´(
  Dál je taky dost důležitá hudba, dokáže často hodně pomoct.

 64. A ted neco k hudbe: Emocionální punk rock. Emo je široký pojem, který se vztahuje na mnoho odlišných druhů hudby. Punk ovlivněný emem není často nic jiného, než melodický, upřímný, emocionální punkrock. Ten často nemá žádné spojení s původním emem, který je charakterizován dlouhými táhlými songy s vokálním kontrastem mezi konvenčním zpěvem, lehkým šeptem, štěkavým řevem a pláčem nebo vzlykáním. Očistné osvobození emocí, které je extrémně mocné a dráždivé. tak to už lidi pochopte nechte nás bejt a vůbec si náš nevšímejte… vám by se taky nelíbilo kdyby do vás furt někdo něco hustil kvůli vašemu stylu… tak to nedělejte druhejm!!! Moc vás prosim za všechny PRAVÝ EMAŘE!!! A né za ty ufňukaný 13ti nebo 12ti holky nebo kluky jak dělaj že poslouchaj emo hudbu pa kpříjdou domu a pustěj si Simple plan….

 65. jo chápu co si tím myslela, jo, tak dřív to nebývalo takový jako dneska, dřív emo nebylo tak moc extrémní a jen o depkách a pesimistických věcech, ale v poslední době nabralo emo na takovymhle významu, právě na tohle sem tu narážela, na ty extrémní deprese, negativní věci a ty masy pubertálních dětí co se tváří že jim celej svět ubližuje a všechno zveličujou.

 66. Kris, to video je trefné – emaři v čr = parta třináctiletých vychlámaných děcek, co kouří, žerou hranolky z mekáče a když se někoho zeptáte, tak vlastně neví, co emo je, a on ani emo není, což přiznává, ale zároveň zavrhuje pozéry a nadává lidi, co emo nechápou. Trošku paux pass emaři, co myslíte?

 67. Mě se hrozně líbjej ty jejich úúčesy .. tech olek hrozně ….jináč si taky myslim že je to blbost aby se emo člověk řídil emo pravidly , a dyž nedodržuje jedno pravidlo tak není emo ….emo člověk se prostě tak narodí :D .. na,ale jako že aniž by věděl že náký emo existuje si najde takovej styl,líbí se mu ta hudba a chová se tak … tak to je podle mě pravej emař/ka !!! :)

 68. To je zase blbost si myslíte že se jen řežem nebo co?Já sem emo ale fakt bych nevydržela se nezasmát……..neřežu si žíli nic takovýho.Jasně že mám někdy depku ale kdo nemá že.Taky si myslím že to není o žádné modě ale o názorech a taky o hudbě.Taky vím že spousta lidí u nás v čr sou jenom pozéři a doufám že jednou zůstanou jenom ti kteří si na nic nehrajou.Jo a rozhodně nepředstírám že sem bisexuál nebo co to tam bylo……….tak si děte svou cestou a nás nechte být my si vás taky nevšímáme.

 69. Podle mě je článek silně předpojatý.Nesnáším EMO,ale tohle je urážlivé.Najděte si lepší redaktorku,která se bude umět podívat na věc s nadhledem.

 70. Mam Emo kamarádku…Život s ní je občas hroznej, ale nemyslim si že by to bylo tim že by byla emo. Je prostě taková a je úplně jedno jestli je emoušek nebo ne. Jediný co mi však vadilo a co dělala jenom kvůli svýmu stylu, bylo to že se řezala a vyhrožovala sebevraždou. Řezala se před všema ve škole a pak strašlivě smutnila a nadávala nad tim, že měli kluci blbý poznámky i před učitelama…
  Abych pravdu řekla…já emo nejsem a nikdy jsem nebyla. Ale před dvěma lety jsem byla ve stavu kdy jsem si naschál ubližovala a pila svou krev. Bylo to moje touha po zajímavosti. Ted’ teprve vim co to bylo za nesmysl…lČlověk může být zajímavej i bez ubližování si a smutku…

 71. já myslim že EMO je to styl,kapitola sama o sobě,ale když je někdo EMO tak to hned nemusí
  znamenat,že smutní nebo má deprese,jsou i lidi co se EMO oblíkaj můžou být ve skuteěnosti uplně normální

 72. no, já na to mám jiný názory, a jiný pohledy, ale kontroverznosti už bylo dost, hádat se nebudu, až budete starší, tak na to taky budete mít jinej pohled. ;-)

 73. Emo nejsem, ale nic proti nim nemám. Když mi nevbnucujou svoje názory, ať si emo jsou.

  Nevím, ale mám dojem, že řezání není úplně v pořádku. Ať si každý říká, co chce, ale normální člověk se přece nebude sebepoškozovat proto, aby ukázal, že je emo. Proboha!
  :-)
  Mimochodem: Ano, proužky a lebky teď letí, ale určitě ne proto, že nastala emo éra.

  Co si vymyslí pařížští a italští módesmani, takže vyznavače emo z toho neobviňujte. Móda je hra a ta potřebuje inspiraci. Inspirací bylo tentkrát emo. A mimochodem, lebky se v obchodech objevovaly vždycky a taky tam pořád budou. To se nezněmní stejně jako pravidelný prodej karvat nebo kotníkových ponožek.
  Toť můj názor. :-D
  Salut!

 74. Ahoj. Není to tak dávno co jsem EMO chtěla být, ale pak jsem si uvědomila proč. Nemá cenu se měnit kvůli ostatním. Chtěla jsem zapadnout mezi ostatní, ale přišla jsem na to, že je to pitomost. Proč se měnit kvůli ostatním? Proč se uzavírat neustále do sebe?Život je přece nádherný a neměli bychom ho promarnit EMO! Holky, buďte sami sebou. Když vás nikdo nebude brát takové jaké jste, tak to není váš problém. Je to problém těch co vás neberou. Vemte si mě..Já jsem psala básničky o smrti, kreslila jen hřbitovi a lituju toho. Jsem taková jaká jsem byla, třída mě začala brát, píšu povídky a básničky do našeho školního časopisu a zpívám…Jsem zkrátka ,,ŠŤASTNÁ JAKO BLECHA!!!´´Nic mi nechybí, jsem s lidmi, které miluju a mám skvělého přítele, který mě z celého srdce miluju stejně jako já jeho.Věnuji se škole a plánuji konzervatoř.
  A dál nemám co dodat. Možná jen to, že EMO by se mělo ZAKÁZAT!!!! Abychom si NEKAZILI ŽIVOT!

 75. Nahodou kdo emo rad ma ten ho rad prožíva a proc je nenechat v com dou a je to super vecicka kdyz se jim to líby je to fajn ja v necom jedu taky kazdej jede v necom ale to nikdo nepochopi nahodou kdyz ***NEVHODNÝ OBSAH, CENZUROVÁNO***

 76. takže…já si myslim, že EMO skupina se rozděluje na dva tábory:1.)99%EMO si na to jen ,,hrají” 2.)1%-lidi, kteří se k týhle podivný skopině dali, protože měli problémy, ať už s rodiči, kamarády…prostě jim řezání pomáhá, nebo si to aspoň myslí, je celkem jednoduché, poznat k jaké skupině určitý EMO jedinec patří…

 77. Hm…EMO je na nic.Neodsuzuju lidi kterým se to líbí nebo kteří takový chtějí být.Jasně ať jsou je to jejich věc.Mě se to nelíbí a ani bch EMO stylem nidky nežila.Řezat se?Není věc která by nešla vyřešit a už vůbec ji nikdo nevyřeší tím že se bude řezat.

 78. Ahojte, takže toto EMO o ktorom píšeš je len sprostý komerčný ťah. Neviem koho to bola myšlienka rozšíriť takéto kktiny, to nepochopím. Ale pre ujasnenie, máte mylní názor. Toto NEW EMO je také, ako píšeš ty. Ludia sa režú, sú oblečený v čiernom, s lebkami a prúžkami a sú smutný. No pravý zmysel EMA je úplne iný… Ale o tom nikto neviem. Je to kultúra (už od 80rokov), ktorej členovia prežívajú svoje EMOcie. Tie sú raz zlé, raz dobré. Podľa toho sa obliekajú a správajú. Sú vegetariáni, chránia prírodu, sú proti drogám, fajčeniu, alkoholu, niekdy aj káve/kofeínu (ja nie :D) Je to proste o inom a to čo ty píšeš je len mylný názor väčšiny…

 79. Ahojík taky vůbec nemusím EMO naše škola těma barvama atd je celkem dost zaplavená v každém obchoďáku tričko
  a na něm lebka.. plostě se těším až to zkončí ;)

 80. Sad Girl, nojo, dřív to tak možná bylo, ale kolik EMO lidí takhle emo bere? dneska je to o něčem jiným =(

 81. EMO neznám,ale podle toho co tady píšete soudím že jsou tři skupiny a to skupina lidí která vyznává tento styl hudby která vznikla nevím kdy,druhá skupina jsou lidi kterým se líbí styl oblékání a třetí skupina jsou lidé kteří se podřizuji té skupině lidí která vymyslela 56-58nějakých nesmyslných pravidel a to jsou podle mě tupci a chtěji si dokázat neco co nemá smysl ani význym.

 82. JOo mám taky radši barvy nez cerno ale znam par lidi kteri se podle me za emo povazovat muzou sou to fajn lidi!Ale ti kteří si najedou na naky internetovy stránky přečtou si tam ze musej mit naky patky na hlave musej byt porad smutny a oni to pak zkusi protoze se jim to zda uplne paradni to nepochopim asi nikdy…emacci projevujou hodne city to je pravda ale taky se smeji a ten usmev je nejuprimejsi jaky znaam takze ten styl vubec nezavrhuju jen by do nej nemel jit kazdej druhej clovek..:)

 83. eeeeeeeee já miluju lebky a nesnášim emaře trapáci kretýna nebo kreténi to je jedno ble fuj e lebky nejsou emo ty voe (nic proti tobě)si to k sobě připoutali a kopírujou všechny styly

 84. Není za co tyto mladé lidi odsuzovat. Každá éra, nese svůj osobitý styl. Jednou
  z toho vyrostou, nebo budou mít jiný názor. To, že se jim líbí určitý druh
  módy není k opovržení..možná se nesnaží jen zapadnout (což vě věku 11 – 17 let je
  běžné).. jsou tak “vyspělí”, že se snaží svým postojem něco změnit..ale co?
  A jak? Co..by bylo jasné..jen jak na to jdou..
  Vysvětlení je jednoduchý – (nesedí na každého) – začátek u mladých lidí (dětí) bych
  hledala v jejich rodině…pak ve škole..a až v poslední řadě společnosti.
  Řezání se do ruk..kamkoliv je vlastně prohra. Prohra s tím, že se nedokážu
  vyrovnat se životem..a že chtějí vidět svět takovým destruktivním způsobem?Každý má
  názor a každý se s tím vyrovnává po svém. Jsem ráda, že se na svět už tímto způsobem
  nedívám..jak už je tu psané..život se má žít s radostí..k tomu,co vyznávají
  emo..v tom radost bohužel není – alespoň dle toho co jsem četla. Žádný smích?
  Uvidí se, kam to povede, až jim bude třeba 30let – jestli se tohoto věku
  dožijí…Zdravím lidi, co vyznávají lásku!!K sobě!A ke všemu živému.I těmto lidem,
  kteří se s touto tak zvanou módou stotožňují..Pokoj s Vámi. Mějte se usměvavě
  a srdíčkově! Každá bolest je opakem lásky.

 85. Když si někdo chce ubližovat, aby mu bylo lépe
  Když si přeje někam patřit, proto se obléká jak to
  právě letí
  Když má raději pláč než smích
  Když chce, aby jeho duše “trpěla”
  … tak nejlepším řešením je, dát se k EMU

  To vše proto, aby si pak více vážil LÁSKY ke všemu a všem, hlavně
  k sobě, jako k jedinečné osobě. Člověk, který se miluje, nemusí se
  pořezávat, nemusí se oblékat, aby někam patřil, miluje smích i pláč..
  hlavně – je mu jasné, že když chce změnit svět, musí začít u sebe..
  dle moudrých slov: Včera jsem byl chytrý – chtěl jsem změnit svět k lepšímu..
  Dnes jsem moudrý, měním sebe :)

 86. já hlavně na tmhle lifestylu nenalézám nic tak zajímavého abych se kvůli tmu měla potřebu nějakým zvláštním způsobem měnit a to včetně přátel a blízkých osob….co se týče oblečení a make-upu prosím..každý má zalíbení v něčem jiném a myslím že v tomhle směru sem zcela otevřená….i když je pravda že mě osobně spíš nudí styl který má více lidí protože pak už člověk opravdu “přestává” být čímkoli originální…ale to chování typu udělej ze sebe hromádku neštěstí tvař se děsně zničeně a krucii umírej nam prostě před očima je děs…

 87. hmm.. mate tady milion stejnejch komentu vo tom jak je emo trapny…. každej citliwej člowjek by
  moch bejt podle vas emo .. jenže vo tom to neni.. emo je převažne hudebni styl.. proč nosime černou??.. zeptejte se punkeru
  proč maj čiro… a jak už tady negdo napsal..je to taky vo emocich..ae laska, přatelstvi, štesti..to sou taky emoce.. my holt
  nemužem za ty radoby extremne IN jedince co se vobliknou vot hlawy k pate do černo ružowejch hadřiku, čučej do zeme a s rukama plnejma
  jizef křičej že je žiwot nespravedlivey.. tot muy nazor no..cagos:D:D

 88. no emo je pekne welky shit …. ako sorry ale chodit stale v ciernom , zmachlowat sa ciernymi linkami a predstierat strasnu depku je dost odweci ne ?? a potom im z toho prepne a “welmi nenapadne” ukazuju swoje dorezane ruky …nie dakujem

 89. Mě EMO nějak výrazně nevadí, je to prostě styl a komu se líbí, tak ať se tam oblíká. Některé emo účesy sou hezu, ale třeba trička na kterých sou houbičky a tak se mi fakt nelíbí. Emo pravidla mi příjdou fakt divná, je tam třeba skusit se zabít, být bisexuál….Příjde mi to ujetý.

 90. Sna emo není vůbec o černém oblečení, to je metal…problém je v tom, že když si třeba já vyjdu celá v černém a dám si číny, hned mě každý považuje za emo a to rozhodně nejsem, všechno jen převzali a ted se to akorát plete!!!!!!!!!

 91. Co je EMO? To je total pičovina, kera kopiruje mnoho stylu. Jako napřiklad hadry, buty, doplňky. Je to jako fakt jednoduchy čorknut diskačum nahrdelnik z kuli a pověsit si ho na krk, pak muši brylki, co zakryvaju skoro celej gzich, ružovy hadry s odlesky. Pak pankačum jejich lebky, černy nehty, converse, pyramidky, opasky, nosit pankačsky tričky s pynkačskyma skupinama a tvařit sa jake to neni emo štyl.. buzny zasrany, ste vyjebani. Pak třebas čorknem skejťakum skejtky, kšiltky, aj jejich bundy.. taky dobry.. pak třebas trička.. hmm to taky je emo jak sviňa.. pak sharp skinum vzit jejich skačko.. jo kostičky to je emo jak prase no.. pak si kupim dětsky sponky, a dětsky čelenky, kery za normalnich okolnosti nosi děti ve školce či zakladni škole… pak si tvrdim, že emo vymyslelo proužky… přitym to je styl grunge a žačala s tam nirvana.. ne vlastně vězni.. bože vy ste tak trapni, jo a jak sa ti kluci maluji jak buzny buzerantsky.. bleeeeeeee, pak jak sa vyfoti jak si podřezal žily – vy to robite abyste byli zajimavy a abyste byli středem pozornosti!!! nic vic! podřezavani žil to je protestivni sebevražda, jo, tak sa temu řika, a vite proč? aby člověk na seme upozornil a byl o něho velky zajem. věřim, že su lidi keři sa řežu, a su timpadem nemocni a trpi depresi.. ale že to robi každy emo, tak to je už fakt trapny!! prostě je to vymyšleny cely to emo a vy furt budete mlet hovna že ne, ale tež co mate řikat, že? nějak si to obkecat musite! ale stejne nikdo vam nevěři.. mož že ti emo řizci, ale to už je vaš problem. emo je šit co kopiruje hadry! a když tvrdite že emo neni punk tak proč to tvrdi 99% emařskych dilin??? jako zrobte si s tym pořadek, ja? bo to je trapny! punk je punk a emo je dycky komerce a modni vlna.. nic vic!!!!!!!!!! každej styl jako punk,metal, aj disco a hip-hop, či elektronika hudba ma svoji historii.. dlouholetou, či malo dlouholetou, ale prostě sa vyvijela a emo? ze dne na den to někdo vymyslel, skopčil co sa dalo a bylo to.. piče ste kurvy zasrane diliny bleeeeeeee

 92. Naprosto souhlasím s fatatou….docela jsem se aj pobavila, ještě možno připomenout, že vlastně i černá barva-kterou si celkem přivlastnili, je spíš barva metalistů, rockerů….Prostě jednou větou, emo žádný styl nemá, všechno je již převzané odevšad a spojené do nesmyslné podoby, to je přesná definie EMA!

 93. Já spíš nechápu, co je to za boom tak najednou. Jo, emo bylo už dávno, ale ne takhle. A hlavně, proč všechno, váš životní postoj, hudba, oblečení by mělo bejt podřízený nějakýmu stylu? Já třeba už tak tři čtyři roky nosim černý oblečení, mám černý nehty, černý linky, černý vlasy, ofinu… A když jsem se asi před rokem dočetla, že tohle přesně odpovídá emo stylu, dost mě to vyděsilo. Proč bych to prostě nemohla bejt já, vypadat tak jak chci (aťsi je to třeba nějakej protest proti něčemu, ale MŮJ a oprávněnej protest)? Ale protože nejadno ožil emo styl, tak to padá i na mě. Nejsem emo, já tak jak vypadám jsem tu byla dřív než tenhle styl (v týhle podobě) a přesto to teď tak může vypadat. To už se přiznám, že mám blíž ke stylu gohic a ani to ne, neuznávám prostě nějakej styl. Proč se my lidi musíme škatulkovat? Nechci poslouchat, že vypadám jak emo. S timhle životním postojem se neztotožnuju. A navíc teď, když už se lehce dostávám z puberty a dokonce sem si koupila fialový triko (!), tak to nic nemění, protože fialová je taky “emo color”. A nehty načerveno? Tak to bacha, to zas nebudete jeden den emo, ale styl “indie”, kterej se od ema liší hvězdičkama místo proužků a patkou na druhou stranu… ach jo, lidi…serte na to.

 94. EMO je totální hrůza… ti lidi ,kteří “jsou emo” nemužou být normální… normální lidé se neřežou a nepoškozujou se,,,, tihle jsou asi zakomplxovaní a nejsou schopni žít normálně,,, jinak si to neumím vysvětlit…
  A v praktickým životě: třeba po škole, když si budou hledat práci… kdo by zamětsnal někoho, kdo je emo… asi nikdo normální!
  A normální lidi se na ně stejně budou pořád koukta “skrz prsty” …

 95. EMO…
  Jednoduše a stručně.. EMO lidi by měli navštěvovat pravidelně ústavy, kde se o ně mohou odborně postart. Mám na mysli psychiatrické léčebny. Už to tu bylo řečeno mnohokrát. EMO jsou jen dementi, kteří se nedokáží vyrovnat sami se sebou, dělají ze sebe chudinku aj. Jsou to prostě lidi, kteří nechtějí se světem bojovat, ale rovnou vše vzdávají. Styl jejich oblékání mi přijde trapný a ubohý… stydím se, když jdu s rodiči po ulici a někoho takového tam vidíme.. Je to fakt ubohé a každý takovýhle člověk u mě klesl až na dno.. a nejen u mě, ale i u sebe. EMO je dnešní styl sebevrahů, psychopatů ale zejména idiotů…

 96. wam ebQa abo cwo?kolko krat mam daqomu vyswtlowat xeEMOneni o rezani?!EMOkids sa nerexu en preto xe somEMO..a aq myslis tyx pozerow cwo sa hraju naEMOtaq tyx si newsimam bo newedia cwoEMOje..si myslia xe ked sa oblecu do cierneho,daju hlawu dole a budu sa rezat a kaxdemu to ukazowat..taq to si myslite xe jeEMO?nie nie je toEMO..a nikdy som newidela xiadne prawidla na nete ako mam bytEMO..ja somEMOkid ux dost dlho a preto ma s*ere ked daqa 12p*xa ide okolo mna a kuka na mna jaQkeby newem cwo bolo..wiete cwo hopery?was je wsade wela..hopera moxte widet wsade aeEMOkids nie..stalo sa mi xe som sla a moa nayqamqa(texEMO)a sli dwe hoperqy..sli okolo daqyBOYS..a koho si wsimnu?nas..cwo je na hoperox taqe zaujimawe?nohavice ako keby sa d0sr*li..siltowka naboq jaq malyMIRQO..a o com jeHOP-HOP?o nicom..w songox nadawaju na swoje matqy..fetuju..daqeGIRLS maju en ako k*rwy..su to uply xudaci..a vecsina z nix su cigani a ptm si o sebe myslia..a nepisem toto wsade o tom sk*rvenomHOP-HOPE..ae musim daqomu vyswtlit xe EMOnie je o rezani..medzi emociu patri ay smiex..ae samozrejme ay slzy..a EMOsa neopici poPUNKU..len ma niektore punkove prvky.taq hoperi aqe je to pre was ked was niekto uraxa ako nasEMOkids?urcite nie prijemne..miluyemEMOay nim zostanem nex sa deje cwo sa ma..a komu sa nepaciEMO

 97. wam ebQa abo cwo?kolko krat mam daqomu vyswtlowat xeEMOneni o rezani?!EMOkids sa nerexu en preto xe somEMO..a aq myslis tyx pozerow cwo sa hraju naEMOtaq tyx si newsimam bo newedia cwoEMOje..si myslia xe ked sa oblecu do cierneho,daju hlawu dole a budu sa rezat a kaxdemu to ukazowat..taq to si myslite xe jeEMO?nie nie je toEMO..a nikdy som newidela xiadne prawidla na nete ako mam bytEMO..ja somEMOkid ux dost dlho a preto ma s*ere ked daqa 12p*xa ide okolo mna a kuka na mna jaQkeby newem cwo bolo..wiete cwo hopery?was je wsade wela..hopera moxte widet wsade aeEMOkids nie..stalo sa mi xe som sla a moa nayqamqa(texEMO)a sli dwe hoperqy..sli okolo daqyBOYS..a koho si wsimnu?nas..cwo je na hoperox taqe zaujimawe?nohavice ako keby sa d0sr*li..siltowka naboq jaq malyMIRQO..a o com jeHOP-HOP?o nicom..w songox nadawaju na swoje matqy..fetuju..daqeGIRLS maju en ako k*rwy..su to uply xudaci..a vecsina z nix su cigani a ptm si o sebe myslia..a nepisem toto wsade o tom sk*rvenomHOP-HOPE..ae musim daqomu vyswtlit xe EMOnie je o rezani..medzi emociu patri ay smiex..ae samozrejme ay slzy..a EMOsa neopici poPUNKU..len ma niektore punkove prvky.taq hoperi aqe je to pre was ked was niekto uraxa ako nasEMOkids?urcite nie prijemne..miluyemEMOay nim zostanem nex sa deje cwo sa ma..a komu sa nepaciEMOnex sa do nas n3s3r3..bo zacneme sa ay mi do was a to bude ine..

 98. Sice nevím, cos nám teď hezkého chtěla říct (asi hodně důležitého, když jsi to poslala dokonce 2x), ale úroveň tvé “stylistiky” mě vyloženě děsí. Ještě mi nikdo nebyl schopný vysvětlit, proč takovéhle “mega-super-cool emařky” užívají w místo v, Y místo j… Člověk by zblbnul už jen při tom čtení. Co takhle zopáknout si první třídu základní školy, slečno, a teprv pak nám to sem napsat znovu a kultivovaněji? :-)

 99. Někdo je emo, někdo je hoper, jinej zas skejťák, další rocker atd….Já to beru, každej je nějakej. Ale podle mě, NĚKTEŘÍ (neříkám všichni! ) emaři to přehání…jen se kolem sebe podívejte…před pár lety na ulici nebyl vidět ani jeden emař. A teď? Ulice jsou jich plnější a plnější. Beru, že každej se chce svým způsobem někam “zařadit”, ale emo se podle mě stává spíš hitem, než stylem. Jeden si řekne, že bude emo a další chtějí být hned taky. Když někdo něco udělá, aby byl zajímavej, uděláte to taky? Když někdo skočí z okna, skočíte taky? Souhlasím s názvem tohoto článku: kam to ten svět spěje?! Opravdu to nechápu. Nikoho neodsuzuju podle vzhledu, či stylu, ale EMO mi přijde fakt přehnaný. Píšete, že emo je o emocích. A myslíte si, že ostatní lidi, co emo nejsou je vyjadřovat neumí? Umí! Tohle jsou jen povídačky, kterejch se někdo uchytil a miliony lidí se toho chytly taky……Co tady bude za pár let? :(

 100. OOOu tak tady je to mooooc xD se směju … emo je kravina, uplná blbost!!! vypatlaný lidi si prostě rěkli dem do proužků a celý na černo, sednem do rohu a podřežem si žíly ne?! xD hh toje fakt strašně záživný sejít se s lidma sednou do koutu a brečet!! fakt bych takhle chtěla trávit dny xD a ta jejich ,,emo-music,,?? dyt to prostě neexistuje…. hooou všechny emařský vypatlance bych nakopala do pr*dele!! nvm na co jim je to ,,řezání žil,, xD to si rovnou můžou šlehnout a bude to 100000000000x lepší a zábavnějšííí… x) emo je labilní °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°23-23-23°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

 101. čauky…Emo je mi protivný….a navíc, Emo sou emoce a emoce nejsou jenom depky a brečení..Ameco je i radost, zlost, překvapení, dojetí…ale určo ne depky a breky…mějte se normální lidičkové
  PS: všichni emo sou pozeři..ať si každej říká co chce

 102. vaše články se mi líbí, ale tento mi přišel s prominutím trapný a urážející… nejsem EMO a ani mě tento styl nějak nebere, ale to přece neznamená, že se do nich budeme navážet! někdo je Gothic, někdo zase EMO, jiný se zase vyžívá v extravaganci. tak neberte radost z tohoto stylu někomu, kdo ho má rád… proč to lidem zbytečně znechucovat? neměl by se každý starat sám o sebe? chápu, že i vy máte starost o své kamarády nebo lidi z okolí, kkeří mají pořezané ruce a jejich krk zdobí žiletka jako “věčný talisman” ale… je to jejich život… tím tu samozřejmě nedávám najevo, že sebepoškozování beru a nevadí mi… vadí mi, ale tím, že to tu budu probírat a nadávat jak jsou EMO “padlí na hlavu” nic nevyřeším, pouze je tím budu víc a víc trápit… každý má svoje starosti, svoje radosti, svůj styl… neberte jim ho… zamyslete se nad tím, jak se asi teď cítí někdo, kdo vyznává tento styl a čte si komentáře s nadávkama a posměchem! vím, že tu je místo určené pro to, aby každý vyjádřil SVŮJ VLASTNÍ NÁZOR, ale lepší by bylo, odpustit si nadávky a urážky… protože každý si žije ten svůj osud a každý si život staví sám. zamyslete se nad tím…

 103. Hele, tohle je už fakt trocha přehnaný, nemyslíš? Nemůžeš brát všechny stejně. A proč? jednoduše proto, protože každý je jiný.

 104. Jezhiin, wy se do naas musiithe pořaad nawaazheth???? My sme steyně normaalnii yako osthathnii lidi. Yen se plostě yinak obliikaame, poslouxaame yinou hudbu, troshku yinak proyewuyeme swee emoce a tho je wshexno. Wuubec s thiim nesouwisii podřezaawaanii – tho si pouze wymysleli pozeeři, ale oprawdowyy emo se podřezaawaa yen minimaalně.

 105. jen minimalne ?? xD xD chcipaaaam :D :D :D tady se fakt clovek pobaviii …. hhh boze nejsi trochu padla na palici? pokud se ti jen ,, minimalni podrezavani,, zda v pohode tak bys fakt mela navstivit psycholozku a vem sebou rovnou i ty eeeeeeeeeeeeemo kozy ty ve a rovnou at si vas tam nechaj nikomu schazet nebudete, ty vase pocmarany drzky sou k smichu a vsechno co si mislite a delate je k smichu !! :D :D ale tak aspon je se cemu smat :D

 106. Me to nesere, kdys pisu na pc tak na to jebu. Vetsinou sem vypalena jak paprika se pak nediv ze mozek nestiha :D a do toho ejste tyhle debaty oooou maslo fakt moc emo je kurevsky smesna vec lidi!!

 107. Pravidla nového stylu s názvem “LIVE”.

  1. Buď takový(á) jaký(á) chceš být!

  2. Buď heterosexuál, bisexuál, homosexuál na tom nezáleží buď takový(á) jaký(á) chceš být!

  3. Používej líčidla jaká chceš, ale v žádném případě to nepřeháněj s černou.

  4. Vlasy můžeš mít přírodní, obarvené, melírované záleží jen na tobě, ale nikdy si nedávej dohromady barvy černou a růžovou.

  5. Sestřih vlasů si udělej který koliv, ale nesmíš mít ofinu ostříhanou do půli obličeje.

  6. Nauč se smát na ostatní, rozdávej úsměv. (Nauš se smát, i když srdce krvácí jen tak ti nikdo neublíží a nevezme štěstí)

  7. Uvidíš někoho se stylem emo kruť hlavou a usmívej se na něj.

  8. Vyplač se, když potřebuješ, neboj se ukázat slzi a neboj se ukázat úsměv na tváři.

  9. Jakmile ti bude nejhůř vem si sešit a piš co máš na srdci pomůže to. Dostaň to ze sebe mlať do postele vybij ze sebe ten vztek, ale nikdy nesmíš na sobě.

  10. Druhé možnost: vem si svého mazlíčka běž s ním do přírody a vše mu povykládej.

  11. Co se týče oblečení snaž se nemít vše pruhované a vžádném případě nenos kombinaci černá s růžovou, jsou povoleny mikiny s kapucí i bez, trika různé barvy, ale nesmíš být celá v černým. Nevadí, když budeš mít černý triko i kalhoty, ale musíš mít třeba šedé ponožky popř. jiná barva. Tvůj idol nesmí být Jackem Skellingtnem! Nikdy nenos obleční značky Hurley!

  12. Piercingy jsou povoleny kamkoliv budeš chtít, ale neméj víc jak tři na viditelných místech.

  13. Nefoť se v koupelně, nejlepší by bylo barevné pozadí. Kolik fotek máte fotit vám přikazovat nebudu. Snaž se na fotkách tvářit vesele s úsměvem (s úsměvem jde všechno líp).

  14. Boty nos od vietnamců nebo značkové, značka je na tobě, ale v žádném případě ne Hurley

  15: Nikdy nepiš: Místo J Y
  Místo V W
  Místo CO CWO
  Za každým T nikdy nepiš H
  Místo CH X

  16. Nesnaž se být tím kým nejsi!

  17. V životě se nepokoušej o sebevraždu!!!!!

  18. Nesnaž se ubližovat sama sobě!!! Neřež se na rukách ani jinde nechálo by to na tobě hnusný jizvy, kterých by ses nezbavila a mohl(a) bys začít být na sebeubližování závyslá. Nikdy si schálně nestříkej repelent do očí uvědomujete si emáci, že můžete oslepnout???

  19. Když jsi neštastně zamilovaná uvědom si, že na světě je spoustu dalších kluků, snaž se s ním co nejmíň vídat a mluvit. Nedívej se mu do očí (Sejde z očí, sejde z mysli!). Buď s kamarády a stále něco dělej, nedej své mysli čas myslet na něj a nezapomeň se na svět smát! ” Důkazem lásky je i to, že ji necháš odejít”.

  20. BUĎ TÍM KÝM CHCEŠ BÝT A NEBUĎ TÍM KÝM BÝT NECHCEŠ. USMÍVEJ SE, SMĚJ SE, ROZVESELUJ OSTATNÍ. KDYŽ BUDE NĚKDO POTŘEBOVAT POMOCT TAK SE SNAŽ POMOCT. NEOPOVRHUJ OSTATNÍMI. NEPOVAŽUJ NĚKOHO MÉNĚ CENNÝM JENOM PROTO, ŽE NENOSÍ ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ A NEMÁ TISÍCE NA KONTĚ. MĚJ LIDI RÁD PROTO JAKÝ JSOU A KDYŽ TĚ BUDE NĚKDO ŠTVÁT ŘEKNI MU TO. ŽIVOT JE PŘECE KRÁSNEJ TO SI MUSÍME VŠICHNI UVĚDOMIT STAČÍ ZAVZPOMÍNAT. NA TY TĚŽKÉ CHVÍLE ZAPOMEŇ, ALE TOMU ČEMU TĚ NAUČILI NIKDY!

  Můj názor na styl emo: Je to naprostá hovadina nutí lidi řezat se a pokoušet o sebevraždu. Stříkat si repelenty do očí a podřezávat si žíly. Tohle mi přijde trochu na hlavu. Osoba, která tyhle pravidla napsala asi nedomyslela následky. Chodit s hlavou sklopenou a stále brečet a být smutná? Svět je přece krásný buďte rádi, že jste zdraví sakra a neničte ještě sami sebe. Vím, že hodně lidí má problémy, ale ty se přece dají řešit i jinak než řezáním a pokusem o sebevraždu.

  BOJ PROTI EMU ZAČÍNÁ

  Tohle celé bych chtěla věnovat své kamarádce, která díky emu a řezání rukou i žil zkončila na psychiatrii. Tak tohle je pro tebe a nezapomeň se na svět smát. Doufám, že se uzdravíš a budeš opět moct normálně žít.

  EMO JE PICOVINA!!!!sem byl jednou na emo srazu natocit video a dozvedet se co to vlastne emo je a vite co sem se dozvede ze emo je eroticky masazni olej!!!
  DO PICI S EMEM!!!

 108. Excuse-moi! To, co tady píšete je něco naprosto zcestného! Emo NENÍ o žádných pravidlech, depresích a podřezávání žil, to jsou parodie na něj! Je to hudební styl, styl, který propaguje prožívání emocí naplno a to, co je z něj teď udělali lidi, kteří si řekli: To je super oblíkání! Do toho jdu! A ode dneška jsem emo! Opravdoví emo ze sebe nedělají chudinky! Tak, prosím, nepište, pokud o tom nic nevíte! Nejsem zastáncem tohoto stylu, ale tenhle článek, ve kterém není nic, zhola nic, užitečného a pravdivého, mě teda opravdu dostal… Neskutečné. Á Dieu.

 109. já si myslim že emo sou good…akorát mi nanich sere že se řežou..to my příde dost hloupí moje spolužečka je taky emo ale nebere to tak vážně..mě se líbí emo kluci sou fakt k sežrání ale seremě že sou někteří teplí!:((

 110. To že se emo řežou a tak dále je naprostá hloupost..nemá to s emem vůbec nic společného..a to oblečení taky ne..všechno tohle sou jen mylné představy o emu…pže se pořád bohužel najdou vymaštěnci co o tomhle nic neví a píšou tyhle blbosti atd. A taky spousta pozérů co emu neví zhola nic…není pak divu že si o emu spoustu lidí myslí že je to naprostá pitomost pže se na netu objevujou takovýhle nesmysly..ale kdo by si po přečtení takovýhle pitomostí mohl myslet o emu něco jinýho než že je to padlý na hlavu a je bohužel spousta lidí kteří na ně samozřejmě skočí a berou je dokonce vážně..tohle z ema pak dělá něco co není a nikdy nebylo…TADY VÁM NECHÁM ODKAZ NA JEDNU SUPER STRÁNEČKU KDE JE VYSVĚTLENO O ČEM EMO VLASTNĚ JE http://nfcrew.ic.cz/emocore.htm je to sice dlouhý článek ale stojí fakt za to a myslím si že po jeho přečtení na emo změníte nazor a zjistíte že to vlastně není nic špatnýho..těch lidí co si na emo hrajou aby byli zajímavý a in pže si řeknou že to prostě teďka frčí upřímě lituju pže neumí nic jinýho než se přetvařovat a kopírovat a neumí být sami sebou…toť vše co sem k tomuhle chtěla napsat

 111. jasan jasan emo je prostě kravina….že prý je to jejich životní styl….představte si že žijete v období 2. světové války a všichni jsou uplne chudí,že se nemají ani z čeho najíst,tak co jestli je to váš “životní styl” Mohli byste v takové době poslouchat takovou vaši debilní muziku a řezat se? řezat asi těžko,tehdy byste nesehnali ani nůž natož este žiletku…to ted protože je vseho vsude dost:mate jidlo pocitace atd… az rozezranosti uz nevite co byste vymysleli…

 112. Abych pravdu řek, tohleto opravdu nechápu..kdyby se tahle móda, nebo styl žití-jak chcete:-D nedostala, tak by bylo takovejch 40% stále normálních jako předtím. Navíc, ti co se všude,hádaj a píšou, jak to nikdo nechápe, a že to odsuzují ti praví atak..,ti mají věkový hranice někde od 13 do 17..jestli ne dříve. Viděl jsem jeden článek o týhle ,,novince´´ a to co tam píšou za pravidla, to je něco nenormálního..dyť přece ať má člověk jakýkoli trápení, nebo ať je sebevíc naštvanej na sebe nebo na okolí, stejně ho to zachvíli přejde..a když se chce někdo řezat jen proto, že dotyčného např:otec seřval za špatný známky ve škole..nebo že venku prší..no zamyslete se, je tohle normální??..kdyby se tak jen oblíkali, tak proti tomu nic nemám, každýmu se líbí něco jinýho, ale tohle?tohle všechno jen proto,aby byli, z 99%jen zajímávý?nestojí to za to.. A holky, opravdu si myslíte, že když se budete takto tvářit, že si někoho najdete?věčně ubrečený, naštvaný a zmrzelý, pořezaný ženský podle mě nechce nikdo normální,tak se zamyslete;-)

 113. můj kamarád kterého má moc ráda až moc se pořád řeže a newim jak mu v tom zabránit prosím poraťte a chtěla bych zněj dostat aspoň proč to dělá prosím prosím napište mi někdo na e-mail mikiliki123@seznam.cz

 114. Vubec nesouhlasim s im ze EMO sou trapaci, ze se rezou a pod.!Asi nemáte tušení co to EMO JE!je to STYL hudby-EMOcionální punkrock přičemž jajich fandové se oblíkají podle toho jaké mají z hudby pocity!NEsnáším ty lidi, co z EMO udělali to, co je teď (Emo pravidla apod.)! A říct o někom že je EMO…co to vlastně znamená?Je to něco jako říct o někom že je HIPHOP nebo Metal?Asi byste se nad tím měli trochu a ne tady psat ať se dou emaři říznoua pod….

 115. emaři sou milí bytosti ktery se nestydi za sve city!!!!!!!ja sama osobne sem emo i kdyz to na me neni moc poznat!!!!!!!nesnasim pozery….kvuli emo pravidlam lezELA moje kamoska v nemocnici jenom kvuli pozerum…….takze lidi VZPAMATUJTE SE!!!!!!!!!

 116. Hmm, takže holčičko xD.. Ty očividně o emu nic nevíš, ty jen jedna z těch co si prostě musí rejpnout že?… Emo ani trochu není o nějakém sebepoškozování, je to hlavně o hudbě. Dělí se na hudbu a styl. S tyl se dělí na tzv. “tvrdý” a “jemný” a sebepoškozování? To si přimyslel nějaký idiot, který si řekl: “Hmm satanisti konají oběti, tak co kdyby se emaři řezali, aby to přibralo na zajímavosti.” Takže uvedu to na pravou míru, řežou se zasarný pozéři, kteří si řeknou jo budu emo a druhý den přídou s tím, že jsou emařem/kou. Jestli někdo tvrdí, že emo je sebepoškozování, tak má v hlavě opravdu doslova a do písmene nasráno!… Ale to ty zřejmě taky, když jsi schopná napsat takovej blábol!… Jedinej, kdo by se tu měl vzpamatovat jsi ty.

 117. Jo a ještě něco, co se týče toho oblékání, alespoň jsme originální a nosíem to co se nám líbí takže už se do nás neser… Nikdo ti nás styl nevnucuje, tak si sbal svoje discantský hadry a utíkej se schovat mamince pod sukni… Nazdar

 118. emo je asi ten nejtrapnější styl, co jsem kdy viděla… ja to jak slátanina punku a goth stylu. a řezat si žíly je fakt ubohý. někteří lidi trpí třeba syndromem sebeubližování, ale řezat se kvůli nějakýmu zasr**** stylu je to nejubožejší na světě. já když tyhle emaře potkám, tak bych je pleskla, aby se vzpamatovali. jsou mi k smíchu. hlavně ty jejich pravidla..

 119. Já sem taky EMO a musim říct že se teda fakt neřežu, EMO styl akorát kazej ty co se řežom prostě někdo shodou okolností se řezal a byl emo a někdo to potom vypustil a všichni i teď myslej že EMO se řežou to neni pravda řežo se jenom psycha, kerý kazej pohled obyčejnejch lidí na EMO. Já osobně tenhle styl beru tak že je to hlavně o hudbě a tu já miluju

 120. EMO je pěkná hovadina. Taky teď máme ve třídě kluka, který se totálně změníl, vždycky s ním byla sranda ale teď-děs!!!! EMO jsou prostě kopíráci a totální vypatlanci!!!!!

 121. Nesnášim EMO styl!
  Sám mam pár jizev na rukách způsobených sebou samým, ale ty jizvy vznikly ve chvílích, kdy jsem byl cca 6 let na dně. To co dělají tzv. emíci vůbec nesouvisí s tím, když je člověk na dně, oni z těchto stavů udělali styl života, který se snaží držet, a ja při pohledu na ně si pouze říkám, že vůbec neví, jaké to je být na tom dně doopravdy. 98% z nich má celou svou spokojenou rodinu, která se o ně náležitě stará a oni jsou jen ubrečený, nezajímavý bytosti, který se snaží těžit z lidského soucitu!

  Satan nechť jim pomůže pokojně nalézt tolik chtěný konec. (možná pak pochopí, co to znamená být na dně)

 122. Mě osobně EMO nijak nevadí… Ale nemůžu říct, že bych ho nějak podporovala! To ne!! Jen se mi líbí některé písničky a obrázky :) Ty sou fact pěkný(některé!!)

 123. Vždyť každej má svuj styl a každýmu se líbí něco jinýho ae mě osobně emo nevadí kdyť to sou tky lidi ae ňáký se řežou a ňáký ne ae oni se režou i jiný lidi a nejsou emo.. ae nwm jak by vám bylo kdyby do vašeho stylu dával takový bomby jko do ema.. to by se vám některejm taky nelíbilo..

 124. mne EMO styl nevadi a nemyslim si,ze je to o podrezavani zil a nejake depresi…myslim si ze kazdej se muze chovat,oblikat atd. tk jk chce on sam…

 125. Emo neni jenom o cerne a bile nechapu co si tady vymyslite emo je to zhe se clovek oblika podle nalady a ti co se oblikaji jako zhe sou emari to neni pravda emo je o hodne barvach a o veselych ti co sou celi do cerna sou jenom napodobenina ema ktera se mu nepovedla emo taky neni o podrezavani zil a nebo o nejakym ublizovani to delaji jenom lidi co chcou jenom upoutat pozornost me se emo libi ja su vlastne emarka a ja si nepodrezavam zily ani nic takovyho ja sem normalni proste nosim hodne barev ale ne porad bilou a cernou ti co nosi porad bilou a cernou protoze se chteji nekomu podobat tak to jsou ubozaci nechcu urazit plno lidi tady ale proste to je muj nazor

 126. A nekomentujte to vlaste emo nejsou zadny napodobeniny edemsovi rodiny akorat vam to pripada ale je to stejnej styl treba jako skejtaci to je uplne to sami boze uz do nas tak nerejte

 127. Mrzí mě,že když někdo narazí na pravidla jak se stát emo,hned tomu věří.O tom to vážně není.Emo je o hudbě,emocích a o lidech,kteří se nebojí vyjádřit to co cítí.Spoustu lidí ¨si myslí,že emo jsou jenom špína a sebevrazi.S řezáním tenhle styl života nemá vůbec nic společného,není to o tom být homosexuál a oblíkat se do černé.Někteří by se měli zamyslet a zeptat se sám sebe jestli náhodou nenarazil na pozerský kec.Právě pozerství co v tomto stylu je udělalo z ema nějakou šílenost které lidi věří.Takhle to není a nevim proč do toho pořát všichni rýpu.Nechte nás žít nic vám neděláme….a že vypadáme jako příbuzní adamsnovi rodiny??no a co??pořát je to naše věc tak nás nechcte dýchat….

 128. Tenhle článek psala určitě nějaká PŘERŮŽOVĚNKALITÁ barbína, ktérá se nemůže smířit stím, že existuje i černá barva. A vlastně nejen ta, ale i BÍLÁ. A to asi ani neví, že emo nosí i jiné barvy. Samotnou černou barvu nosí gothici a metalisti, to jen aby jsi to věděla. Krásný ČENÝ den

 129. Emo… neni jen černobílý svět,prožky, černé linky, lebky kam se podíváš… je to filozofie, kterou někteří nechápou… smutek, emoce, někteří se podřezávaj a co?asi k tomu mají nějakej ten důvod… každý jsme měli určitě den, kterej nestal za to a chtěli jsme ze vším prásknout do bot, skončit ze životem…

 130. Ahoj. EMO sice nejsem, ale už mně začíná vadit, že je každý považuje za trosky řezající si žíly apod. EMO vůbec o tomhle není! Na prvním místě je tady především hudba a texty. A je plno lidí, kteří se sebepoškozují proto, že tím ventilují vnitřní bolest, ne že jsou EMO! Tak prosím nechte i tomuto stylu volnou cestu!

 131. STOP EMO DO HAJE POCHOPTE ZE MATE BEJT SAMI SEBOU A KDYZ VAS TO OSLOVY TAK SI ASPON NEHRAJTE NA CHUDINKY A NEREZTE SE JE TO BLBOSTA NIKOHO TIM NEOSLNITE OSLITE JE TREBA ZPIVANIM MALOVANIM ALE NE REZANIM A FNUKANIM

 132. JO EMO NENI MOZNA O REZANI ALE VECINA SE JICH REZE JE TO VYMIVANI MOZKU TY DETI UZ NEVEDEJ CO ROUPAMA DELAT

  A VYPADNETE EMARI Z TOHODLE BLOGU NEBO VAS ROZKOPU ZMRDI

 133. Emo nemam rada,copak to je styl kdyz clovek je v jednom kuse smutnej,reze se tad?nvm,mam tu *cest* znat emarky,vim ze takovy nemusi byt vseci ale oni se chovajou jak nejvetsi pipky,mysli si ze kdyz sou emo tak sou hrozne duleziti,myslim ze Emo jsou uz i lidi kteri proste ani nevi o co go ale protoze je to ted IN tak proc nebyt taky.Ale nejvic me dokaze nastvat ze kdyz proste ted ke vsem kapelam davaji zancku EMO,kdyz o emu nikdo nevedel tak klasikcy punkovy,rockovy kapely, ale ted uz nejsou jen punkovy ale EMO punkvy,tome stve nejvic,ja nejsu emo a uz dlouho posloucham jednu kapelu,a ted sem kde si cetla EMO kapela…..blabla,fakt EMO NESNASIM

 134. Emo není jen o proužkách a sebepoškozování!
  Je to o emocích a kapelách které hrají emo-
  tivní hudbu. nwm jakým skupinám přilepit na
  čelo nálepku emo(v dnešní době), THčkám? :P

 135. ty kráva nemusíš urážet styl kterej je jako každej jinej a neni pravda že je to jenom černá a každej EMO se neřeže ale 94% emařu se neřeže jenom o tom mluví takže se laskavě uklidni a neurážej lidi kterej maj svuj styl…

 136. ahoj ja sem EMO a vsichni z toho delaj ze si ublizujem ta jo nekdo treba jo ale ja to delat nebudu tak zazrana do toho nejsem.DOUFAM ZE I VY SKUSITE BEJT EMO A UVIDITE JAK JE TO SUPER

 137. Vy blbci co píšete že řežou se jenom pozeři.Řežou se lidi kteří k maj psychycký problémy a je jedno jestli sou emo hopeři nebo disknti ne?Nechápu kdo přitáhl že se řežou jenom emo………..a k těm barvám to děvče co psalo že do černé se oblíkají jenom pozeři je taky kravina emo je snad o tom být sama sebou ne?Jasně že je určitej styl oblečení pro emo ale není snad podmínkou chodit v zásadě jenom v černé jasně většina emařů se oblíká do černý a nepotkala sem moc emařů kteří by chodili v neonových barvách (pokud to nejsou ti”emo už je out budu scene”).Stejně nechápu co řešíte je snad jedno jesli je někdo emo nebo ne.Myslím že se do toho nemá co kdo cpát když ani sám neví o co jde.Já myslím že pokud vám něco na emu vádí je to váš problém tak tím nezatěžujte je,nikoho to nezajímá a každej má právo být takovej jakej chce….

 138. MeMeMe: tenhle server je o tom, že redaktorky píší svoje názory a snaží se popsat, o čem určité věci jsou. Pokud se to někomu nelíbí, at to nečte a tím pádem se tím nezatěžuje, ne? :D a ještě jedna věc – který styl není o tom být sám sebou???

 139. přesně lidi Emo neni jenom o řezání každej si to stym spojuje ale pravda to neni tajk nwm co všichni děláte je to prostě věc lidí který se o to zajímaj a nejlepší na emo je že jim je jedno co si kdo o nich řiká takže si řikejte co chcete ale pravda rto neni sice se emo nestidí brečet na ulici to je pravda ale tak nwm co všichni děláte vy nikdo nevíte jakej je to pocit když se vám nědko směje a ukazuje si na vés jako kdyby ste byli nějaký egzoti z vesmíru a ještě se vás ptají jestli chcete pujčit žiletku a debilní poznámky neni to jenom černá barva ale třeba růžová zelená a černá a uměj koumbinovat tak to je náhodou dobrý na emo ži ví jak spojit barvy a komu se ti nelíbí ať se třeba po***e ale stejně to nevyřežíte….už nemam slov…

 140. Když jsem píší redaktorky svoje témata, tak by si o tom měly zjistit víc a ne jenon dve věci a ještě ke všemu neúplné.

 141. mě osobně se Emo styl v poslední době strašně moc dotknul…stratila jsem tak svojí kámošku…stala se véélkou ,,emařkou,, a jak to tak bejvá tak mě začali všichni schazovat do jednoho pytle s ní….všichni mě začali uplně nesmyslně nadávat do EMA….ikdyž emařka nejsem…a nikdy jsem nebyla…už ani nevim jak se tý pitomý EMO nálepky zbavit???:…má někdoo nějakej nápad?….já jen že semm kvůly EMU ztratila milovanýho kluka…:((….a spoustu normálních kámošek…všichni se se mnou přestali bavit..jen proto že mám emo kámošku….a že jsem EMO i já….ae to přece neni pravda…nevim co mám dělat,….tady se vyyjadřujou o EMU hodně lidí…jako o stylovym dobrym stylu…nebo jako o zas****nym komercnim stylu…jako ja ho ani neodsuzuju…neprohlašuju o něm v žádnym případě že se řežou a podobný nesmysly…ae taky ho nevychvaluju….:DD….jen tu pjooomin tjošinku o pomoc,.,..jak dokázat že já NEJSEM EMO ???? …. díky moooc za případné odpovědi…..:D

 142. Ja porad nechapu jak furt nekdo pise ze stratil kvuli emu kamosku nebo kamose. Ty co se zacali oblikat a chovat jako emo a vysrali je na sve kamose tak musi byt docela sobecky. Ja sem taky tak trosku emo a nevysrala jsem se na kamarady. A Andreo jestli se jako emo neoblikas tak na me ser, vubec se jich nevsimej a oni daj pokoj at si melou to svoje porad dokola ono je to zachvili prestane bavit a jestli se jako emo oblikas tak to mas holka trochu blby a nediv se jim.

 143. Já si nemyslím,že je Emo o řezání,je to o životním stylu.Málokterý emař se řeže,to se spíš řeže jeden člověk,který si myslí že řezání je Emo,ale k řezání k tomu vůbec nepatří.Naopak hodně emařů chrání životní prostředí,bojuje proti drogám,a neznamená že když člověk nosí černou že je smutnej.Emo barvy jsou taky žlutá a růžová.

 144. cusky,,
  taqy sem emo a rozhodně neysem něyakey citowě narušeney…:P
  k emu nepatří sebepoškozowání– emo ye yenom o citech a o hudbě..
  sebepoškozuye se dost emo lidiček, ale ten styl o tom neni…
  prawidla si wymysleli něyací kokoti, aby emo zesměšnili..-
  emo ye styl yako každey yiney—od hip-hopu, metal po folk..

 145. já jsem sice taky EMO ale dokážu se i smát….a to že je pravidlo podřezávat se….to u mě neplatí. ani když mám depku…. příde mi to na nic protože pak má člověk (emo) depku z toho že se mu to podřezávání buďto zalíbilo nebo že to bolí a myslí si že bolest zažene bolest…ale je to na nic…protože jednou udělá blbej řez a je v háji….tak jsem já ztratila kámošku….řízla se na nesprávnim místě nesprávnou silou…..proto mi podžezávání opravdu není při chuti….prostě mam svůj styl EMa a k němu opravdu neustálí smutek a podřezávání nepatří…ani to že když jsem EMo tak jsem in to opravdu ne…

 146. tak ted mam totalni vybuch smichu….jezis to ze nekdo napise nejakej dement emo pravidla kterejma by se mel y emari ridit…to neni clovek se zdravim rozumene..to je pozer….kazdej se ma prece chovat prirozene a nic nepredstirat…copak kdyz nekdo skoci ze strechy a bude riakt ze to je emo tak pujdes a skocis taky,???ne….mno nechapu ze neco takovyho komentujete..emo pravidla sou kravina a to ze se sirej famy ze emo je sebezrazedny tak to je taky blbost..ale to urco vsichni vi…..jeslti chces bej emo bud sam sebou….dit zalezi jen na tobe a ne na tom co rikaj ostatni…a to ze mamae patku no a co..hoperi maj kalhoty za u kolen…..taky je nikdo nekomentuje….budu rada kdyz se prestanou sirit takovy kraviny…muzu rict ze emo jsem a vubec me nezajimaji ty kraviny co o tom vsichni rikaji…zij svuj zivot!!!!!

 147. Demence toto nic s toho ze se rezou nebo neco neni pravda sou to FAMY … a jesli to nekdo dela tyk ze svych ppsychickych problemu max ze to je taky pozeeer..
  potom smat se muzou a smejou se kdyz chcou sou to lidi a nesmat se nevydrzi nikdo bey a retartadaci dnesni mladeze zdar (tim myslim kazdyho kdo pise picoviny jakoze ze se rezou)

 148. emo neni o rezni.. to jsi k tomu jen nekdo primyslel..emo je i to ze se lide radi smeji… jen sve pocity davaji vic najevo…

 149. emo neni o rezani.. to jsi k tomu jen nekdo primyslel..emo je i to ze se lide radi smeji… jen sve pocity davaji vic najevo…

 150. jj..a pak tak lidi odsuzuji.. ze se nekdo oblekne do prouzku a da si neco z lebkama zacne se rezat,tak je velke emo..ae tak to neni.. pak nekdo vidi emo,a hned rekne toe psychopat urcite se reze.. coz nemusi byt pravda.. nechapu ty lidi..co si na to hraji..a pritom o tom nw nic..

 151. Jen by mě zajímalo, jak se pozná někdo, kdo si na to hraje od pravého emaka…nevyjde to náhodou nastejno? Myslím pro okolí

 152. No… V sekundě jsme měli taky takovou skupinu cvoků. Asi každý ví, o co kráčí, skupinka potřeštěnejch holek se sebevražedkyní (proboha, to je ale slovo) v čele. Tiché, outsideři… Jenže pak donesly žiletky a začaly se o výtvarce řezat a vykládat, jak je to skvělý. Učitelka se vydala něco vyřídit. Trvalo dva týdny, než se kamarádka odvážila to prozradit třídní. Do roka a do dne přestoupily vůdci té smečky na jinou školu, teď se ze zbytku stalo spíš volné sdružení černých mágů…
  Jinak se snažím neskrývat své pocity, ačkoli proužky a lebky do mého šatníku vskutku nepatří. Navíc, své vlasy mám příliš ráda na to, abych si je barvila.
  Dle mého osobního názoru je styl Emo projevem posledního vzepjetí sil duálního vnímání upřednostňovaného obdobím Ryb a jednou z fází přechodu do bezprostředního vnímání nastupující doby Vodnáře.

 153. no hraji si na neco.. delaji to aby byli zajimave,aby neco dokazali,nedokazuji tim nic.. jen ubohost.. i kdyz nekdo sebeposkozovanim zije,prej mu to pomaha..ano zije tim,dela to protoze to delat chce,dela mu to “dobre”,ale vi o tom jenom on.. taci cvoci co to delaj behaj po skole se ziletkou a rezou se a vykladaj jak je to fajn jak jim to pomaha,toe do slova a do pismene ubohost,chteji byt zajimave a byt stredem pozornosti.. tak se jemne rezaji, staci trosicku vic zarit tak pochopi ze to neni legrace…

 154. Nadarja: AdULka má pravdu, kdyby se řezali jenom doma, co nejvíc v tajnosti, taq to je něco jinýho — ale pokud se řežou před ostatníma, je to jasný předvádění…
  AdULka: dala bys mi na sebe ICQ? děkujuuu moc

 155. Nadarja: neznali jiny zpusob? slo tady hodne o to aby byli zajimave vis, jak uz sem napsala kdyby byli moc v depce nevedeli co dal,delaji to doma potaji,jak rikal tom..
  TOM55U: jj sem si te pridavala ae ete sis me neautorizoval:o) 264862525

 156. TOM55U: Neznáš atmosféru naší třídy. Necítil jsi onu dusivou auru zoufalství, která z nich vyzařovala.
  Mimochodem, pár dalších měsíců jsme poté museli poslouchat přednášky povahy, že EMO je nelogické a každý kdo se řeže je cvok nebo idiot. Kdyby vás to zajímalo, třídní schůzky mají od té doby formu, v níž se vyskytují především pojmy “dedukce” nebo “hlídat”.

 157. AdULka: jj pridam si te, az budu mit cas, nejak ho mam cim dal min:)
  Nadarja: jasne to neznam, neznam ani tech nekolik lidi, ale presto to co jsi napsala svuj nazor nemenim.. Reakce ucitelu + rodicu asi byla podminema jejich chovanim ne? Nevim teda, jakou chtej hledat logiku v emo stylu,, je to prece jenom styl ne?

 158. Ja sama jsem na styl emo a nemyslim co vi. Styl emo neni jen o podrezavani zil ale oto mejt in a proste jina nez ostatni. Urcite bych si nedokazala nikdy podrezat a nebo sama sobe ublizovat ale ten styl se mi libi.. Urcite je lepsi nez ten co vlad pred mnoha a mnoha lety napriklad hipis..xD

 159. hey!ja sem EMo a názory některejch lidí popravdě nechápu!!!vy si všichni myslíte že když je někdo EMO tak si řeže žíly…předstíra sex.orientaci..atd!ale to nedelají emaři ale pozeři!!!a v tom je sakravelkej rozdíl!!!takže nejdriv si to ověřte a pak nekam neco pište!

 160. ja jsem byla taky emo ale podivejte se jak se kolem vsichni ztraci v tom malem
  svete bojim se ze stratim svoji nej.km
  ja se vazne bojimm
  je to moje stesti na ceelem svete
  jsme nej.km od te doby co jsme male
  chodili sme spolu vsude
  ale pak se zacala rezat a nosit vse cerne me rekla ze se to nosi a je to mopda dnesni
  ale ja ji neverila
  pak mela cernou barvu a ja jsem se dala na styl barbi
  aspon neco kdyz nic ze ale jestli si to budes nekdy cist a vy vsichni tak bych si prala
  abys mi odpovedela vim ze te to nasere ze
  sem ti neverila a le ja zato nemuzu ja nesnesu a bys sees rezala pa -§

 161. já emo nenávidíím kvuli tomuhle stylu sem s kámoškou ztratila kámoše prostě emo se mi HNUSÍÍ!!!:-(…nic proti nikomu je to můůj názor!!!

 162. já si myslím, že ten kdo je emo je dost blázen (podřezávání žil, aspon jeden pokus o sebevraždu apod.), ale styl oblékání se mi celkem líbí např. converse. Uznejte že se neoblíkaj tak špatně ě osobně se to teda líbí! A asi i bude, ale EMO jako EMO nikdy byt nechci snad jen ten stil je manamozni

 163. TyNuSEEE: nwm, jaq ty, ale ja si teda nemyslim, že každej ímou se musí nutně řezat! Zkusilo nebo se řezá dost emo lidí, ale není to pravidlo a ti praví emo to nedělají kvůli módě.

 164. emo je podle mě styl jako každý jiný… každý máme přece nějaký styl.. proti emu nic nemám.. a nemyslím si že je to jenom a ořezání a smutku, mám pár emo kamarádu a dá se s nima bavit a smějou se jako každý jiný :-)

 165. mnu. tag ja sem emik a jko sem upe normalni…vsichni lidi to odsuzujou, hle tahle EMO taky vznikoo z hudby jako kazdej jinej styl..dneska uz emo vlastne neni to spravny emo,,,,ptoze se to skomercnilo jako krava…nesnasim ty emo doplnky emoshopy a takovyhle ty picoviny co ted vysej na kazdym rohu pac to ve vetsinepripadu kupujou en pozeri, kterejma ja to vastni spusobem ovlivneni uppeeee newic!!!…takovy ty reci např.:,,hle le ty nemas proskaty podkolenky, paneboze a jakto za mas na sobe neco zlutyho, dyd emo je snad en cerna a bila (popripúade praseci ruzova)…hlavne POZERI SOU F KAZDYM STYLU!!!!….ae musim uznat ze ted na pravy emo nenarazite…bohuzel, je to skody…uz me unawujou tyhle pitomy clanky anketky…a tak…HLE JA CHAPU ZE VETSINA LIDI NENAWIDI EMO JEN PROTO ZE SOU DIVNY…DIVNY SOU JEN TY POZERI, CO S PRAVYM EMEM NEMAJ NIC SPOLEČNYHO A MINIMALNE TED UZ KAZDEJ CLOVEK ZNA JEDNOHO,,,,NEJHORSI NA TOM JE ZA NEMUZES PROSTE POZNAT KDOP JE A KDO NENI!!!….proste ja se nebojim dat svy city na jevoa rozhodne se za to nestydim….kazdej si ae mysli ze je to vo tom cernym clovivku f rohu co se boji rict jediny slovo aby ho ostatni neukamenovali…..kazdej ma svuj nazor a svuj styl…a myslim ze i dyby to byl pozer tak neni duvod se do lidi co vubec nezname navazet!!!…taky traba zas nemusim GOTH…ae nelezu na jejich bloky jen proto abych jiám tam napsala jak smrdej a takovy to kvuli cemu leze vetsinba lidi na stranky kretenskejch pozerku!!!!!!!!::::::IIIIII

 166. Nemůžete o emu říct to, že si myslíte, že je to o sebepoškozování, jsou to lidi, který mají svůj styl, líbí se jim černá. Někomu se líbí barevný oblečení a sebepoškozovat se může taky. Kolik lidí si ubližuje a přitom nejsou emo, je to hloupost co si někdo vymyslel…Emo nejsou jen smutný lidi, někdo si na to hraje, ale spousta lidí chodí oblečený v emo stylu a přitom se smějou jako každý jiný..

 167. TOTÁLNÍ VYPATLANOST. NESNÁŠIM EMO. VRAŽDIL BYCH KDYŽ PJE POTKAM. JE TO SAMEJ DEBIL A ČURÁK A TO BEZ PARDÓNU.

  … TO SEM SE JEŠTĚ KROTIL JINAK BYSTE TU MĚLI PĚKNĚ VELKEJ SLOH

 168. to Drummer:
  Zrovna sem si řikal, že tu sou samý normální lidi, kerý nás respektujou, kerý lidi hodnotěj podle povahy a ne podle stylu.

  Zase se ukázalo, že existuje nějakej vypatlanec, naprostý primitiv. Myslím jím tebe, jestli ti to nedošlo, ty tupá hlavo.

  Jsem rád za Vás ostatní, kteří nás respektujete! Díky.

 169. ve škole mi tak začali říkat kvůli černý mikině a ikdyž se oblíknu od hlavy až k patě do žluta je to furt samý ,,Hej EMO” už mě to nebaví říkám že emo nejsem že je to ubohý a já tím být nechci jenže oni to nechápou dokonce mi jedna spolužačka řekla ,,pak že nejsi emo” potom co jsem jí řekla že si necham udělat druhou dírku do ucha….

 170. tosenerika: no kdybys byla emo, taq by to nebylo o nic lepší:D
  ale vážně… nechápu co by k tomu tolerantního a hodnýho člověka vedlo.. ale poradit bohužel neumim, u mě si teda na to zvykli..

 171. drif sem emo tagy nenavidela, protoze sem nevedela co to znamena….vsichni i tag rikali a jato nesnasela!…paq me to bylo jedno…toleruju to..dyz e neqdo ubohej, ae ted pste…i lofe yuo EMO!!!! :-* x)

 172. byla bych ráda, kdyby o emu nepsali lidi, který tenhle styl vůbec nechápou..
  jasně že existuje spoousta děcek co si přečtou na netu o tom, že pokud chtěj bejt správní emo, maj se řezat, ale za to my přece nemůžeme.emo je o hudbě a stylu ne o žádným řezání…že televize a net tenhle styl zkomerčnily a někdo to vzal vážně, to už je vaše blbost..ale prosím, když o emu nic nevíte, tak ho takhle nekritizujte, protože pak děláte blbce akorát tak ze sebe.
  taky nesnášim děti, co se řežou, ale to nejsou emaři, ale pozéři kteří nepochopili že nějakých x pravidel je pitomost.my takovýhle dětičky fakt nesnášíme, protože díky nim pak nesnášej lidi nás..a emaři jsou dost v pohodě lidičky, lepší ani neznám..a ani jeden se neřeže nebo nepáchá sebevraždy. prosim vás lidi zamyslete se a pokud o něčem víte hovno, tak to nepomlouvejte, vážně pak děláte debily sami ze sebe.
  a pokud se vám ten styl nelíbí kvůli vzhledu, řekněte si, že je každýho věc jak se oblíká. nejsem tak trapná abych pokřikovala na ulici na lidi, u kterých se mi nelíbí jejich oblečení.řeknu si jen “když se mu to líbí at si to nosí”.většinou mě takovýhle debiní články naštvou, ale ted už se těim idiotům, pardon, jenom směju, protože ztrapňujou sami sebe.
  mmchdem ten kluk na fotce je můj přítel, takže mě celkem zaráží jak se ta fotka rozšířila, když ji měl nejdřív jen na svy profilu..
  :) nesuďte emo když o tom nic nevíte..

 173. mno jo…kdybych fakt byla EMO tak by to bylo ještě horší…už i jeden EMO BOY z naší školy na mě ,,EMO” a ostatní že ať si jdu pujčit od jedné holky z 9.tř. tričko 100% Emo…. už mě to nebaví, štve mě to, ale zároveň se musím smát jaký jsou to trapáci ti co mi tak říkaj…

 174. ja nvm…EMO nemam rada ale kdyz nekdo je tak at je je me to jedno,akorat me zarazi ze vseci emari(ne vseci)hlavne ty maly holcicky sou veliceEMO,myslijou si ze kdyz si nalakujou nehty na cerno,obarvise takze je z nich hned emo,jako ja se vtom moc nevyznam ale myslim ze emo je hlavne o hudbe.Jo a samozrejme si rejpnu aj do rezani:D jo myslim si ze se mari rezou:D,vy,EMO nadavate ze se to o vas siri ale tak nejak si za to muzete sami,dyt emo neni zas nejaka novinka ale ted se to jaksi rozsirilo nastupem TH a podobnych trapaku!!!!maly decka nemajou roupama co delat tak proc by se nerezaly:Dnee…ale pro me EMO NE!!!tot vse,muj nazor

 175. netty má naprostou pravdu.já sice nejsem Emo,ale znám spusty lidí,kteří jsou Emo.Ale že by se někdo z nich řezal,dokonce i páchal sebevraždy,Ne to opravdu ne!Ti lidé mají svůj styl,jako je např.: hippies atd,tak je prostě Emo.Tak proč by chom je měli odsuzovat!?To že někdo dá na net nějaký pravidla,neznamená že ty pravidla jsou praavdivá…tak proč opovrhovat stylem Emo,když oni taky nepohrdají Vaším stylem.

 176. jojo pěknej článek .. jenom škoda, že nikdo nepochopil za ty léta to , že emo
  není styl o depresích a vašich slavných pocitech.. emo vůbec není název pro styl..
  emo je odjakživa název pro hudbu.. škoda že si to ještě skoro nikdo neuvědomil..
  to že tzv. emáci jsou pořád v depresích a jsou smutní .. tss.. za to mužou lidi v okolí!
  Média z housenky hned udělají krávu – samozřejmě si vzalo do svých prolhaých úst i emo..
  spoližávci i neznámí lidé – “čumí” jako by padli z višně.. nemají na co..
  – šikana je tady čstá.. pokud není jedinec silnej a nepostaví s ejim..
  nadávky jsou z cesty.. takže nejlepší je se tohle naučit ignorovat..

 177. mno jo někteří to vědí jenže ti co to nevědí a maj to za to řezání do ruky atd. začnou říkat emo každýmu kdo si na sebe jednou veme všechno oblečení černý a pak už to jede…dneska jsem měla ve škole zelený třičtvrťáky a hned vidíte má zelený hadry…emo…mně už je to jako jedno já to ignoruju akorát nemůžu z toho jak ty lidi o tom nic neví a myslí si jak jsou chytří…

 178. myslím, že už to trochu odpadá. lidi už dostali rozum, nepotkávám zdaleka tolik emařů, jak před čase. ale možná se mi to jen zdá ….

 179. YaQoO hEeLeE!O tOmHhLe eMo WbC nEnI!StE uBoHyYy &__NeCHaAaPu ZhE wĚrZiIiTe TkWeYm kRaWiNaAaM__YaQo TrZeBa O tOm PoDrZeZaAaWaAaNiIi ZhIiL!!!SoU tO kEcY!!!!O tOm EmO nEnI!!!NeCHtE nAaAs A __pRzEsTaŇtE bUzErOwAt NaAaSh StYl!!!!!!!

 180. YaQoO hEeLeE!O tOmHhLe eMo WbC nEnI!StE uBoHyYy &__NeCHaAaPu ZhE wĚrZiIiTe TkWeYm bLbOsTeM__YaQo TrZeBa O tOm PoDrZeZaAaWaAaNiIi ZhIiL!!!SoU tO kEcY!!!!O tOm EmO nEnI!!!NeCHtE nAaAs A __pRzEsTaŇtE sHaZoWaT NaAaSh StYl!!!!!!!

 181. presně!!….ae tag to e edno…
  p.s.:a taqy emo nni o tom ze se snazis ukazat jaq dementn umis psat…! xD (sry tagy sem tag psala a dyz se na to kouknes tag je to pekne dementni!)

 182. lopiiiiii:zas tak na dně nejsem abych se hned musela řezat, což mi připadá ubohé…a ten kdo to dělá není zrovna normální

 183. ale když si o tom tak čtu tak to fakt nemá cenu páč tu co komentář je uuplně oto samí.Já vim lidi k tomu chtrěj něco napsat….ale stejně každej komentář je v podstatě snejej…s vyjímkou některých kteří mají jiný názory……prosím nekamenovat jenom jsem řekla to oc jsem chtěla čříct a to to že je tu prostě každej komentář to saí O:-)* ← angel*

 184. Vydělávejte 2000-5000,- týdně!
  Jedná se o velmi jednoduchou brigádu, kterou si mohou vydělat všichni lidé v ČR. Na věku nezáleží! Budete pouze nadepisovat obálky, do kterých vložíte leták a pošlete jej. Nejedná se o podvod! Pokud dále přetrvává Váš zájem kontaktujte nás o více informací na e-mail: nej.brigady@seznam.cz

 185. OMFK další takový lid co věří těm pravidlůl co si vymysleli…ani nwm kdo tho totiž asi neví nikdo… takže k věci..emo styl nemá žádná pravidla..!!! Ysme prostě yen citlivěyší a vnímmáme víc posity(emoce), miluyeme hudbu! vlastně yí žiyeme..Emo musíme být hlavně v srdci oblečení ye doplnění thoho stylu(doplněk)..Prosím už nás nepomlouveyte dovolíte si něco na hopery?! NE a víte proč? Prtž sou tho namachrovaný hovada a kdybyste si na ně dovolili tak vás zbyyou ae emaři ne.už snažte se nás prostě ignorovat my se tky do nikoho nenavážíme!!!

 186. Ježiš,vy ste fakt trapáci..to co popisujete NENÍ emo…je to jen ňáká trapnost,co s tim nemá společnýho ani FŇ! pravý emo styl z 80.-90. let je o tom,že se emaři nepřetvařovali,dávali an jevo své nálady a emoce a nelhali…vůbec to není o tom stále brečet a chodit od hlavy k patě v černym a už vůbec ne ŘEZÁNÍ ŽIL!!tak těmhle zhovadilostem neříkejte emo..praví emo sou moc fajnoví človíčci a smějí se víc než 90% z vás všech tady..tak buďte zticha..

 187. Já tedy s tímhle stylem nemám nic společného,ale…není náhodou emo odvozené od anglického výrazu emotion=citově založený?
  (nebo taky hodně prožívající emoce,jestli chcete).V tom případě by každý ,,pravý” emař měl setrvávat nejen v depresích,ale
  i návalech radosti,ne?Já osobně nechápu,proč se lidi zaměří vždycky jen na to špatné,ale nakonec…
  …aspoň tak můžeme líp rozlišit klony od originálů,nebo snad ne?
  + abych se vyjádřila k článku…hrozně jste mě zklamali.Zrovna od těhle stránek bych čekala,že články budou psané objektivně
  a s…nadhledem.Tohle bylo vážně nanic.

 188. mě nějak emo nevadí co se týče oblečení pač taky chodím v černé oblečená (ale emo nejsu) ale vadí mi jak ze sebe dělají chudinky že se řežou, že je nebaví žít, jak všude píšou “zabiju se” apodobně. Je to už trapný.

 189. emo je/bylo něco uplně jinýho… emo je/bylo hlavně o hudbě, jenže kdo ví, co je pravda, každej říká něco uplně jinýho… Každopádně emo není o řezání, to si jen vymyslel nějak zakomplexovanej debílek!!!

 190. emo si stejně každej vyloží podle svýho a tak nemá cenu druhý o jejich názoru přesvědčovat… někdo hold chápe “emo lidi” jen jako přecitlivělý chudinky, který se jen řežou… jo, je pravda, že někdo se stává “emo” jen kvůli tomu, aby byl “in”.. takovej člověk podle mě ani neví co to emo vlastně je.. dost lidí, co bylo emo a nehráli si jen na to, bylo odsouzeno s emem skoncovat, kvůli ostatním… musím přiznat, že poslouchat narážky typu: “tak co, už si se řezala??” nejsou zrovna skvělý… hold emo dostalo mnoho podob a těžko už se to někdy změní… emo je hold styl, kterej doplatil za to, že chtěl bejt něčim odlišnej..

 191. Nechci ti nic říkat, ale ty vůbec nemáš ponětí o čem píšeš. To co jsi popsala ty se netýká emo stylu, ale pózéru. Víš, kdyby jsi šla ulicí nerozpoznáš pravy emo lidi od ostatních. Emo lidi…,měla bych ti říct, že je to jen o hudbě a o tom co máš v srdci. Nějaky černy oblečení, vlasy a patka s tím nemají nic společného. Stejně tak stupidní emo pravidla,které vymysleli nějaké dvanáctilety dilinky. Vše co jsi popsala se týká pózérů a ani jedno z toho se netýká emo !!!
  Grrrrrr…,>.<
  kam ten svět dneska spěje…,každej odsuzuje emo lidi jenom kvůli takovýmhle článkům,které jsou hloupé. Já tě nechci nějak urazit nebo tak nějak,ale dokud o tom stylu nic nevíš,tak to sem nepiš. Newadí mi,když mi tady někdo řekne něco jiného.Já vím svoje,mám svoje názory na věc.Nikomu je nebudu vnucovat,ale ldii by si měli začít uvědomovat jakej je rozdíl mezi slovy EMO a PÓZÉR.

 192. souhlasím s Little-black-cherry…emaři nenosí jen černobílou s lebkama, ale i barevný oblečení bez lebek…EMO bylo původně označení jenom pro hudbu, až po nějaké době se k tomu přidalo to ostatní…kdo řekl, že EMO KIDS jsou jenom depkaři??! Vždyť smích jsou taky emoce, smutek, radost, zlost, láska, nenávist. To všechno jsou emoce…Emaři svoje pocity neskrývají. A právě důsledek sebepoškozowání je, že se pořežete a nemusíte třeba na někoho řvát atd… Takže to skrýváte

 193. a pak někdo vymyslel EMO pravidla a vznikli pozéři a kvůli tomu si skoro celej svět myslí že všichni emaři se musí řezat, nosit černobílí věci s lebkama atd.

 194. Little-black-cherry má pravdu a plně podporuji tento názor. co dodat, ještě že jsou i lidi, kteří vnímají EMOCE.

 195. hee lidi to vás to baví se pořád hádat kvuli tomu co je kdo za styl….mě se to taky stalo….pohádala sem se s mojí nej kamí kvuli stylu ale pak sme si uvedomily že je to zbytečný….zkute si to taky uvědomit…je to přece každýho věc co je za styl…a jak ho vezme…ne?!

 196. mě EMO nevadí! já nechápu proč si myslíte že ze sebe děláme chudinky… sme uplně normální lidi který mají jen svuj styl oblékání… a neni všechno jen černý! taky existujou emo holky která nemaj černý linky a černý vlasy… já mam třeba blond a linky nenosim a taky sem emo… a hlavně kuli v´šemu hned nebrečíme a neřežeme se jak si asi mnoho lidí myslí… tak pac a pusu!

 197. čawte lidi teď vám něco řeknu : Emo styl není o řezání a o ňákejch sebevražách ! Emo je o hudbě , o emocích a taky tak trochu o stylu oblékání. Nenávidím lidi kteří krytyzujou něco , o čem nic neví. Něco jinýho jsou lidi kteří se řežou to jo ale ti jsou jakoby ,,pozéři” protože se řežou kvuli stylu a páč si myslí že to tak má být , ale pravý Emo se neřeže , a když jo tak k tomu musí mít asi nějaký duvod , ne ? Takže nekažte opravdový styl, ten za něco stojí xD.
  Jo a taky ty ,,Emo Pravidla” jsou taky pro pozéry ale uvědome si že ty pravidla jsou jakoby ,,parodie na Emo” , pro opravdový Emo by to ani nebylo protože žédnej styl nemá pravidla !! Vemte si že třeba že někdo někdo nosí uzká barevná trička nebo tak , tak je třeba technař , nekdo nosí široká , rozkrok až u kolen tak je třeba hoper , někdo má rád ,,free sty” a skate a tak je skaťák a nejsou žádná pravidla pro skate styl ani pro víše uvedené styly !! Tak o co vám jde ?? Ano, Emo Child jsou nekteré smutné to jo ale také proto že to jsou citlivé osoby no a … jsme zas u toho !: Emo je o emocích. Takže nekrytyzujte styly , hudbu , veci atd. o kterych nic nevite ! Akorat se tak ztrapníte :-) ,abyste měli přehled co jsem já tak jsem něco mezi Emem a skate. Jinak se tu mějte a nechte lidi a věci do kterých vám nic není. Myslím , že to co jsem napsala vám otevře vaše ,,mozečky” :DDD. Takže čus bus kaktus , AND I HATE CRITICISM AND LOVE EMO LIFE !!!!!!!!

 198. jestě kdo se mnou sdílí muj nazor tak ať písne na ICQ : 466822931 , rada pokecam s nekym kdo jeste neni postizenej na mozku :D :D :D

 199. EMO JE STYL JAKO KAŽDÝ JINÝ. NĚKOMU PŘIPADÁ DEPRESIVNÍ, ALE CO UŽ. TEN, KDO JE EMO, SI TEN STYL VYBERE SÁM. NAVÍC…NEJENOM EMO SI ŘEŽOU ŽÍLY. JE TU SPOUSTA DALŠÍCH LIDÍ, KTEŘÍ SEBEPOŠKOZOVÁNÍM UNIKAJÍ OD SVÝCH STAROSTÍ, A EMO NEJSOU!
  MYSLÍM, ŽE U STYLA PRAVIDLA PLATÍ. NO, PRAVIDLA SE TOMU ŘÍKAT NEDÁ, ALE JSOU JISTÉ VĚCI, KTERÉ STYL ODLIŠUJÍ OD NĚJAKÉHO JINÉHO STYLU. KDYBY HOPPER NOSIL SAMÉ RŮŽOVÉ VĚCI, SPÍŠ BY TO BYL BARBIE STYL A NE HIPHOP? PRAVIDLA EXISTUJÍ, ALE JEJICH HRANICE LZE JEMNĚ PŘEKONAT A PŘIZPŮSOBIT STYL SVÉMU VKUSU.
  I PRO EMO JSOU TYPICKÉ RŮZNÉ VĚCI, OD ÚČESŮ AŽ PO TO, JAK SE KTERÝ ČLOVĚK OBLÉKÁ. POŘEZANÉ ZÁPĚSTÍ NENÍ JENOM – JAK JSEM ZMÍNILA NA ZAČÁTKU – U EMAŘŮ. TEN, KDO JE EMO A ŘEŽE SI ZÁPĚSTÍ, BUĎ JE PITOMEC, KTERÝ SI TO PŘEČETL NA INTERNETU A “CHCE BÝT EMO SE VŠÍM VŠUDY”, NEBO MÁ PSYCHICKÝ PROBLÉM, KTERÝ TAKHLE VENTILUJE!
  MŮŽETE ŘÍKAT, ŽE STYLY NEMAJÍ PRAVIDLA. ŽE PRAVIDLA JSOU BLBOST. ALE UVĚDOMTE SI – CO DĚLÁ KRÁTKOSRSTOU KOLII TÍM ÚŽASNÝM PSEM, SPORTOVNĚJŠÍM NEŽ JEJÍ DLOUHOSRSTÍ KAMARÁDI? KRÁTKÁ SRST! JE TO PRAVIDLO, JE TO VE STANDARTU – KDYBY MĚLA SRST DLOUHOU, JE TO DLOUHOSRSTÁ KOLIE…JISTÁ PRAVIDLA PLATÍ.

 200. OMG vy tady píšete o tom že ste ztratili přítele kvůli tomu že změnil styl ale pak to buď nebyl oprawdový přítel anebo se ste ho ani nesnažili pochopit,vy si akorát myslíte že emo se řežou aby byli zajímawý,jdete po ulici a widíte člověka v černým a hned to je emo,to je cvok ae zamyslete proč je smutnej,newíte nic, vy newíte co zažil,emo musíte cítit ne že se navlečete do černej hadrů twáříte se na umření tohle je emo-pózér,prostě emo člověk neni cvok,já sem emo ale neřežu se, mám přátele který nejsou emo,mimo to směju se když mám proč newidim ani jeden důwod proč bych se měla smát na každýho když se mi chce brečet,proč by ostatní neměli vědět že sem nešťastná.Máte pravdu emo byla dřív pouze hudba ae všecko se vyvíjí přidalo se oblečení ae je velkej rozdíl mezi PÓZEREM a skuečným EMO ,je to o hudbě o pocitech ale i o šťastných pocitech i emo se smějí když sou šťastní tagže asi tolik zamyslete se nad tím a až příště pokáte emaře/emařku zamyslete se co asi zažil/a………..

 201. mno jo, jednou viděla někoho na ulici, jukla na net, viděla dva podobný články a tahleta slátanina byla na světě..

 202. No..Ona s tím naráží do Mě .. A pk si celá rodina myslí,jako že se chcu zabít,a takový .. A ani nevím,kde vzali to,že jsem EMO..Jen se mi líbí,ti kluci,a tak .. x)
  Bydlím v 3nci( Třinec)..As neznáš..Proč?x))

 203. jo tak to sem rád.. jsem totiž taky emáááák… Třinec znám, ptže tam máte Metalshop, jinak jsem z Prahy a jsem Tomáš

 204. Jehé .. x) Do Prahy pojedu..že bych Tě navštívila?xD Máme no x) Nejluxusnější věci tam mají .. Kolik ti je ?x)

 205. Emo a sebepoškozování nepatří!!EMO=EMOCIONÁLNÍ a EMOce nejsou jen pláč a smutek, ale smích a radost!! což emaři dávají na jevo a to hodně! vím o čem mluvím! Nechápu, proč si lidi berou do huby emo styl když o něm vědí uplně pitomosti! hlavně z těch anti.blogu kde jsou ty stupidní pravidla!! EMO, je hlavně nejdřív hudební styl který se dostal do stylu oblékání!! My se taky s prominutím neserem do stylu HipHop a takový!! Vy nám nadáváte bez duvodně!! Závidíte, že my se nestydíme za emoce ?!..

 206. Pravej opak ,,Emo,, stylu je ,,Scene,, , ale tihle se nepodřezávaj.Mají rádi barvy a život a naplno si ho užívaj *=) Emáči jsou ubohý, když už jsou na světě tak aď koukaj aby byli a žili a ne se podřezávali a uzavírali do sebe…

 207. *;o) : Ten tvůj úsudek je teda krajně mimo. Řezat se může kdokoliv, nemusí být emo. Naproti tomu je kec a blábol, když někdo, řekne, že se emaři řežou víc než “normálové”.
  Nancy: seš na dobrý cestě.. za chvilku z tebe bude emařka:) Přebarvíme svět na černo-růžovou!!:D

 208. Upozornění: příspěvky obsahující vulgarity budou i nadále mazány.

  Od nynějška radikálnější pravidlo: za vulgární přípěvky zablokování IP adresy pro vstup do diskuse.

 209. _AhOjKy_EmO_nEnI_jEn_O_SmUtKu_EmO_jE_o_PoCiTeCh_EmO_kIdS_vYjAdŘuJi_SvOjE_pOcItY_a_ObLeKaJi_Se_PoDlE_sVyCh_PoCiTu_A_tY_nEmUsI_bYt_jEn_SmUtNe_EmO_kIdS_vŠe_PrOžIvAjI_vIc_OsObNě_A_rOzHoDnĚ_zE_sEbE_nEdĚlAjI_cHuDáKy_!!A_pRoČ_jSoU_nĚkTeŘí_EmO_??pRoToŽe_Se_JiM_lIbI_aLe_PoZoR_kDyŽ_sE_nĚkDo_bOjI_dAt_SvE_pOcItY_nAjEvO_tEn_EmO_bYt_NeMuŽe_!!EmO.sEd.HeArT!!

 210. ludia by nemali mat predsudky…
  ale tento styl…. bleeeeeeee
  grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrcqqqqqqqqqqqqqqqqqqaaaa
  fffffffuuuuuuuuuuuuuuuuujki

  ;D

  ale asi nie som ta naj na tieto veci —- ja milujem ruzovu

 211. tak si pekne nastvala par emo-holcicek :D ale oni ze z toho po puberte dostanou teda kdyz nezariznou moc hluboko XD

 212. tak si pekne nastvala par emo-holcicek :D ale oni ze z toho po puberte dostanou teda kdyz nezariznou moc hluboko XD

 213. ja vim ze to tu sem moc asi nepatří ale v tom clanku asi zapomneli napsat co je nejvíc emo-chleba-má dvě patky a řeze se xDDD (blbí co??)

 214. No tak snad ty pubertačky z toho časem vyrostou..ale hláška s chlebem je jednoznačně bezkonkureční :)))

 215. Tak ta holka je asi trochu na hlavu ne ?? =D
  Mam ráda emo styl, emo hudbu a emo obecně .. a jako vadná fakt nejsem =D
  Měla by to hodně rychle smazat, pač o tom vubec nic neví .. =D

 216. Jo přesně =P .Nějaký namyšlený pipky si vymysleli emo pravidla a už to tu bylo .Samej Pozer. Emo nemusí být jen smutný radost a smích jsou taky emoce .

 217. Teda, tenhle článek mě dostal :D A ještě víc mě dostali komentáře :D
  Psát o stylu je cesta po tenkém ledu, obvzlášť, když o něm nic nevíš. Tenhle článek je stejný, jako milión dalších a k mému zděšení plný stejných hloupostí. Přesně takovými články se tento styl ničí. Bohužel, češi nemají dost sil na to, aby měli své vlastní styly a tak “kopírují” to co vidí bez toho, aby to pochopili. Ale i přesto jsou lidé, co “vidí”. Kteří se dají zařadit do těchto stylů, ale nikoliv pozérstvím, ale srdcem. Je smutné, že právě tito lidé nemají naši pozornost, která se odvrací k lidem, co “jdou s vlnou”.

 218. Parádička :-), další článek který je totálně mimo, můžu mít dotaz? Proč proboha píšete něco, o čem VŮBEC nevíte co je? Právě todle mi moc normální nepřijde, zařazuji tento web do sekce “Píšou hovadiny”. Mimochodem, to s tim chlebem je na úrovni 5ti-letého dítěte, jen blbeček se tomu může smát, je to celkem trapné :-). A najdi si správný význam slova emo, bože…

 219. Emo neni o podřezávání, černobílích proužkách s lebkama a smutku a já už nwm co všechno si tam napsal/a Emo lidi jsou spíš tichý a to že nás vidíš takto je mi líto jinak já jsem třeba Emo (a nezapírám to) ale směju se a mám život ráda a kdyby ses o Emo jen malilinko zajímala tak víš že Emo barvy nejsou jen černá a bílá ;) ale i zelená růžová červená a sposty dalších ;) když o tom nic nevíš tak o tom nepiš a nebo si alespoň maličko něco zjisti a co se ,,pravidel” na internetu týče je to jedna velká blbost ;) plno Emařů a Emařek co o tom něco málo ví se třeba ani neřeže ;) a nemá černý vlasy já mám vlasy svoje hnědý a jak jsem někde četla že nezbytností je patka přes oko..no raději nekomentuju a to že sme citlivější nemyslíš že je to celkem normální když jsou lidi citlivější :) to že je někdo kluk neznamená že musí být drsnej a přežít všechno bez kapky slzy ne :) i kluci mají city a občas pláčou stejně jako my holky :)

 220. ahooooj téda musim říct že tvůj názor je moc správnej ;) …. Emo je děsná píčovina která překopává celýho člověka i jeho tělo… tím si od sebe odtrhne spustu přátel a navíc zabíjí nejen sebe ale i lidi kteří ho milují a mají ho rádi …… vím to zažila sem to ….. už nejsem tak naivní a hloupá já se ponaučila ….. stačí věřit těm co máte rádi ;) věřit sám sobě …… nenechat se strnout debilními E.M.O.ocemi a hustými proužky …… LIDI OTEVŘETE OČI A BUĎTE KURVA SAMY SEBOU !!! NEVÍM KAM TÍM DOCÍLÍTE ŽE VEZMETE ŽILETKU….. vím není to jen o tom ale i tak …… DĚSNĚ VÁS TO ZMĚNÍ …..A TÍM ŽE ZTRATÍTE OPRAVDOVÉ KAMARÁDY A NĚKDY I RODINU …. STOJÍ VÁM TO ZA TO? ….. možná si najdete nový EMO KÁMOŠE ALE K ČEMU VÁM TO BUDE KDYŽ I ONI LOŽOU SAMY SOBĚ A CELEMU SVĚTU, VŠEM OKOLO…. !!!!…… Ksakru! LIDI PROBERTE SE! PROSÍM! :( :( :( :( ;) ♥*! PŘEJU Mír a Lásku všem! :*

 221. tak jo někomu se emo libí někomu ne.sice nejsem emo ale nekomu se to prostě líbí a někomu ne myslím si ze ty lebky atd… to není jen otom někdy se tak člověk cítí někdy zas ne….mám kamošku která je emo ale taková jak to bylo v tom článku je není je to má nej kamoška ale neubližuje si.. nějací emaci jsou takoví nejaci zas ne ti co kvuli tomu opustli sve pratele jsou idioti ale nejsou takoví všeci , tenhle članek se mi nelíbí protze to tak není EMO jsou lidi a vy vseci taky a v tom zas takoví rozdíl není…ano oblíkají se jinak malujou se jinak ale je to jen jejich volba a ti co kvuli tomu opustli své přátelé nebili vase pratele protoze by vám to jinak neudelali ma nejlepsi kamoska je emo ale neni takova a uz vubec me kvuli tomu stylu neopustí……=) KAŽDY JE JINÝ

 222. Jsem emo holka miluju emo kluky a není to pravda že si všichni podřezávaj žíly!!! je pravda že to někteří dělají třeba já já už jsem to jednou udělala a pokračuju v tom a myslím ai že je tento článek pro náš ema urážející!!!!!!!! anno jsme ema a co jako?? je to nase vec co si oblikame malujem atd ne?? tak uz se nam vsichni neserte do zivota … vsichni nás odsuzujou jenom proto ze jsme ema a ze nosime neco jinyho nez ostatni ;) … ale my ema nejsme az tak strasni dobre pro nekoho jo ale já si myslim ze emo kluci jsou ty nejsladci osoby na svete… a delame to proto ze sme citlivy a potrebujem to nejak utisit tak seřežem a oblikame se do cerneho malujem se abychom z toho nepraskly je mi 14 a jsem emo a miluju ema a zustanu jim na vzdycky jsem emo od 12 a porad me to bavi a byla bych schopna opustit vsechno a vse jenom abych byla emo a abych mohla byt mezi svyma … ema ema ema jsou nej nej nej!!!kazdej se chova tak jak se citi ;) tak nas za to neodsuzujte nechte nas zit!!!! mám pritele je mu 16 za chvilku 17 je taky emo a nas dva a ostatni tyto clanky velice urazi !!!!

 223. JSEM EMO A CO JAKO???SEROU ME VASE NEKTERE KOMENTARE TYPU:NENAVIDIM EMO STYL A CO JE VAM KURVA DO TOHO???O EMO STYLU VUBEC NIC NEVITE!!!NEPROZILY STE TO CO MY A JSME CITLIVEJSI NEZ OSTATNI A VSICHNI SE NEREZOU!!!DEJTE NAM POKOJ A NECHTE EMARE V KLIDU ZIT MY SE TAKY NENAVAZIME DO HIP HÖPU ATD. TAK SE VY NENAVAZEJTE DO NAS!!!NEZAPOMENTE ZE TEMA VASEMA POSRANYMA KECAMA NAM UBLIZUJETE!!!KAZDY MA SVUJ STYL A JA ZA EMO STYLEM JSEM STALA STOJIM A BUDU STAT!!!!!!!!!!JE MI 17 A MYMU KLUKOVY 18 A DOCELA NAS VASE KOMENTARE URAZI A TO FEST!!!KDYZ NAS URAZITE NEDIVTE ZE SE REZEME A PODREZAVAME SI ZILY!!!A PROC TEDA LEZETE NA EMO STRANKY KDYZ NAS TAK NENAVIDITE??? my vas taky nenavidime a co jako davame to najevo??ne nedavame tak nam dejte pokoj a o navzdycky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 224. Lidi, proberte se sakra..pro nás, pro ema jsou některý komentáře fakt urážející!nic o nás nevíte, tak se nám neserte do života!!;) my se vám do něj taky neserem.emo neni o tom nosit patku, černý oblečení a řezat se.třeba já jsem emo a neřežu se.prostě, to neni povinost.tyhle komentáře mě fakt fest urážej.sakra dejte nám pokoj lidi a zamyslete se radši nad sebou!;)
  jsem emo a přitom se normálně bavím s kamarády a směju se s nima..prostě emo je o psychice..a ne o podřezávání se!ty vaše předsudky mě pěkně serou!když nic nevíte tak o tom nic nepište a neurážejte nás takhle;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.