Fotosoutěž: Vyfoť se se svým mazlíčkem

O pejscích se říká, že jsou nejvěrnějšími přáteli člověka, o kočkách zase, že jsou elegantní a houževnaté. Ať už chováš doma jakékoliv zvířátko, nyní máš příležitost přihlásit jej do naší červnové fotosoutěže.

Partnerem soutěže je projekt Můj hrdina. Je tvé zvířátko výjimečné? Pomohlo tobě nebo komukoliv z tvého okolí v obtížné situaci, zachránilo někoho, nebo ti dělá v životě radost už jen tím, že je a má tě rádo? Na webové stránce www.mujhrdina.cz svého pejska nebo kočičku můžeš přihlásit do soutěže o největšího zvířecího hrdinu, nebo si alespoň přečíst spousty neuvěřitelně dojemných příběhů, u kterých leckdy ukápne i slza.

pejsek

Protože zvířátka máme rádi a vážíme si jich, rozhodli jsme se podobné hlasování uspořádat i na Slečně.

Jak soutěžit?

Nejpozději do neděle 20. června 2010 nám na email soutez(zavináč)slecna.info pošli fotku sebe a svého zvířecího kamaráda a připiš něco málo o něm – jak se jmenuje, co má nejraději nebo klidně nějaký váš společný zážitek.

Ze všech došlých příspěvků vybereme přibližně deset, které nejpozději během úterý 22. června 2010 vyvěsíme na naší facebook stránce a odstartujeme hlasování, které bude ukončeno v pondělí 28. června 2010 v 17 hodin. Zvítězí fotka s nejvíce „Líbí se mi“ hlasy.

O co se soutěží?

Ve hře jsou celkem tři balíčky od společnosti Hill‘s, které obsahují dva kilogramy kvalitního krmiva pro psa nebo kočku (Hill’s Nature’s Best Canine Adult mini/medium nebo Hill’s Nature’s Best Feline Adult v závislosti na tom, jaké zvíře výherce chová), stylovou podložku pod myš a balík vzorečků.

Těšíme se na soutěžní příspěvky a přejeme hodně štěstí při hlasování!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.