Fandíme vtipným dárkům

Určitě se ti už stalo, že jsi dostala dárek z recese. Nebo máš ráda kanadský humor, žertovné předměty, či hledáš inspiraci na dárky pro přátele či sourozence? Potom jim kup nějaký vtipný dárek, který najdeš v obchodě s ptákovinami. Dá se tam objevit spousta skvělých kousků, které zvednou náladu, když není nejlépe. Navíc takové dárky oživí každou pořádnou párty. I tyto dárky ale vybírej podle příležitosti a pohlaví.


darkyKoupit tatínkovi místo vysněného auta jeho zmenšenou podobu je už známé, zkusit se má něco nového, jiného. Pokud je muž ve tvé blízkosti například hypochondr (známe rýmičku a kašlíček), z recese mu můžeš koupit český česnek – ten utuží kořínek. Investovat můžeš i do cedulek – na trhu je jich několik desítek a určitě najdeš nějakou, která plně vystihuje to, co chceš říct. Ty se hodí nejen pro sourozence, ale i pro tebe – andílek roku, certifikát vzorného pracovníka a jiné.

Ptákoviny pobaví na párty

Každou party oživí alkoholické dárky. Na trhu se například objevila alkoholová pistole – je to nový způsob popíjení. Zkusit můžete také alkoholovou ruletu, člověče, nezlob se, alkoholové lodě, apod. Existují také alkokostky, apod. Pro jistotu si pořiďte i alcotester, ať se zábava nějak nezvrtne.
V dnešní době je také každý ve stresu. Je toho na nás moc, valí se na nás spousta povinností, apod. Proto vyzkoušej antistres! Hodí se i jako originální dárek – seženeš antistresová prsa, balíček peněz, karnevalové kostými apod. Zkusit můžeš také antistresového drátěného „pavouka“ do vlasů. Říká se mu drátěný orgasmus.
Znáš někoho, kdo se učí rád cizí jazyky? Existuje knížka frází, které v běžných konverzacích nenajdeš. Je to kniha vulgarismů, kde najdeš jazyky jako angličtina, francouzština, němčina, španělština, apod.

Pirátka nebo sexy zdravotnice?

Se zábavou souvisí také kostýmy. Dospělí si mnohdy chtějí hrát jako děti. V kostýmech můžeš slavit masopust, maškarní, poslední zvonění, nebo v něm jít dokonce na ples. Můžeš být kýmkoliv chceš – princeznou, pirátkou, policistkou, zkrátka čím si usmyslíš. I tyto kostýmy najdeš na stránkách. Když se rozhodneš kostým si koupit, má to hned několik výhod. Najdeš tam kostým podle svých představ, protože je jich nepřeberné množství a hlavně trefíš i velikost. Kostým pak samozřejmě doplníš vhodným líčením. Nevýhodou ale je, že pokud další rok neinvestuješ do dalšího kostýmu, budeš pořád v tom samém.
Pokud jsi manuálně zručná a kreativní, můžeš si kostým doma vyrobit. Je to trochu náročnější, ale mnohdy levnější než si kostým půjčit. Bude to stát ale hodně času a trpělivosti. Spousta holek ale má plnou skříň oblečení, takže i v ní se dá najít pár vhodných kousků na kostým.
Nebo je tu třetí možnost a to je kostým si půjčit. Když seženeš tu správnou půjčovnu, můžeš si vybrat z mnoha kostýmů, některé z nich ale chtějí kostým rezervovat a nevýhodou může být také cena. S vhodným líčením na akci v kostýmech určitě zazáříš.

Podobných ptákovin je na trhu celá hromada. Chce to jen zapřemýšlet, na jakou konkrétní příležitost bys nějakou vtipnou věcičku využila. Jak to ale už bývá, opakovaný vtip ztrácí na vtipnosti, a tak je “životnost” těchto atrakcí dost krátká. Hodí se tedy ve většině případů spíše jako dárek k méně významným událostem a na pobavení při akcích s přáteli. Tak hodně zábavy!

Bára

Studuje a bydlí v Ostravě, učí se rusky, anglicky, španělsky a německy, baví ji fotografování, plavání a knížky Roberta Fulghuma.

No Comments Yet

Comments are closed